Страница 1 от 8

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 8:35 am
от Jane
Леко в страни от темата, но на мен лично дрехите тук ми харесват и мисля, че може да се намерят и на нормални цени, същото е и с обувките пак според мен и не бих се изказвала толкова категорично за нещо, което е свързано лично с моите вкусови предпочитания.

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 1:01 pm
от Doktora
Stoni написа:Парите са най полезни :D
Илюзиите най безполезни 8)
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Док...... 8)

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 5:13 pm
от simplyaven
Jane написа:Леко в страни от темата, но на мен лично дрехите тук ми харесват и мисля, че може да се намерят и на нормални цени, същото е и с обувките пак според мен и не бих се изказвала толкова категорично за нещо, което е свързано лично с моите вкусови предпочитания.
така е! аз също се бях засилила от БГ да си взимам обувки и дрехи и сега много се радвам, че не го направих! тук например в Winners и Costco си купувам маркови дрехи за 20-30$, което не мога и да си го мечтая в БГ! обувките също ми харесват, и то при положение, че нося по-официални обувки по принцип и костуми! така че, зависи може би какво търсите, но моите впечатления са за по-добро качество на по-ниски цени. днес си взех и спортни обувки - чиста кожа, не са маратонки, могат да се носят и с дънки - за 30$ от Winners, миналата седмица - вечерна рокля и кадифено сако към нея, че имаме едни благотворителни вечери в работата - общо 80$, само че коприна и кадифе за тея пари в БГ е мисията невъзможна! :?

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 5:29 pm
от Doktora
simplyaven написа:
така е! аз също се бях засилила от БГ да си взимам обувки и дрехи и сега много се радвам, че не го направих! тук например в Winners и Costco си купувам маркови дрехи за 20-30$, което не мога и да си го мечтая в БГ! обувките също ми харесват, и то при положение, че нося по-официални обувки по принцип и костуми! така че, зависи може би какво търсите, но моите впечатления са за по-добро качество на по-ниски цени.
Изобщо не ми се намесваше по такива теми но не издържах.
Това е заблуда!
Хубави обувки започват от 100 $ нагоре.
Хеле пък Костко или Уинърс.............все едно Метро в БГ,че и надолу.
Конфекция за бедни!!!
Зелърс са същата работ.
Купувате си Маркови китайски стоки на конкурентни цени.
И на Илиянци ги има същите буклуци,че и по-евтини.
Paradise
Док..........

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 5:36 pm
от bbb
simplyaven написа:тук например в Winners и Costco си купувам маркови дрехи за 20-30$
:lol: :lol: :lol:

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 5:51 pm
от sasho71
bbb написа:
simplyaven написа:тук например в Winners и Costco си купувам маркови дрехи за 20-30$
:lol: :lol: :lol:
ot култовия магазин "Костко" вече нищо не купувам, че след онази крилата фраза станах суеверен :lol:

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 5:54 pm
от tochica
вече трябва да отида и да го видя тоя магазин , култов , някой в монреал с карта и време за губене да ми се обади .

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 7:14 pm
от chinois
Карта изобщо не ти трябва :-)
просто отиваш
аз ходя в този в Point-Claire (за Нова година ми дават карта за там) ,
... а winners в Lasalle е една жалка история ... но е интересно като при антиквари ... между простотиите има и добри неща ... но на добри цени ... а лошите неща също са на добри цени :) ... но какво е добро и лошо :)
... само и моите 5 ¢ ... ако смяташ да копаеш в Канада, не пропускай да си вземеш лопата ... и не си взимай теменужки или тенис ракета и с двете не можеш да се обръснеш :lol:
... парите свършват, илюзиите - никога :lol:

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 8:56 pm
от trans
Ето на пак се оказа че аз явно съм в друг Монреал
Ще съм благодарна ако ми споделите местата от където пазарите качествени дрехи на добри цени
От споменатите два магазина най-много дрехи за вкъщи да си взема ако намеря размир който да не е ХХХХХХL
Не се заяждам просто си дадох мнението и се опитах да съм полезна не виждам защо все има нахвърлянки Вместо да споделите така търсените от мен места за нормално пазаруване

