Мога ли да си открия банкова сметка

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
kralimarko

Мнение от kralimarko »

zdrasti -analgin....az ne iskam da sazdavam naprejenie no si mislia che kogato shte obijdash niakoi che zadava glupavi ili tapi vaprosi ne e li po dobre prosto da podminesh negoviat post i da ne si izlivash chuvstvata varhu chovek koito ima mujda ot pomosht...az lichno namiram mnogo info v neta no si e drugo da popitash hora koito veche sa minali po tozi pat i mogat da ti predlojat razlichni alternativi za reshavane na problema i tn..tuk v tozi forum ima hora koito naistina davat interesna i specifichna informacia i po niakoga se zarajdad interesni i mnogo polezni sporove tai kato vseki[ ili povecheto ] govori ot lichen opit .znam che ni v kravta na nas bulgarchetata da se zaiajdame i da pokazvame kolko sme veliki --to si ni e nacionalna cherta ne mojem da ia promenim lesno.no vse pak ...PRIATELSKI PRIZOVAVAM VSICHKI -AKO SHTE OBIJDASH ILI SHTE KARASH NIAKOI DA SE CHUVSTVA ´mnogo malak´ I NEDORAZVIT ...PO DOBRE NE GO PRAVI..PROSTO PODMINI TOZI POST KOITO SAZDAVA CHUVSTVO NA GNIAV VAV TEB .....I IZOBSHTO NE ODGOVARIAI...CHETA FORUMI NA ISPANSKI [ZA CANADA I NAI RAZLICHNI DRUGI] DO SEGA NE SAM VIDIAL NIAKOI DA SE ZAIAJDA I DA OBIJDA DRUG MEMBER...AMA CHESTNO VI KAZVAM ....NE ZNAM ZASHTO E TAKA NO V TEZI FORUMI TUK IMA NIAKOLKO CHOVEKA KOITO OTBLASKAT MNOGO MNOGO MNOGO ...MNOGO AMA MNOGO HORA KOITO ISKAT DA RAZMENIAT MNENIA PO VAZPITAN NACHIN ....AZ ZNAM CHE PONE 7-8 CHOVEKA SHTE ME OPLUIAT ...NO SAM PODGOTVEN...vechna drujba deto kazvate ´Tate na Brejnev´ i mnogo zdrave i kasmet na vsichki
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

kralimarko написа:е сега про4етох и виждам 4е не сам разбрал добре 4е прятел триабва да отвори сметката та сам се обаркал
То първо трябва да се чете, после да се мисли, а накрая да се пише.

Тук са изискваните документи за да се открие сметка в рбс
http://www.rbc.com/canada/idrequirements.html
Ако ги нямаш - сори.

Ако си прочел това в сайта на RBC:
You have two options: come to an RBC branch most convenient for you or, if you are still outside Canada, you can start the account opening process online.
http://www.rbc.com/canada/idrequirements.html
И си решил че откриването на сметка може да стане и онлайн, си в грешка, защото:

Тук си избираш каква сметка искаш
https://www.rbcroyalbank.com/RBC:Q6Ar64 ... /apply.cgi

Отговаряш и тук че не си резидент на Канада
https://www.rbcroyalbank.com/RBC:Q6Ar64 ... se_account

И получаваш съобщение да си попълниш документите онлайн И да посетиш офиса им или да посетиш само офиса където ще ти попълнят документите
https://www.rbcroyalbank.com/RBC:Q6Ar64 ... .cgi/start

Така че ако не си в Канада - пак сори.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

kralimarko написа:zdrasti -analgin....az ne iskam da sazdavam naprejenie no si mislia che kogato shte obijdash niakoi che zadava glupavi ili tapi vaprosi ne e li po dobre prosto da podminesh negoviat post i da ne si izlivash chuvstvata varhu chovek koito ima mujda ot pomosht...az lichno namiram mnogo info v neta no si e drugo da popitash hora koito veche sa minali po tozi pat i mogat da ti predlojat razlichni alternativi za reshavane na problema i tn..tuk v tozi forum ima hora koito naistina davat interesna i specifichna informacia i po niakoga se zarajdad interesni i mnogo polezni sporove tai kato vseki[ ili povecheto ] govori ot lichen opit .znam che ni v kravta na nas bulgarchetata da se zaiajdame i da pokazvame kolko sme veliki --to si ni e nacionalna cherta ne mojem da ia promenim lesno.no vse pak ...PRIATELSKI PRIZOVAVAM VSICHKI -AKO SHTE OBIJDASH ILI SHTE KARASH NIAKOI DA SE CHUVSTVA ´mnogo malak´ I NEDORAZVIT ...PO DOBRE NE GO PRAVI..PROSTO PODMINI TOZI POST KOITO SAZDAVA CHUVSTVO NA GNIAV VAV TEB .....I IZOBSHTO NE ODGOVARIAI...CHETA FORUMI NA ISPANSKI [ZA CANADA I NAI RAZLICHNI DRUGI] DO SEGA NE SAM VIDIAL NIAKOI DA SE ZAIAJDA I DA OBIJDA DRUG MEMBER...AMA CHESTNO VI KAZVAM ....NE ZNAM ZASHTO E TAKA NO V TEZI FORUMI TUK IMA NIAKOLKO CHOVEKA KOITO OTBLASKAT MNOGO MNOGO MNOGO ...MNOGO AMA MNOGO HORA KOITO ISKAT DA RAZMENIAT MNENIA PO VAZPITAN NACHIN ....AZ ZNAM CHE PONE 7-8 CHOVEKA SHTE ME OPLUIAT ...NO SAM PODGOTVEN...vechna drujba deto kazvate ´Tate na Brejnev´ i mnogo zdrave i kasmet na vsichki
Ако не искаш да се чувстваш обиден и нямаш нищо против да уважаваш другите, то се постарай да пишеш на кирилица и да не крещиш.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
kralimarko

