Преотдавам от 1 октомври обзаведен апартамент 1 1/2 - Розмон

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
Аватар
Igor
Мнения: 423
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 2:19 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Преотдавам от 1 октомври обзаведен апартамент 1 1/2 - Розмон

Мнение от Igor »

Преотдавам от 1 октомври апартамент 1 1/2 - четвърти етаж. Сградата е бетонна, намира се на кръстовището на бул. Розмон и Папино. Автобусните линии 45 и 197 водят директно към метро станции Розмон (оранжева), Фабр (синя) и Папино (зелена). Автобусите са през 10 мин. максимум. Пощенския код е H2G3G7 за да се ориентирате в Гугъл каде се намира апартамента.

Сградата е тиха, районът е доста спокоен - преобладащото население са франкофони. Апартаментът е с голиам прозорец във вид на две плъзгащи врати. Наемът е $470 на месец и включва ток, отопление, топла вода. Ще оставя неограничен Интернет платен до края на годината. Апартамента е напълно обзаведен, сградата има асансьор, видео наблюдение и общо перално помещение. Деца и домащни животни не съм виждал. Сградата е покрай голям парк Пер-Маркет кадето винаги има места за паркинг. Включени са хладилник, печка, дехюмидифайър. Леглото е голямо (queen size) и се прибира в стената.

Апартамента е малък и не е подходящ за двама, поне според мен. През зимата е много топъл, през лятото има предвидено място за климатик.

Ще оставя в апартамента маса за компютър и ще подаря и други вещи ако новият наемател има нужда. Консиержката говори френски и английски. При преотдаването ще трябва да се направи кредит чек. Договор за три месеца е възможен, докато на другите места обикновено договора е за една година. За повече информация ми напишете лично съобщение или се обадете на (514) 552-7788 и оставете съобщение.
Забравихте как изглежда България? Тя е красива - http://nigor.myphotoalbum.com/
Публикувай отговор