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 9:00 pm
от IRA
На мен примерно в Зара и в Еспри ми харесват, ГАП също. Дори в Бедо имат не лоши неща напоследък.
Бразилските обувки са качествени и не са безбожно скъпи.
Ама темата не беше за това.
Предполагам ,че хората до сега не са ходили голи и ще си вземат дрехите, да се презапасявате няма нужда.
Лекарства на първо време, някоя и друга посуда,колкото да имате нещо за първите дни,аз си носех един тиган и една тенджера под налягане. Речници можете да си вземете джобен вариант, другите много тежат. Ако имате вече компютър вземете си го,ако нямате по добре да си купите на място.

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 9:27 pm
от Ivet
Doktora написа:Хеле пък Костко или Уинърс.............все едно Метро в БГ,че и надолу.
Конфекция за бедни!!!
Док..........
Док, току-що изтрепа рибата в Канада. За Костко как да е. От там си купвам само пържолите. Ама Уинърс :shock: . Аз магазин с по-маркови дрехи и обувки на по-прилични цени не знам. И биг дийл, ако са китайски... :wink: Не ми се дават 100$ отгоре, само за да ми пише на етикетчето "Мейд ин Итали".
А Илиенци пък въобще как ти хрумна да го сравниш с Уинърс? На Уинърс системата им на продажба е съвсем различна - правят предпоследна продажба на сезонни колекции или последни бройки от стока, която скъпите магазини нямат интерес да поддържат като артикул. След Уинърс стоката отива в "Ликвидейшън уърд" - финална разпродажба, където пък цената е още по-смешна. Това не означава, че е некачествена. :wink:

trans, и аз мисля, че има много хубави и качествени дрехи и обувки, на абсолютно достъпни цени, просто трябва да знаеш къде да ги търсиш. Избора е невороятно голям. Първите месеци в Канада и аз мислех, че няма нищо, даже ракитени панерчета си мислех, че няма и бая цветисти изрази съм пускала по отношения на тукашния пазар, сега като се сетя и ме напушва голям смях. :lol:

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 9:57 pm
от bbb
Ivet написа: А Илиенци пък въобще как ти хрумна да го сравниш с Уинърс?
Toia Winners ne se razlichava po nishto ot edin frip.Ne moga da razbera za kakvi markovi izdelia se govori izobshto. :D :D :D Sravnenieto s Ilianci si e mnogo na miasto daje. :D :D :D

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 10:04 pm
от jess
А Илиенци пък въобще как ти хрумна да го сравниш с Уинърс? На Уинърс системата им на продажба е съвсем различна - правят предпоследна продажба на сезонни колекции или последни бройки


Както винаги Ивет е точна.И още:
-отказани поръчки в последния момент от други компании
-мостри на колекции
-ОГРОМЕН отдел на buyers
И много джунджурии,поставени между марковите стоки,които са в пъти по-скъпи от същите в останалите магазини.Така,че внимавайте какво купувате

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 10:56 pm
от bateto
Уинърс ,Зелърс,Сиърс,Уолмарт и подобните лайняни търговски вериги,както и Коско издигнати в култ от местния ред нек и неговия събрат/сестра/ имигранта от Крокозия.Не благодаря.Аз не искам ,предпочитам да си ходя окъсан ,гол и бос подобно на Транс. :D

Публикувано на: Пон Окт 09, 2006 11:12 pm
от simplyaven
bateto написа:Уинърс ,Зелърс,Сиърс,Уолмарт и подобните лайняни търговски вериги,както и Коско издигнати в култ от местния ред нек и неговия събрат/сестра/ имигранта от Крокозия.Не благодаря.Аз не искам ,предпочитам да си ходя окъсан ,гол и бос подобно на Транс. :D
и ти откачи явно! :roll: много е смешно, явно повечето имигранти предпочитат Christian Dior, Lacroix, Ives Saint Lauren... чудя се що ли им е трябвало да имигрират като се обличат при такива дизаинери :D аз предпочитам да не се изхвурлям, пък и роклята е на Anne Klein... е, верно че не е на нивото на гореизброените, но все пак се ядва на фона на Илиенци :shock: