Хотелчета на сносни цени около МОМ??

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
dada
Мнения: 256
Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 4:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

Хотелчета на сносни цени около МОМ??

Мнение от dada »

Моля, скоро миналите медицински да дадат препоръки (кооринати-адреси, цени, сайтове) на хотели близо до МОМ, пък ако може да ми кажете най-краткия път от МОМ до Вита ще черпя!!! :D
Jean
Мнения: 144
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 2:10 am

Мнение от Jean »

За тези който не са от София невиждам смисъл да ходят до МОМ - ние изпратихме сканирани получените медицински и преведахме парите по банков път. Просто попитайте във МОМ за банкови сметки и e-mail на който да изпратите документите. Така директно отивате във клиниката.
1. DCS Виена - 22.07.2006 г.
2. Покана за интервю - 07.09.2006 г.
3. Интервю - 24.11.2006 г. / УСПЕШНО
4. Документи Букурещ - 16.12.2006 г.
5. Медицински - 15.05.2007 г.
6. Покана за Визи - 23.07.2007 г.
7. Визи - 29.08.2007 г.
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Re: Хотелчета на сносни цени около МОМ??

Мнение от becks »

dada написа:Моля, скоро миналите медицински да дадат препоръки (кооринати-адреси, цени, сайтове) на хотели близо до МОМ, пък ако може да ми кажете най-краткия път от МОМ до Вита ще черпя!!! :D
Аз само заради почерпката ;):

http://www.madridbg.com/index2.html

Х-л Мадрид е точно зад Вита, не е скъп и е ок - кабелна, климатик
dada
Мнения: 256
Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 4:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

Мнение от dada »

Jean написа:За тези който не са от София невиждам смисъл да ходят до МОМ - ние изпратихме сканирани получените медицински и преведахме парите по банков път. Просто попитайте във МОМ за банкови сметки и e-mail на който да изпратите документите. Така директно отивате във клиниката.

Значи няма да има проблем, ако им преведа парите по банков път да приложа бележката от банката (щото трябва да докажа по някакъв начин във Вита, че съм си платила таксите).Благодаря ви много Жан, Бекс-много ми помогнахте.
strs
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 4:30 am
Местоположение: Ville de Québec, Canada
Обратна връзка:

Мнение от strs »

dada здравей
Съветвам те да влезнеш в сайта www.bgmaps.com там има карта на София аз поне така направих.
Това е адреса на МОМ отбелязан с кръгчето ул. "Хан крум" 25
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=c30cd ... =&size=5x4
За да стигнете до клиниката движите се ул."цар Иван Шишман" и на 4 тата пресечка се свива по ул."ген. Йосиф Гурко" в дясно, която ще Ви изведе на входа на нац. стадион "В. Левски" от там се свива на ляво по бул. "Евлоги Георгиев" преминавате "Орлов мост" и карате само направо преминавате през "Военна академия", която ще ви остане в дясно продължавате все направо и на третата пресечка на бул. "Мадрид" се свива в дясно на следващото голямо кръстовище на надлеза свивате в дясно там и ще видите веднага в дясно надписа на клиниката на 1-вата пресечка свивате в дясно и търсите място за паркиране. Входа на клиниката не гледа към булеварда, а се намира отзад.
Надявам се не съм прекалил с обясненията си.
Успех. Ако имаш въпроси не се притеснявай да питаш.
dada
Мнения: 256
Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 4:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

Мнение от dada »

strs написа:dada здравей
Съветвам те да влезнеш в сайта www.bgmaps.com там има карта на София аз поне така направих.
Това е адреса на МОМ отбелязан с кръгчето ул. "Хан крум" 25
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=c30cd ... =&size=5x4
За да стигнете до клиниката движите се ул."цар Иван Шишман" и на 4 тата пресечка се свива по ул."ген. Йосиф Гурко" в дясно, която ще Ви изведе на входа на нац. стадион "В. Левски" от там се свива на ляво по бул. "Евлоги Георгиев" преминавате "Орлов мост" и карате само направо преминавате през "Военна академия", която ще ви остане в дясно продължавате все направо и на третата пресечка на бул. "Мадрид" се свива в дясно на следващото голямо кръстовище на надлеза свивате в дясно там и ще видите веднага в дясно надписа на клиниката на 1-вата пресечка свивате в дясно и търсите място за паркиране. Входа на клиниката не гледа към булеварда, а се намира отзад.
Надявам се не съм прекалил с обясненията си.
Успех. Ако имаш въпроси не се притеснявай да питаш.

