Има ли някой за Ванкувър есента

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
ghr
Мнения: 55
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 9:52 am

Има ли някой за Ванкувър есента

Мнение от ghr »

Може би този форум не е най-подходящия за въпроса,но има ли някой за Ванкувър есента.Приятелите ми при,които щях да ходя се връщат и аз нямам при кой да ида.
Аватар
N a n a
Мнения: 167
Регистриран на: Пет Окт 15, 2004 11:25 am
Местоположение: BG, Varna - Montreal

Re: Има ли някой за Ванкувър есента

Мнение от N a n a »

ghr написа:Приятелите ми, при които щях да ходя се връщат и аз нямам при кой да ида.
А защо се връщат :?: /ако може да кажеш.../
Аватар
ghr
Мнения: 55
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 9:52 am

Мнение от ghr »

ами не им хареса,но в крайна сметка тяхна си работа.Не съм го питал с подробности.Нали разбираш?
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

:D
Angie1
Мнения: 99
Регистриран на: Нед Ное 23, 2003 8:47 am
Местоположение: Varna

Мнение от Angie1 »

te ot kolko vreme sa tam tvoite priyateli?! a ti tvardo li si za Vankuvar?! kakvo te darpa na tam?!
Аватар
em
Мнения: 87
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 5:02 pm

Мнение от em »

Смятам към октомври да пътувам със семейството до Ван , и аз нямам приятели там но от форума косвено познавм българи които, доколкото знам, помагат за настаняване.Така че не се отчайвай.Чудя се само кво ше праим зимата там ама то нямало зима а само дъжд...
Аватар
ghr
Мнения: 55
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 9:52 am

Мнение от ghr »

Здравеи Ем,
то аз зат'ва искам да ида във Ванкувър,щото няма зима почти,а и защото с френския не съм много добре.Знам други езици,ама тоя не ми се учи нещо и само интервюто искарах.А за това какво ще правим през зимата,то така или иначе ще мием и чистим като новодошли,така че няма значение кой сезон ще е,нали?;)
Заключено