ima li niakoi ot Vratza v Quebec

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

ima li niakoi ot Vratza v Quebec

Мнение от Дякон Игнатий »

ako moje da si korespondirame...
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: ima li niakoi ot Vratza v Quebec

Мнение от Koko »

ignat dikovsky написа:ako moje da si korespondirame...
Идеята да си коресподираш с някои земляк е много хубава, но ако искаш кореспонденцията да е на тема имиграция и живота в Канада, по-добре търси контакти с хора с които имаш общи професионални интереси, без значение от кой град са.
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

ignate, nameri li hora ot Vratza?
az onia den si gledah staria zelen pasport i namerih snimka "za spomen" ot edinia semestar koito prekarah v Vratza prez 1988-9 mai triabva da e bilo
ta se chudeh dali niakoi ot tezi hora ne posleshtava tozi forum.
onia den se "zapoznah" s edna bivsha sauchenichka ot Sofia na ICQ...
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Za sajalenie ne,no ne se otchaivam....Ti Kolio kade si uchil v Vratsa? Moje da imame obshti poznati :idea: .....to az tarseh niakoi ako moje da pomogne s adres v Quebec za DSC (nishto lichno prosto za formalnost nali znaesh......) ama kato ne se nameri shte natiskame do dupka bez "priatel ili rodnina v Canada" az sashto imam ICQ No ,no ne vlizam chesto ,niamam PC u doma ,hodia po klubove ......ta takiva mi ti raboti....Blagodaria che vdigna tazi tema ot 04.2004 Badi zdrav.. :thumbsup:
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
skywalker
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2004 6:14 am
Местоположение: Montreal

privet

Мнение от skywalker »

Az sam ot Vraza,v chetvartak letja kam Monteal.E-mail:viliskywalker@yahoo.com Pishi
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Taxtilnia Tehnikum - za 1 semestar.
Imashe edin Kiro i edin Meto - s tiah piehme kato huni....
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Kolio,ako tia pichove sa bili v Gartzia predi 2-3 godini a sega Meto e v Spain,mislia che znam koi sa daje mai i teb sam te vijdal ako ste se vartiali v Batenberg ili Fataziata..... :wink:
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Lyoubenov
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Юли 17, 2004 3:24 am
Местоположение: Belovo

Ignate zdrasti az sam niki(kolega na brat ti Vesko ot CHira)

Мнение от Lyoubenov »

Zdrasti vednag pihme kafe na OMV zaedno Az sam ot Brusartzi Montansko ,ako si spomnia6 i az sam se zapatil na tam (MONTREAL)na koi etap ot protzedurata si Ako iska6 da si korespondirame pi6i mi na E-mail: niki_v_l@abv.bg ZA sega 4ao
niki
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Lyoubenov,pratih ti L.S.
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

ignat dikovsky написа:Kolio,ako tia pichove sa bili v Gartzia predi 2-3 godini a sega Meto e v Spain,mislia che znam koi sa daje mai i teb sam te vijdal ako ste se vartiali v Batenberg ili Fataziata..... :wink:
mi nie piehme v edno mesto v centara i edni burkani niakade po pokraininite...az s teia hora ne sam se chuval ot 93ta...
inache Vratza e super!
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Заключено