Мечтаете за хубав живот?Стойте далеч от България.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
emiliana

Мнение от emiliana »

MrGeek написа:
bateto написа:как да обесниш брато на комплексирания българо- канатец ,че като е бил цървул в България няма как да стане мокасина в Канада.е освен да си избива комплексите във Форум БгКанада.
Батка, за комплексираните цървули е ясно, обаче какво става ако в БГ си бил дизайнерска обувка "Bally" например? :lol:

:P Оставаш си същия чепик
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Мнение от peter_pan »

Натали написа:Аз ще ви кажа колко англичани са купили къщи-1500,от тях 1/3 са си продали и са напуснали БГ.В нашето село 3 семейства купиха къщи,после ги обраха и си заминаха.За сравнение англичаните в Испания купили домове са милиони,а в Румъниа над 20000 са купили по селата на страната,а ние бъгарите както винаги на гол тумбак чифте пищови,само се тупаме в гърдите вижте колко сме големи.Че то в БГ и японци живеят,ама колко са 3-4 семейства са,ама само за тях се говори и видиш цяла Япония се юрнала.Разберете по селата ни е само цигания,нашите хора лека полека си отиват,никакви англичани не са се заселили.Защо не идват другите Европейци,германци,французи,шведи и т.н.Е,един "Канадец" Батето се е запътил да си купува на село,таман цигански квартет ще му свири всяка вечер и ще пее ...Ех,Канада ще продам аз ... :P :lol:
в едно съседно село само има 30 англичани закупили къщи, в едно друго има едно заведение само и в това заведение съм сядал 2 пъти и два пъти бях единствения българин там, а в заведението имаше около 30 човека - другите бяха англичани. Защо само англичани? Защото явно толкова им е хубава държавата и климата. Тези, които са се върнали може да са имали неприятности с жилища по черноморието - те повечето ги купиха с цел да ги дават под наем там, но стана ясно че няма на кого да ги дават. Толкова по този въпрос; Аз предпочитам да живея в страна където имигрират англичани и да съм местен жител там отколкото да живея в бежански лагер.
точно така мисля по въпроса:)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

peter_pan написа:в едно съседно село само има 30 англичани закупили къщи, в едно друго има едно заведение само и в това заведение съм сядал 2 пъти и два пъти бях единствения българин там, а в заведението имаше около 30 човека - другите бяха англичани. Защо само англичани? Защото явно толкова им е хубава държавата и климата. Тези, които са се върнали може да са имали неприятности с жилища по черноморието - те повечето ги купиха с цел да ги дават под наем там, но стана ясно че няма на кого да ги дават. Толкова по този въпрос; Аз предпочитам да живея в страна където имигрират англичани и да съм местен жител там отколкото да живея в бежански лагер.
Човече, причиняваш ми повече смях дори от Хълбой. :lol: :rotfl: :rotfl:
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Мнение от peter_pan »

MrGeek написа:
peter_pan написа:в едно съседно село само има 30 англичани закупили къщи, в едно друго има едно заведение само и в това заведение съм сядал 2 пъти и два пъти бях единствения българин там, а в заведението имаше около 30 човека - другите бяха англичани. Защо само англичани? Защото явно толкова им е хубава държавата и климата. Тези, които са се върнали може да са имали неприятности с жилища по черноморието - те повечето ги купиха с цел да ги дават под наем там, но стана ясно че няма на кого да ги дават. Толкова по този въпрос; Аз предпочитам да живея в страна където имигрират англичани и да съм местен жител там отколкото да живея в бежански лагер.
Човече, причиняваш ми повече смях дори от Хълбой. :lol: :rotfl: :rotfl:
мерси за комплимента, но все пак е по-добре да наминеш насам, а не да говориш от там за една страна, която е в съвсем друг континент без да имаш понятие - имам предвид коментарите ти за БГ
точно така мисля по въпроса:)
Аватар
Amental
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 11:04 am
Обратна връзка:

Мнение от Amental »

еми ти по същата логика пък не трябва да говориш за Канада
"която е в съвсем друг континент без да имаш понятие" "а не да говориш от там за една страна"
DCS-15.03.08
Accuse - 10.04.08
Interview-16.06.08 ОК
Букурещ - 10.07.08
Баркодове - 04.08.08
Медицински - 21.08.08
OK - 18.09.08
Покани за виза - 20.10.08
06.11.08г. - ВИЗИ !!!Изображение
Натали
Мнения: 82
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 6:08 am
Местоположение: Toronto

Мнение от Натали »

