Търсенето върна 3 резултата

от Presi
Вто Юни 30, 2009 2:13 pm
Форум: Имиграция в Квебек
Тема: Как се пътува с малко бебе
Отговори: 5
Преглеждания: 1599

Здравей, Украйнка. Преди два дни влязох с дете на 2 години в Монтреал и ми е още пресен спомена от пътуването. Вярно, че малката е много по-голяма от вашето бебе, но имах възможност да видя как се лети с бебета, тъй като на борда на Бритиш имаше поне 3-4.
Моята е все още с алергия към млякото и ...
от Presi
Сря Юни 24, 2009 9:30 am
Форум: Имиграция в Квебек
Тема: относно списъка на багажа при първо влизане
Отговори: 1
Преглеждания: 577

относно списъка на багажа при първо влизане

Знам, че въпросът за съдържанието на багажа е силно дискутиран, но все пак - дъщеря ми е с алергия към белтъка на кравето мляко и е на специално сухо мляко.
Трябва ли да го впиша в задължителния формуляр наравно с дрехите, дисковете и т.н.? Опасявам се да не решат да го вземат.
Да кажа, че млякото ...
от Presi
Сря Юни 24, 2009 8:58 am
Форум: Имиграция в Квебек
Тема: София-Монтреал, 28 юни, полет BA 891
Отговори: 0
Преглеждания: 350

София-Монтреал, 28 юни, полет BA 891

Здравейте,
Предстои ни пътуване до Монтреал на 28 юни и ще се радвам да знам, че аз и дъщеря ми няма да сме единствените българи на борда. Не че е важно, но малката е на 2 години.
На пътуващите пожелавам лек път.