njakolko reda za canada ne v rozovo

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Мнение от bliasaka »

tornado написа:
PS: И престанете да отчайвате хората, които искат да направят пореден измъчен опит да подобрят живота си. Изобщо не ни е лесно да вземем подобно решение. Но поне ще се радвам, ако ми остава една свободна неделя за децата ми, пък нека живея както и сега...
Аватар
bliasaka
Блясъчко Мечтателник
Мнения: 350
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 1:20 pm
Местоположение: Canada

Мнение от bliasaka »

tornado написа:
PS: И престанете да отчайвате хората, които искат да направят пореден измъчен опит да подобрят живота си. Изобщо не ни е лесно да вземем подобно решение. Но поне ще се радвам, ако ми остава една свободна неделя за децата ми, пък нека живея както и сега...
Tova,koeto go pishe choveka ne e za da vi otchaia,a za da vi podgotvi za tova,koeto vi chaka tuk.Az bih napisal sashtoto,no shte stane povtariane na edno i sashto neshto.
Vsichko napisano ot nego e absoliutno viarno.To vaji ne samo za Edmonton i Calgary,a za vseki amerikanski grad.S izkluchenie na Quebec province.
Sviat bez dusha.Sviat bez cviat.Suh sviat.Made in China.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

bliasaka написа:Sviat bez dusha.Sviat bez cviat.Suh sviat.Made in China.
много точно казано
консуматорски свят, свят за пари, свят на вечните служебни усмивки, свят без емоции.....
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

sofia написа:
Veliko написа:Za sprawka, edin student na moja profesor zawyrshi predi 2 meseca MSc, a oshte predi towa si beshe nameril rabota kato R&D inzhener w Cooper Standard, Stratford za 60,000 godishno nachalna zaplata, bonusite otdelno..
Интересно ТИ как си разбрал за това ?
Тя и Челси Клинтън и предлагаха 160000 преди още да е завършила
Оксфорд, мислиш ли че колегите и ще получат и половината от това ?
А момчето мове да е бил първенец на курса, или да е раборил преди
това и т.н...
BG inzhenerite bachkat za po 40 max, ako sa kysmetlii izobshto da sa si namerili rabota de. Drugo shteshe da e polozhenieto ako uspejat da se registrirat bez da sa zaemali eng. pozicia, zashtoto P.Eng. titlata wednaga shte im nameri rabota, ili pone shte imat shans. Ama towa e newyzmozhno.
Ами аз значи съм голям късметлия, без да съм учил тука или да съм
член на браншова организация, но не съм точно инвенер.. Познавам
и поне двама други кусметлии..
Koe AZ da sym razbral: Che momcheto wzema 60 bona li? Toj mi go kaza lichno, deliahme edin ofis. Razgowora li iskash da pisha? Momcheto niama niakakyw stazh, nito beshe pyrwenec w kursa, ot Bachelor- wednaga e pochnal master.

I naistina si goliam kysmetlia che si pochnal snosna rabota, ne e neobhodimo da uchish ili da si chlen na asociaciata na chistachite na kenefi, naprimer. I az syshto si imah snosna rabota, no ne biah eng., predi da izbera po-trudnoto. Pusta mu ambicia. I da dopylnia neshto, BG kadrite ne sme podgotweni da se sprawim w realna problemna situacia w industriata w Canada. Nabliagahme jako na teoriata, ama tja ne ni pomaga sega. Modelyt na obuchenie v BG e sbyrkan. Ima razriv, ogromna dupka mezhdu universitetite w BG i industriata, ako wse oshte e ostanala niakakwa. Primeri za bezmisleni disertacii i diplomni raboti mnogo. Da ne pisha che niamam wreme. Ako ste gledali "Dwojnikyt" shte razberete kakwo imam vpredwid. A na Nikolaj Volev mu e bilo jasno oshte w 1980. A sega na nishto ne se nabliaga, naj-weche na pieneto se akcentira, a sled towa - na Zhenskia pazar, ili imigracia za po-otworenite. Ne se obizhdajte, ama towa si e taka. Niwoto e mnogo nisko. Hubawoto na towa neshto e che samo nie si go znaem, i horata ni go priznawat. Zatowa triabva da sme blagodarni na Canada.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Не ви знам в кой свят живеете и не искам и да знам, защото ми изглежда яко депресарски...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

