фирма ЖАНА Е

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
kalia
Мнения: 211
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 7:21 am
Местоположение: Montreal

фирма ЖАНА Е

Мнение от kalia »

ИМА ЛИ НЯКОЙ ИНФОР. ЗА ТАЗИ ФИРМА.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ СПЕШНО Е
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Re: фирма ЖАНА Е

Мнение от goliama mechka »

kalia написа:ИМА ЛИ НЯКОЙ ИНФОР. ЗА ТАЗИ ФИРМА.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ СПЕШНО Е
опитай на търсене :wink:
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка.
Аватар
Deso
Мнения: 206
Регистриран на: Нед Окт 16, 2005 2:17 pm
Местоположение: Rive Nord
Обратна връзка:

Мнение от Deso »

Има стари теми с информация за тази фирма, но като цяло отзивите не са добри, пусни търесене за "жана" и се увери сама!

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 6%C0%CD%C0
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 6%C0%CD%C0

Не мисля че помагат изобщо, даже пречат.
Последно промяна от Deso на Пон Фев 13, 2006 4:42 am, променено общо 1 път.
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Която и да е от тези посреднически фирми не може да ти помогне и на половината, колкото ТОЗИ ФОРУМ и инфото от официалните сайтове. В тоновете информация, които има тук, не може да няма отговори и на вашите въпроси :lol:
Успех :lol:
Juli-j
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Juli-j »

Не мога да се съглася с вас,защото аз използвах фирма-които много ми помогнаха.Не ми излезе никак скъпо- а и ми дадоха пълна информация.Попълниха ми фомулярите и всичко беше ОК.
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Който може - го може.
Който не може - ползва посредници ;)
ts
Мнения: 286
Регистриран на: Съб Ное 13, 2004 4:40 pm

Мнение от ts »

Ако работите и нямате никакво време, не е толкова лошо да се ползва фирма, но ако имате време и смятате, че не можете да попълните документите си сами, не виждам кой и как ще ви помага после в Канада. Моят съвет е да се опитате да свършите цялата работа по процедурата сами с помоща, разбира се, и на форума. Първо четете официалния сайт и едва след това, ако нещо не ви е станало ясно, се обръщате към форума за съвет.
kalia
Мнения: 211
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 7:21 am
Местоположение: Montreal

Здрасти!

Мнение от kalia »

НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ПОПЪЛВАНЕ ДА ДОК., НИЕ ВЕЧЕ СМЕ ГИ ПУСНАЛИ, ВЪПРОСА Е ПО- ДЕЛИКАТЕН-нужен ни е док. за френски език за 7/8 ниво, но без да сме го карали.
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Има много фирми, които с удоволствие ще ти го издадат, срещу сумата, която струва курса. За Алианс или ИЧС вече - там не знам дали ще стане работата.
УСПЕХ
Аватар
iv
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 2:04 pm
Местоположение: Toronto, Nort York

Мнение от iv »

ПОМОГНЕТЕ СПЕШНО Е
Приятелски съвет, помогнете си сами, не си губете време и пари с Пирамиди- фирми. В Квебек няма Жана или Гана да ти помага.
А относно френския и с диплома от частна школа минава, но на интервюто трябва да защитиш знания по френски!
на циганина давали царство, а той: А има ли хляб?
NaviD
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 4:39 am
Местоположение: Mtl/CDN

Мнение от NaviD »

Ако не е тайна, на Жането офертата за подобно документче? Защото тя сигурно има такава. И тя сигурно ви накара да пишете такива нива?

Ако наистина интервюто ви ще е след 29.11.2006, защо не се запишете на курс, пък ако искате ходете. После на изпита едно рамо от когото трябва и работата е готова. Друг въпрос, ако документа ви трябва спешно. Тогава лошо и скъпо. А ако сертификата трябва да е от Алианс Франсез сигурни ще е доста скъпо.
kalia
Мнения: 211
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 7:21 am
Местоположение: Montreal

Здрасти!

Мнение от kalia »

ние учим в момента в ИЧС, но не е толкова лесно на изпита.Там трябва да събереш точки и на писмения тест, и на устният, за да ти дадат диплома за завършено ниво.Не е само да платиш таксата и от време на време да ходиш, това са глупости.Просто трябва да знаеш и да изкараш теста-иначе няма диплома, а само си си дал парите. Но лошото при нас е, че сме учили при частна учителка, а на по учебната програма в ИЧС.НЕЩАТА СЕ РАЗЛИЧАВАТ и ни е доста трудно.Това означава, че трябва да почним от 1/2 ниво и така до 7/8, което ни искат канадците, но времето няма да ни стигне.ДО 29.11.2006 ТРЯБВА ДА ИМ ИЗПРАТИМ ДОКУМЕНТА ЗА ЕЗИК, ИНАЧЕ ЩЕ НИ ОТКАЖАТ .ВСЕ ОЩЕ УЧИМ И ТО УСИЛЕНО В ИЧС.ДАЙДЕ СЪВЕТ
Juli-j
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Juli-j »

Искам да добавя само че не говоря за Жана Е-никога не бих им се доверила-знам че са големи скъпари.
А за документ за френския-защо не помолите учителят ви да напише една служебна бележка с неговите данни,че сте карали еди-колко си часа,за еди какъв си срок.Мисля че едни 400 часа са напълно достатъчни.
Важното е да има и едно изпипано придружаващо писмо.
newlife
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Фев 11, 2006 1:47 pm
Местоположение: Balgarsko
Обратна връзка:

Мнение от newlife »

Може ли някой да каже, колко точно часове по френски искат канадците? 7/8 нива, как го смятате това? Всяко ниво по 100/120 часа ли?
kalia
Мнения: 211
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 7:21 am
Местоположение: Montreal

7/8

Мнение от kalia »

в ИЧС 3/4, а и др. нива са по 150 часа.Аз съм на такъв курс-3месечен, 3/4 ниво-150 часа.Но на изпита трябват знание иначе не дават документ за изкарани нива.
Заключено