Въпрос за интервюто
Въпрос за интервюто
Подадох документи във Виена през октомври.Аз съм главен кандидат.Кандидатствам с мъжа ми и сина ми.Искам да разбера дали имам право да се явя сама на интервюто и да продължа сама по процедурата,въпреки че първоначално сме подали документи за 3-ма души.Има ли нещо,което трябва да направя или е достатъчно да отида на интервюто и там на място да обясня.
- galin
- Мнения: 263
- Регистриран на: Вто Сеп 21, 2004 4:35 am
- Местоположение: LaSalle,QC
- Обратна връзка:
Интервю
Щом сте подали документи и за тримата, ще трябва да се явите двамата с мъжа ти на интетвюто, но по-подробна информация ще получиш в писмото ти за интервюто - там ще е ясно написано кой трябва да се яви !!!!!
- mirkaa
- Мнения: 864
- Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 12:27 pm
- Местоположение: New York, NY
- Обратна връзка:
знам със сигурност, че това е възможно по федералната програма, тоест да продължиш сама, но само ако останалите кандидати се отказват напълно. Логично е да е същото и за Квебек, защото това са персонални причини. Тоест, ако някой не иска да ходи, не могат да го задължат насила. Трябва само да ги уведомиш предварително.