Европейски футбол

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
bucca
Мнения: 458
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 3:04 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Европейски футбол

Мнение от bucca »

Здравейте! Интересува ме има ли някаква възможност да се гледа европейски футбол във Ванкувър, било то по кабелната или по сателит. Чувал съм, че към някои кабелни оператори може да си доплатиш и да хващаш и канали, по които дават мачове. Моля тези, които имат опит, да споделят. Мерси!
"I'll think of it all tomorrow. After all, tomorrow is another day."
Аватар
Todd
Мнения: 187
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:39 pm
Местоположение: Lower Mainland

Мнение от Todd »

Засега само на 30-и канал на SHAW (TSN) дават малко Шампионска лига (вторник и сряда). Освен това всяка неделя сутрин на 54-и има мач от английското п-во. Преди даваха и в събота на 22-и, ама нещо напоследък спряха футбола. Има и други канали само за футбол, но трябва да си платиш допълнително. Има и вариант - сателит, ама там не знам какво и как (не съм се интересувал, щото на нашия билдинг не разрешават да "бучкаме" чинии и т.п. :beer:
По-добре малък ум, отколкото голям цирей!
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

Отиваш на www.livesoccertv.com 30 мин преди мача, отваряш му страницата и отдолу виждаш всички линкове към P2P Live Stream доставени от любезните братя китайци. Стрийминг от 300-500к стига за приемливо качество.
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

Todd написа:Засега само на 30-и канал на SHAW (TSN) дават малко Шампионска лига (вторник и сряда). Освен това всяка неделя сутрин на 54-и има мач от английското п-во. Преди даваха и в събота на 22-и, ама нещо напоследък спряха футбола. Има и други канали само за футбол, но трябва да си платиш допълнително. Има и вариант - сателит, ама там не знам какво и как (не съм се интересувал, щото на нашия билдинг не разрешават да "бучкаме" чинии и т.п. :beer:
За да гледаш в събота ще трябва да се събудиш преди 6:30 :D
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

абонираш се за Сетанта за англиийксите мачове , тук е 429 канал и гледаш, също така TLN-италиански мачове, The Score- неделния англииски мач, от 11 Торонтовско време, при вас 8 сутринта.

А иначе фрийй както каза Ц200 , отиваш , инсталираш сопкаст или ТВАнтс и зяпаш на компутара каквото ти душа сака :D
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
Todd
Мнения: 187
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:39 pm
Местоположение: Lower Mainland

Мнение от Todd »

Sugarplum написа: За да гледаш в събота ще трябва да се събудиш преди 6:30 :D
Преди 6:30!!! Ъпсурт! :lol:
По-добре малък ум, отколкото голям цирей!
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Re: Европейски футбол

Мнение от bp_de »

bucca написа:Здравейте! Интересува ме има ли някаква възможност да се гледа европейски футбол във Ванкувър, било то по кабелната или по сателит. Чувал съм, че към някои кабелни оператори може да си доплатиш и да хващаш и канали, по които дават мачове. Моля тези, които имат опит, да споделят. Мерси!
Слагаш си сат и си купуваш ресивер с възможност за запис на Хард диск-е в Съри там до складовете има 1 магазин на братята китаици-сте ти продадат за около 200 КАД такъв и пиратстваш и записваш кат не ти се става сутрин рано. Ама през септември миналата година имаше бая повторения на мачовете следобяд към 3 п.м
Ако не знаеш как става тва с сат - иди на некоя сбирка на Бг _рите -поне аз знам 3-4 дето деистват по тоя начин -предполагам ще ти обяснят как става номера и какво требе да се купи.
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Мнение от alkaponbg »

Ето и още една алтернатива на p2p стриимове

http://www.myp2p.eu/
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
vinsent
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 3:19 am

Мнение от vinsent »

Публикувай отговор