Благодаря много за бързия отговор-аз иначе го видях адреса в бгмапс, исках максимално да си улесня раотата и да скъся пътуването из София, тъй като ще пътуваме от Бургас, с мъника сме, освен това не знам колко от главните артерии в София ще са затворени заради луди ремонти...Успех в начинанията ти желая! :)
Jean
Мнения: 144
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 2:10 am

Мнение от Jean »

dada каза:
Значи няма да има проблем, ако им преведа парите по банков път да приложа бележката от банката (щото трябва да докажа по някакъв начин във Вита, че съм си платила таксите)
- Никакъв. Сканираните медицински + сканираното платежно ги изпратете в МОМ на е-mail който Ви дадат. Запазете си обаче копие на тези медицински задължително на компютъра. Колкото до клиниката си носете платежното, на нас не ни го искаха въобще, просто ни попитаха как платихте и... толкова. Успех!!!
1. DCS Виена - 22.07.2006 г.
2. Покана за интервю - 07.09.2006 г.
3. Интервю - 24.11.2006 г. / УСПЕШНО
4. Документи Букурещ - 16.12.2006 г.
5. Медицински - 15.05.2007 г.
6. Покана за Визи - 23.07.2007 г.
7. Визи - 29.08.2007 г.
Dessita
Мнения: 165
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 2:56 am

Мнение от Dessita »

Dada, платежното и мед. рипорт може да се пусне и по факс 9394788 на МОМ - аз направих така!
В очакване на Годо...
Dessita
Мнения: 165
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 2:56 am

Мнение от Dessita »

Банковите сметки на Международна организация по миграция са сменени считано от юли месец 2007. Новите сметки на организацията са следните:

Unicredit Bulbank

IBAN: BG83 UNCR 7630 100 918 5000

BIC: UNCRBGSF


Поздрави

Victoria Shilegova

Admin/Finance Assistant

IOM Sofia

Phone: ++359 2 93 94 711

Fax: ++359 2 981 67 41

vshilegova@iom.int
В очакване на Годо...
Аватар
bucca
Мнения: 458
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 3:04 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от bucca »

Ние пратихме сканираните медицински формуляри и платежното нареждане на тези имейли: iomsofia@iom.int и info@iom.int. Банковите сметки са както ги е написала Десита.
"I'll think of it all tomorrow. After all, tomorrow is another day."
dada
Мнения: 256
Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 4:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

Мнение от dada »

Сърдечно благодаря на всички!Вече говорих със една служителка в МОМ, много любезна беше-даде ми данните и мейли за връзка-освен тези два мейла, които сте постнали ми даде и още един- iomsofiamigration@iom.int
dada
Мнения: 256
Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 4:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

Мнение от dada »

Dessita написа:Банковите сметки на Международна организация по миграция са сменени считано от юли месец 2007. Новите сметки на организацията са следните:

Unicredit Bulbank

IBAN: BG83 UNCR 7630 100 918 5000

BIC: UNCRBGSF


Поздрави

Victoria Shilegova

Admin/Finance Assistant

IOM Sofia

Phone: ++359 2 93 94 711

Fax: ++359 2 981 67 41

vshilegova@iom.int

Десита, кои от двата номера на факса е актуалния???


Fax: ++359 2 981 67 41

или 9394788
Аватар
piratus76
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 4:43 pm
Местоположение: 43°13' N, 27°55' E
Обратна връзка:

Мнение от piratus76 »

Dada вие от колко часа сте на 06.08 във Вита ние сме от 11.00
Dessita
Мнения: 165
Регистриран на: Чет Мар 22, 2007 2:56 am

Мнение от Dessita »

9394788 по този факс е достатъчно!!
Аз за всеки случай използвах и посочените от вас мейли, но няма нужда!
В очакване на Годо...
dada
Мнения: 256
Регистриран на: Нед Мар 05, 2006 4:57 pm
Местоположение: Toronto, ON

Мнение от dada »

piratus76 написа:Dada вие от колко часа сте на 06.08 във Вита ние сме от 11.00

Ще се видим с вас!-Ние сме от 11.30!

Преди малко пуснах факс с документите и няма да се наложи да ходим до МОМ!
Публикувай отговор