Туристическа виза от САЩ за Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
chuchnal_vyk
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Май 09, 2007 10:04 am
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Туристическа виза от САЩ за Канада

Мнение от chuchnal_vyk »

Здравеите!
Имам един приятел, които има H2B виза в САЩ, и иска да доиде на гости. Има ли шанс да му дадът ли туристическа виза или няма да стане?
emiliana

Re: Туристическа виза от САЩ за Канада

Мнение от emiliana »

chuchnal_vyk написа:Здравеите!
Имам един приятел, които има H2B виза в САЩ, и иска да доиде на гости. Има ли шанс да му дадът ли туристическа виза или няма да стане?
:P Сори майна, Канадския консул пи кафе и замина, Иначе щеше да ти отговори.
Ivailo K
Мнения: 115
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 1:49 pm
Местоположение: София / Канада

Мнение от Ivailo K »

И този ли иска да вземе заем и да да бяга далеч или ти събираш екип за обиране на банки , нали това беше заветната ти цел в живота .
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Xa xa xa xa,каквото повикало,такова се обадило...
chuchnal_vyk
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Май 09, 2007 10:04 am
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от chuchnal_vyk »

Даа, ще зима и той момчето, та даже и оше един с него. Нема начин, много пари имате вие канадците, треа малко регулация. Не се коси ти, той скоро ще си пие биричката по цял ден в Бг, па ти кърти тука цел живот. После ми кажи че си поживел и че си постигнал "заветната цел в живота", освен естествено ако целта не ти е била да си промит мозък, дето си пропилява живота в работа и трафици :shock:
Ivailo K
Мнения: 115
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 1:49 pm
Местоположение: София / Канада

Мнение от Ivailo K »

Да , .................да знаеш в БГ няма никакви трафици........... , освен ако не се завреш в някое село , там има и бира и коли няма , никой не може и да те открие................................. и харчи на воля.
chuchnal_vyk
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Май 09, 2007 10:04 am
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от chuchnal_vyk »

И на село да съм, пак ще ми е по - добре от на тебе
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Чучнал вук(чукнал Бук) ти си супер човече !!!!!!
Виждам те(мъкар и неясно) като бъдещия бизнесмен(мутра,крадец и т.н.) в България.Но не те виждам за дълго,защото колкото и да изтеглиш(откраднеш) няма да е много и ще свърши бързо ,а после ще си първия просяк.А между другото,ако все пак има шанса да откраднеш от Канада,и ние сме там и се разбере,ще се погрижа лично да мога да помогна по-бързо да те открият в България,защото е малка и няма къде да отидеш.Ако е минало повечко време може и до някоя кофа да те намерят.
От такива като теб в другите държави не искат и да чуят за Българин и заради такива като теб ни се носи лоша "слава".Я отиди в Либия,там поне като те хванат ще ти отрежат ръцете,а ако вземеш и да ги лъжеш,че и езика ще ти замине...това сериозно
pipon
Мнения: 126
Регистриран на: Чет Дек 15, 2005 8:17 am

Мнение от pipon »

Dparo u TaHq написа:Чучнал вук(чукнал Бук) ти си супер човече !!!!!!
Виждам те(мъкар и неясно) като бъдещия бизнесмен(мутра,крадец и т.н.) в България.Но не те виждам за дълго,защото колкото и да изтеглиш(откраднеш) няма да е много и ще свърши бързо ,а после ще си първия просяк.А между другото,ако все пак има шанса да откраднеш от Канада,и ние сме там и се разбере,ще се погрижа лично да мога да помогна по-бързо да те открият в България,защото е малка и няма къде да отидеш.Ако е минало повечко време може и до някоя кофа да те намерят.
От такива като теб в другите държави не искат и да чуят за Българин и заради такива като теб ни се носи лоша "слава".Я отиди в Либия,там поне като те хванат ще ти отрежат ръцете,а ако вземеш и да ги лъжеш,че и езика ще ти замине...това сериозно

spokoino be Drago dryga pesen shte zapeesh kato doidish :D
usrename : pipon
pass 123456
enjoy!
Аватар
Нико
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Май 30, 2007 9:03 am
Местоположение: Sf

***

Мнение от Нико »

Съветът ми е да подаде документи в Канадско във Вашингтон и да представи резервация за 2 нощувки на Ниагара, ще има и интервю. В другите градове (освен Н Йорк) консулствата са малки и режат яко.
Не отричай, а обичай... Не мрази, а гони... Не завиждай, но виждай... Каквото е пред теб, може да бъде зад теб... Не бягай, а вярвай.
chuchnal_vyk
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Май 09, 2007 10:04 am
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от chuchnal_vyk »

Dparo u TaHq аабе бате Бойкоо, ти ли си мафиота в Канада :) За твое инфо аз вече откраднах, така че събирай мафията и почваите да ме търсите.
Натали
Мнения: 82
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 6:08 am
Местоположение: Toronto

Мнение от Натали »

За сведение,Канада има споразумение с Европейският Съюз в банковия сектор,така че автоматически и БГ попада като член на ЕВросъюза.По рано ставаха тия работи,но сега нещата са други, някои са закъсняли вече.Също има и споразумения и за екстрадация ,така че БГ полицията ще се докопа и екстрадира в Канада.Е,в Канадските затвори е по добре от БГ-то и това е плюс,пробвайте и ще стане.
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Натали :lol: :beer:
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

chuchnal_vyk написа:За твое инфо аз вече откраднах, така че събирай мафията и почваите да ме търсите.
Ха ха ха ха ха
Ще го ядеш големия в затвора. Моли се само да не си в една колия с някой сексуален маниак. :lol:

Честито. :beer:

ПС: Купи си вазелинче с тия пари където си откраднал. Ще ти трябва.

Мразим крадците.
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

:krila:
Заключено