za VANCOUVER

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
aaaaz
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 9:43 pm
Местоположение: Много далеч

za VANCOUVER

Мнение от aaaaz »

Сигурно много е писано във форума за Ванкувър, но аз съм сравнително нов участник. Имам много въпроси за живота там. Искаме да се преместим. Сега сме на другия край на Канада, където климата е много суров. От -40С зимата до +40С лятото. Това е и основната при4ина да мислим за местене. Мога да задам много и конкретни въпроси, ако някой е съгласен да ми отдели от времето си и ми отговори.
Последно промяна от aaaaz на Пет Юни 17, 2005 7:42 pm, променено общо 2 пъти.
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Във форума има доста народ от Ванкувър. Кажи си въпросите и все някой ще ти отговори ... :) .

Между другото, ще те помоля да пишеш с малки букви. В интернет пространството, когато някой пише с главни букви, означава, че крещи :wink: .
Последно промяна от VanBC на Пет Юни 17, 2005 2:58 am, променено общо 1 път.
Obey gravity ... It's the law!
aaaaz
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 9:43 pm
Местоположение: Много далеч

Мнение от aaaaz »

molq za izwinenie, ne syobrazih.
aaaaz
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 9:43 pm
Местоположение: Много далеч

Мнение от aaaaz »

някой от Ванкувър може ли да си даде MSN-a или ICQ-то ... та да си "поговорим" в мрежата.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

men nai me interesuvat valejite, ama nikoi ne mi dava ednoznachen otgovor-edin vika mnogo vali, postoianno, drug vika che ne vali i tova e mit :roll:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
aaaaz
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 9:43 pm
Местоположение: Много далеч

Мнение от aaaaz »

и мен това ме интересува, както и много други не6та, но защо никой не иска да каже???
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

aaaaz написа:и мен това ме интересува, както и много други не6та, но защо никой не иска да каже???
Това е тайна :roll:

:D :D :D Ти така и не задаваш въпроси. Ще взема аз да те питам: каже сега кое е това митично място със страшни температури, ама само не казвай че е Монтреал че ще се почне една триада....
huba
Мнения: 925
Регистриран на: Вто Дек 07, 2004 1:54 pm

Мнение от huba »

vladi написа:
aaaaz написа:и мен това ме интересува, както и много други не6та, но защо никой не иска да каже???
Това е тайна :roll:

:D :D :D Ти така и не задаваш въпроси. Ще взема аз да те питам: каже сега кое е това митично място със страшни температури, ама само не казвай че е Монтреал че ще се почне една триада....
Da be toi samo montreal e taka. :D :D :D Ot Otawa pishe jenata.
"Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
aaaaz
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 9:43 pm
Местоположение: Много далеч

Мнение от aaaaz »

Мити4ното място се нарича Отава. А за въпросите - те са толкова много, че не знам от къде да започна. Като въпросник ли да го направя запитването, или да ги задавам един по един?
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Мнение от Rainmaker »

aaaaz написа: Като въпросник ли да го направя запитването, или да ги задавам един по един?
kakto iskash
no vuv vsichki sluchai ako ne gi zadadesh nikoi niama da otgovori :beer:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

sasho71 написа:men nai me interesuvat valejite, ama nikoi ne mi dava ednoznachen otgovor-edin vika mnogo vali, postoianno, drug vika che ne vali i tova e mit :roll:
И на мен ми е интересно за валежите, айде кажете най-накрая кво е положението плийз :D
Аватар
shark6286
Мнения: 229
Регистриран на: Нед Яну 18, 2004 5:17 am
Местоположение: Calgary

Мнение от shark6286 »

miteto написа:
sasho71 написа:men nai me interesuvat valejite, ama nikoi ne mi dava ednoznachen otgovor-edin vika mnogo vali, postoianno, drug vika che ne vali i tova e mit :roll:
И на мен ми е интересно за валежите, айде кажете най-накрая кво е положението плийз :D
Vladi вече отговори, че е тайна :roll:

Стига сте разпитвали. Като дойдете ще видите :D
Fany
Мнения: 25
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 5:30 am
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от Fany »

Hi! Az jiveia vav Vancouver i da vi kaja chestno sega navan vali dajd! Za sajalenie tozi June e mnogo nepostoianen, chesto vali, to ne che prez drugoto vreme ne vali, no minalata godina po tova vreme beshe dosta toplo, daje mislia che prez tzialoto liato valeshe mnogo riadko. Na men sashto me pritesniavashe tova, kogato triabvashe da doida da jiveia tuk, no kato che li s vremeto svikvash i dajda ne ti pravi vpechatlenie. Loshoto e samo kogato i prez weekend-a vali i ne mojesh da idesh niakade na otkrito. No pak kogato vali, ela i vij kakvo stava po magazinite!!Miasto niama da se razminesh. Ta ne se pritesniavai, kogato ti e udobno i priatno u doma, kogato mojesh da si pozvilish da idesh navsiakade, dajda ti e nai-malkata grija! A horata vav Vancouver kazvat: Predpochitam dajda prez "-40 gradusovi temperaturi" . Prez esenta naistina vali chesto,no zatova pak vsichko e zeleno, trevata e sveja i prez January i ima mnogo tzvetia i tzaftiashti hrasti. To ednoto bez drugoto nemoje!
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

miteto написа:И на мен ми е интересно за валежите, айде кажете най-накрая кво е положението плийз :D
ОК, положението е следното: Понякога вали, понякога не вали!
:D
Obey gravity ... It's the law!
Аватар
shark6286
Мнения: 229
Регистриран на: Нед Яну 18, 2004 5:17 am
Местоположение: Calgary

Мнение от shark6286 »

AccuWeather.com

weather.com

Ами като гледам противоречиви са данните. На първия линк дават лайт рейн в момента, а на втория само облачета. Щом тези не знаят, явно има нещо гнило в тоя Ван :D
Заключено