Мнение от kralimarko »

до сега не сам показал неуважение нито сам обидил никого ....аз 4е може да се отвори сметка в канадска банка и да прехварли6 $$$ без да си в канада може 100% ....ве4е си отворих .сметката е ´депозит онли ´докато не отиде6 ли4но със паспорта да докаже6 4е ти си лицето което е отворило сметката и тогава може и да се теглят $$$
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

kralimarko написа:до сега не сам показал неуважение нито сам обидил никого ....аз 4е може да се отвори сметка в канадска банка и да прехварли6 $$$ без да си в канада може 100% ....ве4е си отворих .сметката е ´депозит онли ´докато не отиде6 ли4но със паспорта да докаже6 4е ти си лицето което е отворило сметката и тогава може и да се теглят $$$
Честито брато, кога пристигаш да си теглиш паричките.
Много обичам българската думичка "черпиш". :D
То има и други български думички: "кофтя", "тафя" и "ментя", но не са ми любими. :lol: :lol: :lol:
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
kralimarko

Мнение от kralimarko »

Честито брато, кога пристигаш да си теглиш паричките.
Много обичам българската думичка "черпиш".
То има и други български думички: "кофтя", "тафя" и "ментя", но не са ми любими.. :oops: :oops: :oops: ..........................................................................................................това симпатиаго не знам за кого се однася но както казах ...не знам от каде идва толкова голяма злоба в ду6и4ката ти.... а ако иска6 на мен да ми каже6 не6то говори.....готов сам да те изслу6ам кои кого е ментил или лагал.голям си царвул да знае6 не издаржах и си признавам 4е така те виждам аз теб ..един ГОЛЯМ царвул в канада.няма6 доблеста и достоинството да признае6 4е не си наи великиат всезнаико
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

kralimarko написа:това симпатиаго не знам за кого се однася но както казах ...не знам от каде идва толкова голяма злоба в ду6и4ката ти.... а ако иска6 на мен да ми каже6 не6то говори.....готов сам да те изслу6ам кои кого е ментил или лагал.голям си царвул да знае6 не издаржах и си признавам 4е така те виждам аз теб ..един ГОЛЯМ царвул в канада
Ако си жена ще ми е много кеф да ми викаш симпатяга, ама за Крали Марко ми звучиш малко странно да не кажа нежно :lol: :lol: :lol:

Не се притеснявай за цървулите, взел съм си 2 чифта, няма да се наложи да ми заемаш твоите :lol: :lol: :lol:
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
kralimarko

Мнение от kralimarko »

виждам аз 4е си с царвули то си мири6е от дале4е и интелекта ти одговаря.
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

kralimarko написа:няма6 доблеста и достоинството да признае6 4е не си наи великиат всезнаико
Удоволствие е за мен да призная че не съм най-великият всезнайко, сърце не ми дава да ти отнема титлата спечелена с толкова упорит труд :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
kralimarko

Мнение от kralimarko »

--------------------------------------------------------------------------------

аз пак смеяа да твардиа 4е е савсем вазможно да се отвори сметка в банка преди да сте оти6ли ´ли4но´ в канада...ама старото ку4е нали вси4ко знае и ви обяснява. .това пак казвам полу4их от тази банка
ето 4овека ми прати емаил с апликациа и ми обиасни наи културно ,можате да му изпратите имел
Thank you for choosing RBC Royal Bank. I have included all the information you will need to open a non resident account for immigration purposes. Please read it carefully and send all the necessary documents when completed to the branch of your choice (see page 3). The non-resident application form is attached in a “.pdf” file format. If you are unable to open this, please contact us and we will have to arrange to send this application package by mail or fax.

As well, you may be interested to visit our “Welcome to Canada’ page on the RBC Royal Bank website: <http://www.rbc.com/canada/> It contains many useful pieces of information and links concerning all facets of immigration to Canada.

We also have an accomplished team of experts to assist with all your future financial needs such as investments, financial planning and much more. If you should have questions concerning any financial need you may contact me directly.

Thank you for your kind attention.

