zaplata

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.

Kakvi zaplati vzimate

 
Общо гласове: 0
Аватар
niki_70
Експерт по жените
Мнения: 218
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 6:06 am
Местоположение: Rivieres-des-Prairies,Qc
Обратна връзка:

zaplata

Мнение от niki_70 »

Kak sa zaplatite na bg. imigranti vsushtnost?Iskam da se orientiram predi da vzema re6enie.
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: zaplata

Мнение от yahoo »

Няма да е лесно да се ориентираш. Всичко е доста индивидуално.
Зависи от мотивацията ти и желанието за успех, не тамо тук, но и
навсякъде по света, дори и в България.
todor73
Мнения: 1524
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:51 am
Местоположение: Квебек

Мнение от todor73 »

vij pqrvo tazi anketa, da si imash edno-dve naum, moje i 3 daje.


Kakva zaplatq ste polu4avali v BG
Pod 100 lv 0% [ 0 ]
Ot 100 do 200 lv 8% [ 6 ]
Ot 200 do 300 lv 19% [ 13 ]
Ot 300 do 400 lv 8% [ 6 ]
Ot 400 do 500 lv 7% [ 5 ]
Ot 500 do 600 lv 5% [ 4 ]
Ot 600 do 1000 lv 22% [ 15 ]
Nad 1000 lv 27% [ 19 ]

Общо гласове : 68
rath

Мнение от rath »

todor73 написа:vij pqrvo tazi anketa, da si imash edno-dve naum, moje i 3 daje.


Kakva zaplatq ste polu4avali v BG
Pod 100 lv 0% [ 0 ]
Ot 100 do 200 lv 8% [ 6 ]
Ot 200 do 300 lv 19% [ 13 ]
Ot 300 do 400 lv 8% [ 6 ]
Ot 400 do 500 lv 7% [ 5 ]
Ot 500 do 600 lv 5% [ 4 ]
Ot 600 do 1000 lv 22% [ 15 ]
Nad 1000 lv 27% [ 19 ]

Общо гласове : 68
Che to vsichki v BG sa milioneri po tazi anketa
kakto i anketata za zaplatite v Canada, povecheto se pishete che vzimate nad 30/chas, a pak nikoi ne moje da izleze izvan hralupata si
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Az markirah -na socialni pomoshti sam ,stoto tya moyat zaplata e kolkoto sociala na dvuchlenno semeystvo ,s tazi razlika ,che bachkam.
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

Brei-brei-brei!
Mnogo dobri zaplati gledam se polu4avat ot saforumnicite-bravos!
Koga li i az 6te presko4a ot minimuma na maximuma e-e-eh!?!
rath

Мнение от rath »

bateto написа:Az markirah -na socialni pomoshti sam ,stoto tya moyat zaplata e kolkoto sociala na dvuchlenno semeystvo ,s tazi razlika ,che bachkam.
ti ne si na socialni, prosto rabotish za charity....ili kakto se kazva tam na frenski
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Аз викам всеки, който колкото е отбелязъл в анкетата, по толкова да даде за форума да се хостне на по-добро място...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

Аз викам всеки, който колкото е отбелязъл в анкетата, по толкова да даде за форума да се хостне на по-добро място...
Аз приемам!
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

koito otgovaria za foruma da mi kaje kakav trafik ima - sstoo, Plamene...

moje da moga da donatevam hosting.

mislili li ste za dopuskane na reklami?
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Ники, в началото най-вероятно ще си в категорията до 10 долара, така че се отказвай докато е време :idea:
Plamen

Мнение от Plamen »

Благодаря за идеите. Кольо, за съжаление си имаме домейн поне за още година. За реклами и пейпал съм мислил. Трябваше ми малко време, но сега работя над нещата. Иначе трафика ни е огромен. На предишния домейн плащах по 20 долара на месез глоби за превишен трафик. Тука ни е безплатен трафика, но пък не съм доволен от качеството и за това сменихме домейна. До 2-3 седмизи ще сложа и пейпал, ако толкова искате да помагате. Наистина не е лошо малко да пооправим нещата като качество и количество. Евентуално може да помислим и за някаква съвместна работа на доброволзи по уеб дизайна. Има още много статии за дописване. Абе ако има доброволзи за каквото и да е винаги са добре дошли. Ако бяхме събрали малко средства можехме да ударим едно рамо на Дани и Б. Николов по разходите за митинга :roll:
BabaPena
Мнения: 976
Регистриран на: Съб Мар 06, 2004 12:20 pm
Местоположение: Winnipeg, MB

Мнение от BabaPena »

Hmmmm...reklami..znam li...sigurno si triabva, ama samo da ne sa dosadni (ot onia izkachashtite iz zad agala primerno)...

Inache ideiata za sabiraneto na malko pari e chudesna...(Opredeleno iskame da pomagame, Plamene...Ne znam za drugite, no az za prav pat vijdam balgari v chujbina taka da pomagat na drugi balgari...HARESVA MI da sam chast ot tova obshtestvo...i iskam i az da napravia neshto za dobroto delo...ot kompiutri ne razbiram, ta ne ostava nishto drugo osven pa prashtam po niakoi lev) Prav e Lubo - ako vseki dade po kolkoto e otbeliazal v anketata, shte e super... Kakvo e paypal? (v moeto nemsko selo se plashta samo cash, ta sam nazad s materiala)...

Sas zdrave!
PAVLINAP
Мнения: 204
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 12:24 pm

и мен ме бройте

Мнение от PAVLINAP »

и мен ме бройте,с каквото мога :lol:
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

Plamen написа:Благодаря за идеите. Кольо, за съжаление си имаме домейн поне за още година. За реклами и пейпал съм мислил. Трябваше ми малко време, но сега работя над нещата. Иначе трафика ни е огромен. На предишния домейн плащах по 20 долара на месез глоби за превишен трафик. Тука ни е безплатен трафика, но пък не съм доволен от качеството и за това сменихме домейна. До 2-3 седмизи ще сложа и пейпал, ако толкова искате да помагате. Наистина не е лошо малко да пооправим нещата като качество и количество. Евентуално може да помислим и за някаква съвместна работа на доброволзи по уеб дизайна. Има още много статии за дописване. Абе ако има доброволзи за каквото и да е винаги са добре дошли. Ако бяхме събрали малко средства можехме да ударим едно рамо на Дани и Б. Николов по разходите за митинга :roll:
az imam hosting server
kolko trafic pravime?
a za web design - kakvo tochno iskate da se opravi?
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Заключено