колко време важат визите за вход

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
kralimarko

колко време важат визите за вход

Мнение от kralimarko »

...ние не сме...........................
Последно промяна от kralimarko на Нед Юни 17, 2007 5:55 pm, променено общо 1 път.
Svilko
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:21 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Svilko »

Тази една година тече от датата на медицинските прегледи. Ако си правил медицински и е имало нещо неизяснено и после пак си ходил и т.н. се взема датата от първото ти посещение в клиниката.
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Мнение от anju »

1 година от медицинските
Примерно нашите медицински бяха 13 юли 2006, паспортите ни поискаха септември и ги върнаха с виза изтичаща 13 юли 2007
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Re: колко време важат визите за вход

Мнение от dog »

kralimarko написа:..здравеите пак сам аз с моите ЗА ИЛИ ПРОТИВ -КАНАДА..о6те се 4удим дали да идваме та да питам знае6тите добри хора.преди 6 дни ни пратиха писмо от посолството да си пра6таме паспортите и да им пла6таме там по 400$ на 4овек некакво фее...за тва 4е са ни одобрили и демек ´´да си платиме за гиаволако ´ но $-те на са толко много ...то и преди платихме ако помниа добре по 1200$ на 4овек когато аплаивахме...ние о6те не сме пратили паспортите 6тото се 4удим но искам да попитам таз едната година дето триабва да се влезе в ´´новата ни родина´´ от кога запо4ва да се брои ..когато им пратиме паспортите или от датата на излезлото РЕ6НИЕ .6тото така искам да си запазиа вазможноста за по далго време.....а и има6е там не6то сварзано с мед тестовете ...те са6то важат за 1 год. ех тази фонети4на кирилитса ме умори да пи6а на булгарски
Няма нужда да се мориш да пишеш повече. Като ти гледам нагласата по-далече от тоалентната не ти се ходи, така че не ни губи времето да ти четем простотиите.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
kralimarko

Мнение от kralimarko »

za toaletnata ne razbiram kak taka reshavash .........az vinagi vse kazvam da ne se zaiajdame--- niama smisal. ......................vij kak poluchih 2 odgovora savsem lubezno horata mi obiasniha che e ot datata na medicinskiat pregled :shock: :shock:
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

kralimarko написа:za toaletnata ne razbiram kak taka reshavash .........az vinagi vse kazvam da ne se zaiajdame--- niama smisal. ......................vij kak poluchih 2 odgovora savsem lubezno horata mi obiasniha che e ot datata na medicinskiat pregled :shock: :shock:
Съжалявам че си го приел като заяждане, това беше приятелски съвет в твоя стил. :lol:
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
jess
Мнения: 195
Регистриран на: Вто Май 02, 2006 12:15 pm
Местоположение: canada

Мнение от jess »

dog написа:
kralimarko написа:za toaletnata ne razbiram kak taka reshavash .........az vinagi vse kazvam da ne se zaiajdame--- niama smisal. ......................vij kak poluchih 2 odgovora savsem lubezno horata mi obiasniha che e ot datata na medicinskiat pregled :shock: :shock:
Съжалявам че си го приел като заяждане, това беше приятелски съвет в твоя стил. :lol:
Хм,не ми звучи приятелски това,ама никак.Дог,аз приятел ли ще съм ако те нарека Голям простак...не мисля.
Човекът е на кръстопът,душата му е свита,парите му се виждат вероятно много,а бъдещето пълно с неизвестности и тревоги,особено ако чете някои кръгли глупости тук.И някой се появява с такъв съвет...Пфу!
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

jess написа:
dog написа:
kralimarko написа:za toaletnata ne razbiram kak taka reshavash .........az vinagi vse kazvam da ne se zaiajdame--- niama smisal. ......................vij kak poluchih 2 odgovora savsem lubezno horata mi obiasniha che e ot datata na medicinskiat pregled :shock: :shock:
Съжалявам че си го приел като заяждане, това беше приятелски съвет в твоя стил. :lol:
Хм,не ми звучи приятелски това,ама никак.Дог,аз приятел ли ще съм ако те нарека Голям простак...не мисля.
Човекът е на кръстопът,душата му е свита,парите му се виждат вероятно много,а бъдещето пълно с неизвестности и тревоги,особено ако чете някои кръгли глупости тук.И някой се появява с такъв съвет...Пфу!
Нямам нищо против да ме наречеш Голяма простак ако пиша такива глупости като този който е пуснал тази тема. Явно не си имал удоволствието да се запознаеш със съдържанието, защото момчето бързо си я изтри, което означава че все пак е осъзнал грешката си.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

jess,
напълно те разбирам, роднините трябва да се защитават.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
jess
Мнения: 195
Регистриран на: Вто Май 02, 2006 12:15 pm
Местоположение: canada

Мнение от jess »

Обикновено не отговарям на никакви заяждания дог.
Публикувай отговор