nobleman написа:tornado, как може да не си разбрал? Учудваш ме чевече? :shock:
Да не би да носиш розови очила? Свали ги ! Този цвят отдавна не е модерен. :D :D :D
А, и недей да хабиш подметките на чипиците си с ходене до психото, щото не е нужно. Всички сме за там. От тоз 15-годишен преход един читав българин не остана.
Nobi, не си в крак с модата човече!!! Я се огледай за розовото!!! Баш сега му е модата, че чак втръсва. :lol: Обаче, нали съм си на принципа "Хората на опаки, аз на терсене!!!", отдавна съм си хвърлил розовите очила :smokin: Сега вече съм в нова модна тенденция - черногледство. Много ми е гот! Неудобен съм навсякъде, нещо като трън в задника, нали се сещаш :lol: :lol: :lol: ?! Пък за "прехода" да знаеш - добре,че стана, че щях да си завърша с намалено поведение поради "неправилна политическа ориентираност" :twisted: :twisted: ...
Обаче аз пак ги изненадах - и сега съм си опозиция!!! И когато няма да има на кой,... пак ще съм в опозиция :rotfl: :rotfl: :rotfl:!!!
Изображение
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

Lub0 написа:Не ви знам в кой свят живеете и не искам и да знам, защото ми изглежда яко депресарски...
Любо, не е депресарски, а реален. Кой казва че се депресираме от това ? просто погледни си небето на аватара и това навън през прозореца и ще разбереш за какво иде реч. или нима не е made in China ?
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Мда канадското небе е made in China, или пък облаците? нема спор, ха-ха, вие да не дишате лепило нещо?
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

Lub0 написа:Мда канадското небе е made in China, или пък облаците? нема спор, ха-ха, вие да не дишате лепило нещо?
no comments
nobleman

Мнение от nobleman »

tornado написа: Я се огледай за розовото!!! Баш сега му е модата, че чак втръсва. :lol: Обаче, нали съм си на принципа "Хората на опаки, аз на терсене!!!", отдавна съм си хвърлил розовите очила :smokin: Сега вече съм в нова модна тенденция - черногледство. Много ми е гот! Неудобен съм навсякъде, нещо като трън в задника, нали се сещаш :lol: :lol: :lol: ?! Пък за "прехода" да знаеш - добре,че стана, че щях да си завърша с намалено поведение поради "неправилна политическа ориентираност" :twisted: :twisted: ...
Обаче аз пак ги изненадах - и сега съм си опозиция!!! И когато няма да има на кой,... пак ще съм в опозиция :rotfl: :rotfl: :rotfl:!!!
Eй, от туй розово, розови сънища ще си докарам.
Радвай се тогава на прехода, защото на мен и преди него и след него, все ми намаляха поведението :D Който си е черна овца, такава си остава :wink:
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

:rotfl: :rotfl: :beer2:
Изображение
LaRue
Мнения: 2647
Регистриран на: Сря Мар 03, 2004 2:13 pm
Местоположение: Карлуково, избягал от Психиатричната Клиника

Мнение от LaRue »

не е ли време темата да се заключи?
Госпожо, преди да виснете във форума изключихте ли печката???
This Account Has Been Suspended
Изображение
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от Koko »

LaRue написа:не е ли време темата да се заключи?
Щом си рекъл....

Темата наистина стана твърде обемиста и се измести твърде много от началния постинг. Ако някой иска да добави нещо, неща ми прати ЛС и ще я отключа отново. От друга страна, нищо не пречи ако някой иска да продължи дискусията, да пусне нова тема.
Заключено