"сейфти фърст"

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

за сметка на това физическото насилие е заместено с психологическо.не ви ли прави впечетление като минете покрай двора на някое училище как футбол и бокс играят само момиченцата ,а момченцата скачат на ластик. :cry:
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

zorina написа:Ира,

ти си противоречиш?!?

значи обществото няма значение ????важното е индивида...и ако е добре възпитан и у гората да го пуснеш, тъй като е добре възпитан, то той ще запази всичките си маниери и обноски?? :D
Защода си противореча? Важен е идивида. Мен и в гората да ме пуснеш ще си запазя обноските. Това какво ще бъде едно общество зависи от какъв вид да преобладаващата част от индивите.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ми си ги запазиш,най много като те срешне баба меца да напикаеш кълките. :D
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

А аз в гората не ходя, щото си знам че няма да оцелея. ще си умра барабар с обноските.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

няма страшно,за такива като теб си има чиако вълчовци да те спасят. :D
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

[/quote]
Защо а си противореча? Важен е идивида. Мен и в гората да ме пуснеш ще си запазя обноските. Това какво ще бъде едно общество зависи от какъв вид да преобладаващата част от индивите.[/quote]

Ира,

до момента дори не предполагах, че коментираме теб :D
мислех, че гледаме малко по-мащабно;)

но ако имаш желание, или пък нужда, може и поразсъждаваме как ще се промени поведението на .. .. в съотюветното общество/среда? :D :wink:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

krimon написа:Когато аргументите свършат започват обидите!
Ама ти кога ли си имал аргументи - лесно е да ходиш след батето, филипне и в случая след мен и да пускаш тъпи, саркастични коментари придружени със смеещ се емотикон. Отдавна си скучен :)
Ами аргументите, Кримон, свършиха, защото ти така и не можа да разбереш, че до края на 1989-та година все още имаше политически затворници, които излежаваха присъди за "проповядване на антидемократични идеологии и разпространяване на клеветнически твърдения, засягащи държавния и обществен строй". С какви по-елементарни аргументи да ти го обясни човек? Според теб политическите разправи и окошарване на политзатворници били "приключили" с Вълко Червенков - смешно и жалко твърдение, на което е просто безсмислено да ти се вадят каквито и да било аргументи.
alen vid
Мнения: 418
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 10:12 am
Местоположение: sofia

!!!

Мнение от alen vid »

bateto написа:ми си ги запазиш,най много като те срешне баба меца да напикаеш кълките. :D
:D :D :D
E eee , ne не и не , :D :D :D , Батенка ! - вземи издай една книга с лафове , казвам ти - ше ги спечелиш тия пусти 500 000 много по - бързо , честно ти казвам :D :D :D
Аватар
paparazzo
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 3:01 pm
Местоположение: Софето

Мнение от paparazzo »

ти не списвай в темата защото те разконспирирах-не те е срам:

Канадските пощи и полицията издирват "шегаджия", който е заподозрян, че слага нецензурни писания в писмата от Дядо Коледа до децата.

Директорката на Канадските пощи Мойя Грийн заяви, че е шокирана и натъжена от този инцидент и обяви, че за 48 часа спира програмата за изпращане на писма от Дядо Коледа. Тя се надява, че това време ще е достатъчно да се увери, че злосторникът няма да може да продължи. Според вестник "Отава Ситизън" най-малко десетина писма съдържащи изрази, меко казано неподходящи за деца, са изпратени в района на Отава. Ние мислим, че извършителят е един. Досега никога не сме имали подобен проблем, каза говорителката на пощата Синди Доуст. Канадските пощи имат програма, в която служители и доброволци отговарят на изпратените от деца от целия свят писма до Дядо Коледа на адрес Дядо Коледа, Северния полюс, Канада, код ХоХоХо. Около 11 000 доброволци участват в програмата. През миналата година, канадските пощи отговориха от името на Дядо Коледа на повече от 1 млн. писма. /АФП
Аватар
paparazzo
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 3:01 pm
Местоположение: Софето

Мнение от paparazzo »

имам предвид следния пристрастен писач:

Ами аргументите, Кримон, свършиха, защото ти така и не можа да разбереш, че до края на 1989-та година все още имаше политически затворници, които излежаваха присъди
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

zorina написа:.........до момента дори не предполагах, че коментираме теб :D
мислех, че гледаме малко по-мащабно;)

но ако имаш желание, или пък нужда, може и поразсъждаваме как ще се промени поведението на .. .. в съотюветното общество/среда? :D :wink:
Ох, не ми се разсъждава. Без друго това е спор от сорта кое е първо яйцето или кокошката. Без друго не държа да убеждавам никой в нищо, това си е моето мнение и то няма да се промени. Не държа да променям и ничие чуждо мнение.
Иначе аз се дадох себе си само като обобщен образ на индивидите с добро домашно възпитание на които обществото не може да повлияе. :lol:
По времето на комунизма беше много удобно да се говори обществото това, обществото онова..... обществото все то виновно, но никой не се асоциира с него. :roll: С държавата същата работа.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

Ами то и аз отдавна му казвам на Грийк да смени лафовете ам ама не , сигурно се е иизчерпил творчески :lol:

Той и батетто отдавна го е разкрил, че няма мнение по никой въпрос. Бих добавил, че освен, че не изказва мнение , но и назидателно смъмря другите , че не са го схванали :shock:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

filipne написа:Ами то и аз отдавна му казвам на Грийк да смени лафовете ам ама не , сигурно се е иизчерпил творчески :lol:

Той и батетто отдавна го е разкрил, че няма мнение по никой въпрос. Бих добавил, че освен, че не изказва мнение , но и назидателно смъмря другите , че не са го схванали :shock:
Филипе, след това гениално разкритие се надявам най-сетне да можете да заспивате спокойно с батката без употребата на помощни средства. :lol:
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

Поредното напълно безсмислено изказване !

Ама това вече никого не учудва - така ли беше изтъркания лаф Грийк ?
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Събота сутрин във фризьорския салон докато едната чака да и изстине каската,вторат да и смъкнат ролките и третата сешоара,англичанка ,французойка и българка си споделят сексуалните мечти:
-англичанката :искам да съм ябълка,да ме гризат,да ме гризат докато от мен остане само огризката
-французойката:аз искам да съм сладолед на клечка,да ме лижат,да ме лижат докато се свърша и от мен остане само клечката
-българката :аз пък грамофонна плоча,да ме въртят,да ме въртят на едната страна и като им омръзне да ме обърнат на другата.
Така и с нашия човек Мр. Г... . :D
Публикувай отговор