NOV PROBLEM SUS STAZA! HELP!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

NOV PROBLEM SUS STAZA! HELP!

Мнение от simplyaven »

Zdraveite otnovo :) Vuznikna poredniq problem sus staza. Kakto ve4e kazah, v trudovata mi knizka nikude ne pi6e realnata mi dluznost, vsi4ki sa me pisali sekretarka, za da opravdaqt osigurovkite vurhu minimalna rabotna zaplata. Sega otkazaha da mi dadat i preporuki, v koito da pi6e kakvo to4no sum rabotila, za6toto nqmalo kak da sa sigurni, 4e nqma da gi izpolzvam, za da gi sudq! Vuprosite mi sa slednite:
1. Dokolko 6te se rukovodqt emigracionnite ot trudovata mi knizka za dluznostite, koito sum zaemala?
2. Uda4no li e spored vas da izpratq s purviq paket dokumenti i edno pismo, v koeto da obqsnq situaciqta?
Za6toto nali razbirate - bez staz po specialnostta izob6to ne se klasiram! A ne vizdam kak da dokaza, 4e staza mi e po specialnostta!
Pomagaite, molq vi!
Аватар
Boko
Има 1 предупр. за БАН
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 12:38 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

za staja

Мнение от Boko »

Vij kakvo imam ideiika za tebe. Za6to ne si izlisli6 prepraki? Vinagi moje6 da si napi6e6 ne6to i da go pookrasi6 i posle niakoi da ti go podpi6e. Ne se 6a6kai :) . Idi pri prevoda4kata si i ia pomoli tia sa6to ima niakvi obrazci na preporaki. haide i uspeh! :D
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Ama zashto se stresirash izlishno!
Horata, koito ni gledat dokumentite i vodiat interviutata ne sa debili i sa savsem naiasno, che rabotim bez trudovi dogovori, che v knijkite pishe razni gluposti s cel "hitrinka sreshtu NOI" i t.n.
Az daje v dokumentite biah spomenala kolko godini sum rabotila bez trudov dogovor - nikakuv problem.
A prepopruka vseki sam si pishe, mnogo iasno - osven ako ne rabotish v IBM ili Coca cola, naprimer.
Izmisli firmena blanka, pechat vse shte uspeesh da slojish i gotovo.
Uspeh
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
penka
Мнения: 42
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 2:06 am
Местоположение: montreal
Обратна връзка:

.

Мнение от penka »

Аз сам убедена, че интервюиращите и служитеите, които преглейдат досиетата не са наясно за нашата ситуация с труд книжки, реални и осиг заплати...
затова, освен с препоръките... Определено имаш нуйда от тях е добре да пратиш и писмо, с обяснения.
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Мнение от yaiuat »

батката и каката написа:.,,,
Сега нали до февруари човек ще може да си оправи проблемите с стажове и осигуровки със задна дата. Така или иначе за да те преглеждат в болница ще трябва да човек да си се осигурява за дето не са му плащали разни фирми и тем подобни истории :idea:
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

Elia написа:Ama zashto se stresirash izlishno!
Horata, koito ni gledat dokumentite i vodiat interviutata ne sa debili i sa savsem naiasno, che rabotim bez trudovi dogovori, che v knijkite pishe razni gluposti s cel "hitrinka sreshtu NOI" i t.n.
Az daje v dokumentite biah spomenala kolko godini sum rabotila bez trudov dogovor - nikakuv problem.
A prepopruka vseki sam si pishe, mnogo iasno - osven ako ne rabotish v IBM ili Coca cola, naprimer.
Izmisli firmena blanka, pechat vse shte uspeesh da slojish i gotovo.
Uspeh
Zashto govorish gluposti. Ti prosto si imala kasmet. No dosta hora ima, mnogo takiva poznavam lichno, koito imaha i prodaljavat da imat problemi s nedokazan trudov staj. Ima i takiva s otkazi, zaradi tezi glupavi knijnki. Te che horata ni vlizat v polojenieto, vlizat, obache da go kazvate sas sigurnost i mnogo neseriozno. Trudovia staj se dokazva s trudova knijka i/ili tr. harakteristika. Edinstvenoto, koeto moje da se napravi v sluchaq, kakto veche beshe kazano -trudova harakteristika s opis na osnovnite zadaljenie i obiasniavka na realnata dlajnost, stoqshta zad naimenovanieto "sekretar". Moje i da se obiasni v pismo zashto ima takova razminavane.
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Заключено