<<NON-RES. PKG.2006.doc>> <<NRapp2.pdf>> <<SIGCARD.pdf>>
Steven J. Harrison
Senior Account Manager
Non-Resident Accounts ~ Immigration
RBC Royal Bank
200 Bay Street
Toronto, Ontario, M5J 2J5
tel: 416-974-7375
fax: 416-974-8129
email: steven.harrison@rbc.com
Welcome To Canada Website: http://www.rbc.com/canada/
kralimarko

Мнение от kralimarko »

kaто направи6 20 години имигрантство 6те разбере6..а до тогава ласкай кенефите и продалжаваи с този злобен тон..ще прокопса6
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

Що развали високоинтелигентния разговор с глупости :?:

Явно ти се е доспало. Айде със здраве. Утре пак.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

kralimarko написа:kaто направи6 20 години имигрантство 6те разбере6..а до тогава ласкай кенефите и продалжаваи с този злобен тон..ще прокопса6
Твоите кошмари наистина са стряскащи, брато. Пий едно топло мляко и бързо в леглото. :beer:
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
kralimarko

за който наистина се интересува от такава информациа........

Мнение от kralimarko »

за който наистина се интересува от такава информациа..........аз пак смеяа да твардиа 4е е савсем вазможно да се отвори сметка в банка преди да сте оти6ли ´ли4но´ в канада...ама старото ку4е нали вси4ко знае и ви обяснява. .това пак казвам полу4их от тази банка
ето 4овека ми прати емаил с апликациа и ми обиасни наи културно ,можате да му изпратите имел
Thank you for choosing RBC Royal Bank. I have included all the information you will need to open a non resident account for immigration purposes. Please read it carefully and send all the necessary documents when completed to the branch of your choice (see page 3). The non-resident application form is attached in a “.pdf” file format. If you are unable to open this, please contact us and we will have to arrange to send this application package by mail or fax.

As well, you may be interested to visit our “Welcome to Canada’ page on the RBC Royal Bank website: <http://www.rbc.com/canada/> It contains many useful pieces of information and links concerning all facets of immigration to Canada.

We also have an accomplished team of experts to assist with all your future financial needs such as investments, financial planning and much more. If you should have questions concerning any financial need you may contact me directly.

Thank you for your kind attention.

<<NON-RES. PKG.2006.doc>> <<NRapp2.pdf>> <<SIGCARD.pdf>>
Steven J. Harrison
Senior Account Manager
Non-Resident Accounts ~ Immigration
RBC Royal Bank
200 Bay Street
Toronto, Ontario, M5J 2J5
tel: 416-974-7375
fax: 416-974-8129
email: steven.harrison@rbc.com
Welcome To Canada Website: http://www.rbc.com/canada/
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Мнение от analgin »

kralimarko написа:zdrasti -analgin....az ne iskam da sazdavam naprejenie no si mislia che kogato shte obijdash niakoi che zadava glupavi ili tapi vaprosi ne e li po dobre prosto da podminesh negoviat post i da ne si izlivash chuvstvata varhu chovek koito ima mujda ot pomosht...az lichno namiram mnogo info v neta no si e drugo da popitash hora koito veche sa minali po tozi pat i mogat da ti predlojat razlichni alternativi za reshavane na problema i tn..tuk v tozi forum ima hora koito naistina davat interesna i specifichna informacia i po niakoga se zarajdad interesni i mnogo polezni sporove tai kato vseki[ ili povecheto ] govori ot lichen opit .znam che ni v kravta na nas bulgarchetata da se zaiajdame i da pokazvame kolko sme veliki --to si ni e nacionalna cherta ne mojem da ia promenim lesno.no vse pak ...PRIATELSKI PRIZOVAVAM VSICHKI -AKO SHTE OBIJDASH ILI SHTE KARASH NIAKOI DA SE CHUVSTVA ´mnogo malak´ I NEDORAZVIT ...PO DOBRE NE GO PRAVI..PROSTO PODMINI TOZI POST KOITO SAZDAVA CHUVSTVO NA GNIAV VAV TEB .....I IZOBSHTO NE ODGOVARIAI...CHETA FORUMI NA ISPANSKI [ZA CANADA I NAI RAZLICHNI DRUGI] DO SEGA NE SAM VIDIAL NIAKOI DA SE ZAIAJDA I DA OBIJDA DRUG MEMBER...AMA CHESTNO VI KAZVAM ....NE ZNAM ZASHTO E TAKA NO V TEZI FORUMI TUK IMA NIAKOLKO CHOVEKA KOITO OTBLASKAT MNOGO MNOGO MNOGO ...MNOGO AMA MNOGO HORA KOITO ISKAT DA RAZMENIAT MNENIA PO VAZPITAN NACHIN ....AZ ZNAM CHE PONE 7-8 CHOVEKA SHTE ME OPLUIAT ...NO SAM PODGOTVEN...vechna drujba deto kazvate ´Tate na Brejnev´ i mnogo zdrave i kasmet na vsichki
Нямам никакво намерение се напъвам да ти чета шльоковищата. Ако ще пишеш на латиница за кореспонденция с мен можеш да използваш английски, френски или испански.
Публикувай отговор