pari pli vlizane v canada

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
nev69
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 3:14 am
Местоположение: montreal,Qc

pari pli vlizane v canada

Мнение от nev69 »

zdraveite! ve4e dyrja zavetnite vizi sled ogromnoto 4akane(15 meseca).no problemite ne svyr6vat.vyv izpratenite ot bukarrest poyasnenia pi6e,4e se iziskva dokazatelstvo za nali4nite pari pri vlizane.i az ne znam dali tova vsy6nost e dokumenta,koito go iziskvat ot viena predi intervuto ili tryabva otnovo da se vadi nov dokument ot bankata.molia vseki,koito e nayasno da mi pi6e,za6toto imame kupeni bileti i tryabva da reagirame byrzo.blagodaria vi!!!!
obi4am rodinata-mrazq dyrjavata!
lubov i ka6lica ne se kriqt.
bydi 4ovek,no ne zabravqi,4e i drugite sa hora!
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Глупости писах..
Кажи къде го четеш това, някой ти е пратил специално писмо да ти иска такъв документ ли?
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

До колкото разбирам вече имате паспортите с визите вътре. Ако е така, то няма какво да се чудите, можете спокойно да кацате в Канада. Не са ви необходими никакви документи повече. Вземате си пари в брой колкото прецените и останалите ако решите в пътнически чекове или кредитни карти. На границата няма да ви карат да показвате никакви пари, само искат да запишат колко декларирате че имате, не пишете много. Ако чак толкова се притеснявате вземете си банковата референция, макар че със сигурност няма да ви трябва. Успех.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
George
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Сеп 06, 2006 7:01 am
Местоположение: AB,Canada

Мнение от George »

Íå ïîêàçâàéòå ÷å èìàòå ìíîãî ïàðè,à ïúòíè÷åñêèòå ÷åêîâå âúðøàò ìíîãî äîáðà ðàáîòà.Íàìåðåòå ñè êîëêîòî ìîæå ïî-áúðçî ðàáîòà,çàùîòî ãîòîâèòå ïúðè îò Áã ìíîãî áúðçî ñâúðøâàò.
yyy
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 5:19 am

Мнение от yyy »

Malko kasno se vklyu4vam s otgovor, no poneje skoro minah po tozi pat - da kaja kak be6e pri men. Ne iskaha da im pokazvam ni6to, samo me popitaha i zapisaha sumata. Tova be6e. No, za da ste sigurni, mojete da nosite vsi4ko, koeto drugite vi savetvat, taka ili ina4e 6te vi tryabva.
Kasmet i mnogo uspehi na kanadska zemya.
Заключено