Бивш имигрант написа книга

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Хълбой, мани тия празни приказки а кажи дали разпра поредната девица?
:beer: :beer: :beer:
Аватар
agaton
Мнения: 406
Регистриран на: Сря Мар 10, 2004 12:52 am
Местоположение: Montreal

Мнение от agaton »

Wow tolkova ne bqh chel ot sedmi klas...

Nadqvam se che avtora si e dal smetka sled vsichki tezi stranici ( ako gi e chel razbira se ) che da se predstavq takava obobshtavashta kartina za Canada ili USA e nai malkoto neumesto. Tova go kazvam ne zashoto sum chel knigata ( kakto mnogo drugi i az ne vuznamerqvam da q cheta ) a zashtoto nqkoi ot citatite mi se storiha i SA mnogo presileni i zvuchat kato vsemirnata istina. Sas zdrave!
"Une réaction anormale à une situation anormale est une réaction normale."
V.Frankl (1962)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Венци,Венци ,много си наивен.Този форум не може да бъде закрит защото е собственност на канадското правителство и за него отговаря министерството на имиграцията.Създаден е с цел рекламиране на точковата имиграционна система на Канада в България.За да бъде обслужван са наети много щатни и нещатни платени сътрудници криещи се под анонимните си никове.
Не може ти просто ей така с една ръка да закриеш форума.Ами помисли си само колко безработни хора и гладуващи деца ще оставиш на улицата.
Така ,че не се коси ,хората дето пишат не са чак толкова лоши ,но им е забранено да изказват собственното си мнение,това което мислят и чувстват.Заплатите си ги получават за да цитират и налагат мнението на партията в която са се клели на доживотна вярност. :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Много искам да пиша против табарнашките феминисти -:)
:beer: :beer: :beer:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Е то ясно,че има и нещатни сътрудници внедрени аген провокатори,като теб и мен но ние сме за баласт,щотп то ,ако има само фалене никой няма да се върже. :D
dr.oh.boli

Мнение от dr.oh.boli »

bateto написа:Венци,Венци ,много си наивен.Този форум не може да бъде закрит защото е собственност на канадското правителство и за него отговаря министерството на имиграцията.Създаден е с цел рекламиране на точковата имиграционна система на Канада в България.За да бъде обслужван са наети много щатни и нещатни платени сътрудници криещи се под анонимните си никове.
Не може ти просто ей така с една ръка да закриеш форума.Ами помисли си само колко безработни хора и гладуващи деца ще оставиш на улицата.
Така ,че не се коси ,хората дето пишат не са чак толкова лоши ,но им е забранено да изказват собственното си мнение,това което мислят и чувстват.Заплатите си ги получават за да цитират и налагат мнението на партията в която са се клели на доживотна вярност. :wink:

Батка, сега вече е загази...тук не ти е Кракозия да издаваш държавна тайна..очаквай най лошото да ти се случи...двигателя ще ти блокира в междуселски път без комуникация с паднали батерии и 10 тона яйца...това още това лято 8)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Стони майтап,майтап ,ама знаеш ли колко хора пишещи във форума ги е шубе да споделят това което мислят и умишленно вадят четката за излъскване на стари предмети ,щото знаят ,че форумът и участниците в него се контролират/четат,следят/,а те са в зависимост,един се е вкопчил в социала ,друг чака паспорт,трети пенция.На мен лично са ми се обаждали десетки на ЛС да ме предупредят с най добри чувства да внимавам и да затварям голямата си уста за да не си изпатя.
Те и заради това много хора които активно пишат във форума преди идването си след това спират ,защото ги е страх от последствия,ако споделят нещо по различно от тезата на линията. :D
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Ех Батка :), де да мислеше канадското правителство за нас, де поне да мислеше :lol: ...
Сега сериозно другари, ясно е че вече на всички им е ясно какво става тук, да ви ъпдейтна че в момента линията на форума се пренаписва, затова е по-голяма слободия напоследък и всеки си пише без контрол :evil: :D.
Големия проблем пред когото сме изправени е, че високообразованите емигранти дето се внесоха в канадата отказват да работят каквото им падне, да не говорим пък за децата им - Айнщайнчета от класа, акъла им щрака от тригодишни, та никое от тях не иска да учи занаят, всички искат, могат и влизат в университет и колеж, а дърводелци и механици постепенно започват да взимат повече пари от професорите :). Местните - знаете, те вси така си отказват да работят изобщо.
Затова, не след дълго точковата система ще се разглежда по друг, новаторски начин. Ще се приемат всъщност само хората с минимален брой точки. Никакво висше няма да се толерира, езика трябва да е на ниво да си поискаш хляб и да си знаеш инструментите.
Форумници от рода на МрГийк, БабаПена, Сашо71, БгМонтреал, Хулбой и да не изброявам други преуспели и преучили упадъчни елементи ще бъдат баннати поради лошото им влияние върху младото поколение. Ще се толерират само участници които са строители, водопроводчици, шофьори, електротехници, дърводелжи и други дървари. които ще имат за задача да окуражават останалите да изучат занаят. Защото след като Албърта отмъкна и последния куц кофражист, в Онтарио няма кой един пирон да забие :evil:.
Всякави други разумни предложения са добре дошли :oops: 8).
Циганите - на Сатурн !
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

