ako nemojete da se spravite sami

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
wera59
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 5:13 am

ako nemojete da se spravite sami

Мнение от wera59 »

eto saita na edna forma, koqto moje da vi podgotvi dokumentite, za zaminavane v Canada...
www.canada-hit.bg
Аватар
toro40
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 7:19 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от toro40 »

Тази фирма е все известната "ЖАНА Е", за която много се е писало.
Не се захващайте с нея, много са проплакалите.

А явно и сега си прави само-реклама.
19.05.2009 - DCS Vienne-за 2ри път
04.06.2009 - Accusé de réception
30.07.2009 - CSQ - без интервю
02.02.2010 - Документи Букурещ
22.02.2010 - Баркодове
17.03.2010 - Формуляри Медицински
=======
Светльо, Вики, Кари и Емо
Варна
vanio
Мнения: 142
Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:34 am

Мнение от vanio »

i izobshto zashto foruma triabwa da se prewryshta w miasto za reklama?? Kakto znaem , za reklama se plashta, a oshte poweche koito iska da polzwa firmi, tozi forum ne mu e nujen
vanio
Аватар
toro40
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 7:19 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от toro40 »

Стари теми с информация за тази фирма, нищо хубаво не са писали за нея.Ето и част от тях, но не си губете времето за четене:

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 6%C0%CD%C0
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 6%C0%CD%C0
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 6%C0%CD%C0
19.05.2009 - DCS Vienne-за 2ри път
04.06.2009 - Accusé de réception
30.07.2009 - CSQ - без интервю
02.02.2010 - Документи Букурещ
22.02.2010 - Баркодове
17.03.2010 - Формуляри Медицински
=======
Светльо, Вики, Кари и Емо
Варна
wera59
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 5:13 am

kam toro40

Мнение от wera59 »

iskam da ti kaja, 4e se opitvah da pomogna kato dadoh saita na firmata, ne si pravq samoreklama.NE RABOTQ TAM- za da si q pravq.Prosto edni prqiteli mi kazaha za neq i zatova pusnah tazi tema, za da vidq da izpolzvamli uslugite na tazi firma ili ne.E mnenieto na vsi4ki mi stigna.I vse pak da ne zabravqme, 4e tova e forum za raziskvane na
razli4ni temi, a ne sait v koito 6te te "nabiqt" 6tom si puiskal savet nali toro40?
Аватар
miro_m
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 3:51 pm
Местоположение: Toronto,CA
Обратна връзка:

Мнение от miro_m »

Strashno mi e lubopitno zashto oshte nikoi ne e "vidial smetkata" na vaprosnata gospoga "Gana"-i to s palno pravo.
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

ako nemojete da se spravite sami
При наличието на този форум и официалния сайт за имиграция, ако не можеш да се справиш сам... никак не звучи добре. Най-малкото ще откриеш някой приятел тук, който ще ти помогне и то...безплатно :)
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
comptable
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 10:06 am
Местоположение: Варна

Мнение от comptable »

Ванка, просто всички я търсят и питат за нея, ама не знам за някой, който да я е открил! То, като не могат да я открият, как да и видят сметката де! :?: "Ласкавите" отзиви за тази прословута "Жана -Е" така валят отвсякъде, та не се учудвам да са се покрили. :idea:
Който има желание - да чете форума и официалният сайт, което го и препоръчвам - може да е само от полза. А и повечето случаи на ползване на чужди услуги обикновено не са удачни - издънки и от други са правени.

Vouloir c'est Pouvoir!
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

ako nemojete da se spravite sami по добре си стойте в България ;)
comptable
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 10:06 am
Местоположение: Варна

Мнение от comptable »

Наздраве за "тъпите и упорити" магарета ( аз съм изключение - и дебелоглаво :lol: ) Наздраве на всички, които стигнаха до интервю, както и на тези, които още чакат. И да имаме късмет и занапред! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Опс, Бекс, да не забравя, наздраве и на теб, все пак ти си виновника за тоста - всеки път като те видя, и ми се допива една бира! :wink: :beer: :beer:
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

comptable :beer2:
трябва да вземем да направим сбирка на варненската група, но последните пъти бяхме камерен състав :D
comptable
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 10:06 am
Местоположение: Варна

Мнение от comptable »

Becks, по принцип с най-голямо удоволствие, ама аз съм към момента неразделна част от антуража на щерката, което всъщност ми доставя огромно удоволствие. Та почивните дни съм със семейството. Ако обаче нещо се организира в "обедните почивки" през седмицата, тогава имам възможност. Айде да бягам вече, че окъснях за урока.
todor1974
Мнения: 39
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 1:21 pm
Местоположение: Перник,надявам се и в Канада
Обратна връзка:

А някой да има представа?

Мнение от todor1974 »

Дали някой знае нещо за тези хора- http://www.go-to-canada.com/?
Аватар
DIMELBE
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 3:53 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Мнение от DIMELBE »

todor1974 написа:Дали някой знае нещо за тези хора- http://www.go-to-canada.com/?
becks написа:ako nemojete da se spravite sami по добре си стойте в България ;)
Смятам, че този отговор, даден по-горе в темата, отговаря донякъде на въпроса ти! 8)
Ако обаче, имаш желание да прибягваш до такива услуги, поради липсата на време, то при добро желание и то се намира, така че, ако има мотивация - всичко останало е въпрос на действие и желание. А има ли я, ти си знаеш :D.
Разтърси се из форума и ще се убедиш, че хората кандидатстващи чрез подобни фирми, не са от най-желаните кандидат-имигранти. Процедурата не е чак толкова сложна, че да не можеш да се справиш сам - това е моят съвет и мнение- опитай и ще видиш :D :thumbsup:! УСПЕХ!
"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ"!!!
Заключено