Канада срещу света

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

Ivet написа:Каква е сега тази Отава в Квебек?


Абе май 4овека говори за Утауе, ама знае ли се то4но!?
Аватар
perah
Мнения: 349
Регистриран на: Пет Юли 29, 2005 6:29 am
Местоположение: BC

Мнение от perah »

Omega3 написа:Гледам 4е каквото и да е името на темата в крайна сметка излиза едно и сьщо нещо. Така 4е предлагам нова тема :
КАНАДА СРЕщУ ВСИ4КО ДЕТО МЬРДА !!!
:lol:
If you aren't the star of your own life, you're the supporting player in someone else's.
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

Seahawks написа: А примерно във Финландия само като те видят на улицата по-различен и ти казват махай се, отивай си в твоята държава, нямаш място тук.

а ти като видиш някой арабин, китаец и т.н. в България какво им казваш? :lol:
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

prace написа:".......спокоен и цивилизован живот в стара европа."

. Да, Европа има много стара и цивилизована култура, но започна да се сгромолясва много бързо след като се наводни от имигранти от третият свят и мюсюлмани. .

перефразирам мисъл на едикой си - всяка империя се е срутила под натиска на варварите нахлуващи от периферията към центъра и, унищожавайки я с простотията си

в канада това ще стане още по-бързо, тъй като тук не само не се опитват поне минимално да ги възпират като в европа, но ги и канят
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Мнение от OILERS »

перефразирам мисъл на едикой си - всяка империя се е срутила под натиска на варварите нахлуващи от периферията към центъра и, унищожавайки я с простотията си

в канада това ще стане още по-бързо, тъй като тук не само не се опитват поне минимално да ги възпират като в европа, но ги и канят
A бе пич ти да не си трето поколение емигрант , че така се изказваш ?
Seahawks
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Окт 17, 2007 1:24 am
Местоположение: Seattle

Мнение от Seahawks »

beckythomas9 написа:
Seahawks написа: А примерно във Финландия само като те видят на улицата по-различен и ти казват махай се, отивай си в твоята държава, нямаш място тук.
На мен защо никой не ми каза да се махам?! Напротив, искат пак да отида. Сигурно защото съм им на нивото в :beer2:
:lol:
това го написа човек в друг форум, който живее във Финландия. Не съм си го измислил аз
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Мнение от OILERS »

Извинявам се за прибързания постинг , ама и този преди мене е поканен нали ? Или бъркам ? Ако е така моите извинения. Ама да се изказваш така при положение , че и ти си се гърчил по някоя си процедура или някой вместо теб го е правил , не означава че след теб трябва да наложат военно положение.Или щом аз съм се спасил другите да го д..ат!
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

vivaro, vivaro ти не само че бързо отговаряш ами и не слушаш /не четеш/ на какво отговаряш, като дойдеш тук и се озовеш обкръжен от маймуни с цялата им маймунщина тогава ще те видим
beckythomas9
Мнения: 527
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 10:06 pm
Местоположение: ottawa

Мнение от beckythomas9 »

Seahawks написа:
beckythomas9 написа:
Seahawks написа: А примерно във Финландия само като те видят на улицата по-различен и ти казват махай се, отивай си в твоята държава, нямаш място тук.
На мен защо никой не ми каза да се махам?! Напротив, искат пак да отида. Сигурно защото съм им на нивото в :beer2:
:lol:
това го написа човек в друг форум, който живее във Финландия. Не съм си го измислил аз
А аз говоря от личен опит. Познавам доста чужденци, които вече дълги години живеят във Финландия и се чувстват отлично. Сигурно зависи от средата - униврситетсктите среди са по-отворени и там обикновено няма проблеми с ксенофобия.
alen vid
Мнения: 418
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 10:12 am
Местоположение: sofia

!!!

Мнение от alen vid »

monny написа:vivaro, vivaro ти не само че бързо отговаряш ами и не слушаш /не четеш/ на какво отговаряш, като дойдеш тук и се озовеш обкръжен от маймуни с цялата им маймунщина тогава ще те видим
Monny ,споко брато ! - просто му обясни на момчето ,че иде реч най вече за рефюджитата от - УЖ комунистическата Китайска братска республика ,хилядите бегълци от Колумбийския нарко картел и африкано - мюсолманските орди от съпротивата срещу лъвовете в горно Конго ! :D :D :D

а ,Монни,ако позволиш , искам да вметна едно допълненийце ,:
- та Виваро , приятелю , те тези рефюджита , сега за сега, нямат право на ВОТ , ама в близките 4-5 години , като се сдобият с това право ...... само петричката врачка може да ни открехне кой ще кове законите в канадския парламент .

а ...... китайци прииждат ........ ама яко прииждат , ама аз съм техен човек и не се безцпокоя !
:beer: :beer: :beer:
Публикувай отговор