[quote="anxeli"][/quote]

Муахаха! ЛМАО, РОФЛ и др. такива :rotfl:
dr.oh.boli

Мнение от dr.oh.boli »

bateto написа:Стони майтап,майтап ,ама знаеш ли колко хора пишещи във форума ги е шубе да споделят това което мислят и умишленно вадят четката за излъскване на стари предмети ,щото знаят ,че форумът и участниците в него се контролират/четат,следят/,а те са в зависимост,един се е вкопчил в социала ,друг чака паспорт,трети пенция.На мен лично са ми се обаждали десетки на ЛС да ме предупредят с най добри чувства да внимавам и да затварям голямата си уста за да не си изпатя.
Те и заради това много хора които активно пишат във форума преди идването си след това спират ,защото ги е страх от последствия,ако споделят нещо по различно от тезата на линията. :D

Батка, скъпи ми смехурко :wink:
Тук мога да кажа само това, което е казано така:
Н Е В Е Ж Е С Т В О Т О ... Е .... Р О Б С Т В О..
нали Анхели, скъпа................................... А ... З Н А Н И Е Т О... С В О Б О Д А!!! :D
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

о Мъдрецо :D
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

bateto написа:Е то ясно,че има и нещатни сътрудници внедрени аген провокатори,като теб и мен но ние сме за баласт,щотп то ,ако има само фалене никой няма да се върже. :D
Мухахахаха, Батка, крайно време е да си признаеш за агентския произход. Потребител номер 38 от самото създаване на форума (интересно защо Джой е два номера преди теб :rotfl:), който все се кани да напуска Каната. Разкажи най-сетне за агентурното си амплоа, вземи пример от една друга светла форумна личност - Хълибой и запали прожекторите. Чакаме с нетърпение изповедта. ;) :lol: :rotfl: :rotfl:

anxeli написа:...
Форумници от рода на МрГийк, БабаПена, Сашо71, БгМонтреал, Хулбой и да не изброявам други преуспели и преучили упадъчни елементи ще бъдат баннати поради лошото им влияние върху младото поколение. ...
Анксели, малко си се объркала да ме сложиш в тази групичка. Аз на практика имам само един семестър в Харвард, след което плюх на всичкото учене и се захванах с бизнеса, за разлика от Хълибой, който е извадил дипломи на два континента :lol: :rotfl:
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Леле мале :)
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
AlexAA
Мнения: 431
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 2:41 pm

Мнение от AlexAA »

Евалла Anxeli,
Отдавна не се бях кефил така.
Ако сте го закъсали в Онтарио, аз имам PhD за това как се използва чук (нали съм геолог все пак). Ако требе ще отскоча до Торонто да накова малко пирони. Аз и без това тъкмо се върнах от Торонто преди два дни.
Наздраве
canat
Мнения: 1346
Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 8:12 pm
Местоположение: B-more

Мнение от canat »

AlexAA написа:Наздраве
Alex, nedei ot sutrinta :lol:
Заключено