Към Батката-не знам колко е умен(явно е малоумен),но речникът му е само да обижда,явно си избива комплексите,нещастна партенка,да стои там в някой гиол в БГ и да се пречупи дано,боклук отвсякъде,лентяй от класа,с безкрайна простотия,то затова форума се превърнал на хоремаг,вместо да се говорят неща полезни за всички,да се информирват хората за Канада,а не помия по тая страна станала 2 родина на много хора.Явно така наречения анонимник Батето трябва да се върне през първите години на съществуването си да се научи на уважение и възпитание,типичен бай Ганио,дебелак.
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

ех Натали, знаеш ли колко ще е скучно без Батето..
пък и твоя речник както виждам е богат, да не се окаже че сте от една кръвна група.
Не обиждай, знаеш ли колко хора са минали през форума, а и не само през този просто Батето оставя дълбока следа като подплашен глиган край Златни пясъци с бисерите си.
...мразя мастика без айрян...
AlexAA
Мнения: 431
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 2:41 pm

Мнение от AlexAA »

Абе не се ли минаха тези 800 дни на Батката. Според мен той трябваше отдавна да е в обетованата земя/България.

Имам и няколко въпроса към форума, щото аз не мога да намеря отговор, нищо, че съм с две висши.
1. Как може човек, който от дъното на душата си не харесва Канада, който е тотално нещастен от живота си тук, да живее ВСЕ пак в Канада, а не в България?
2. Как може човек да не се спре да плюе Канада, но в същото време да живее тук?
3. Това някаква форма на шизофрения ли е, неква деменция ли е?Кво ли е?
4. Тези хора трябва ли да се прегледат?
Как иначе да си обясня, че хора могат да живеят АБСОЛЮТНО доброволно в затвор, разбирай Канада. Това си е един вид самозаточение. Това не може да НОРМАЛНО поведение!!!
Молим Доктора, Сашето и други професионалисти да ме светнат, щото на мен започна да ми писва и мисля да им тегля една виртуална, освен ако тяхното състояние е болестно... Аз мога само да съчуствам на болни хора...
Наздраве
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

То веднъж почнал да плюеш няма спиране. Първо плюеш България, после плюеш Канада, после пак плюеш по България, накрая плюеш и на двете. Има плюене по навик, по задължение има целенасочено оплюване, всякакви ги има. Плювача се освобождава от слюнката в устата си и му олеква ... за другите остава погнусата ...
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

Батето е вожда на племето "Мрънкачите" в Канада. :-)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16506
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

peter_pan написа:мерси за комплимента, но все пак е по-добре да наминеш насам, а не да говориш от там за една страна, която е в съвсем друг континент без да имаш понятие - имам предвид коментарите ти за БГ
Мухахахахахахахаха. Моля те, спри се, ще ме умориш. Абе да те взема за личен биограф, а? Излиза, че през последните десетилетия съм живял в някой друг край на света. :lol: :rotfl: :rotfl:
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

и в крайна сметка Батето дърпа ли ви за ташаците че толкова го обсъждате, какъв ви е проблема с него? Той и Хълбой просто се лигавят тук, не са само те, какво лично имате против него? Написал някакви 800дни, реве си човека, кервана си върви, смеем му се за хотелчетата по морето и така..може да изживява криза на средната възраст. Не се опитвам да го защитавам но просто стана тъпо, а в началото на темата преди доста време беше забавно.
Мен ме кефи че е простак и винаги си го е признавал.
...мразя мастика без айрян...
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

Натали написа:Аз ще ви кажа колко англичани са купили къщи-1500,от тях 1/3 са си продали и са напуснали БГ.В нашето село 3 семейства купиха къщи,после ги обраха и си заминаха.За сравнение англичаните в Испания купили домове са милиони,а в Румъниа над 20000 са купили по селата на страната........:P :lol:

..... и никой не ги обрал :lol: :lol: :lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Натали аз съм като фото- модел Ма.Къде ме видя дебелак и анонимко ,когато можеш да ме откриеш съвсем спокойно на корицата на всяко едно от водещите списания.Това обаче ,че съм простак е верно ,и то голям ,а хобито ми е да се гавря с подобни кухи лейки като теб.Е сега можеш да се чувстваш лично обидена от мен .И прати една снимка да те видя толкова ли си грозна колкото и проста или може би ще остана приятно изненадан. :wink:
garfild
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 7:14 pm
Местоположение: North Vancouver

Мнение от garfild »

Абе това село с 30-те англичани в кръчмата кое е, че ми стана интересно да проверя, не че се заяждам, ама искам и на ханджията да звънна да го видя как вика на ракията на английски? Или си се объркал с някой бар на Пампорово?
Публикувай отговор