Среща в София, тази събота :)

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
geronimo
Мнения: 74
Регистриран на: Сря Май 27, 2009 1:29 am

Re: Среща в София, тази събота :)

Мнение от geronimo »

Ние също ще дойдем :)
(Николай и Стефка)
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Среща в София, тази събота :)

Мнение от demococcus »

Ще има и една четворка от Велинград, а също ми звънна и още едно момче което не пише във форума :)
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Re: Среща в София, тази събота :)

Мнение от demococcus »

Благодаря на всички, които дойдоха! И особено на Антон, който така добронамерено отдели от времето си, за да отогори на всички въпроси, които му поставихме.

Следващата софийска среща я мислим за след интервютата :)
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Среща в София, тази събота :)

Мнение от loginn »

Антоне, you are the man!!!
Не се измори, най-търпеливо отговори на всеки. Благодаря! (bow)
Радвам се че се срещнахме и съжалявам че пропуснах да се запозная с всички.
Di_82
Мнения: 93
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 2:52 am

Re: Среща в София, тази събота :)

Мнение от Di_82 »

И ние искаме да изкажем нашата благодарност към Жоро, който направи възможна тази среща и на Антон, че ни осведоми за толкова много неща... Много се радваме, че се запознахме с вас и с нетърпение чакаме следващата среща. Дано всички са доволни от протичането на интервютата :)
liddi
Мнения: 130
Регистриран на: Чет Фев 19, 2009 4:32 pm

Re: Среща в София, тази събота :)

Мнение от liddi »

Пожелавам си един ден и аз да съм на мястото на Антон и да разказвам на бъдещите кандидат-емигранти за Канада :) . Благодаря му за търпението и отзивчивостта! :handshake: А на "бацилния" ;) за организацията!
Радвам се, че се запознахме и пожелавам от сърце УСПЕХ на всички в процедурата и живота!
27.06. 2009-Документи Виена
22.10. 2009-Покана за интервю по е-mail
10.12. 2009, 09:00 ч.Интервю
15.12. 2009-Букурещ
20.01. 2010-Баркодове!
19.02. 2010-Формуляри за медицински!
08.03. 2010-ОК
29.03. 2010-Покана за визи!- по e-mail
24.04. 2010-Визи!
geronimo
Мнения: 74
Регистриран на: Сря Май 27, 2009 1:29 am

Re: Среща в София, тази събота :)

Мнение от geronimo »

Искаме да благодарим на Антон и на всички, които присъстваха. Смятам, че тези срещи са много полезни и се надявам да се случват по-често. За съжаление не успяхме да се запознаем с всички, но нищо... следващия път.
Успех на всички.
littlelenny
Мнения: 85
Регистриран на: Пон Окт 05, 2009 4:29 pm
Местоположение: Sofia

Re: Среща в София, тази събота :)

Мнение от littlelenny »

И аз на свой ред да благодаря на Жоро за организирането на срещата ( България много ще загуби заради него-такъв организатор-отзивчив,търпелив и усмихнат....и организиран няма :) :y: ). И аз съжелявам, че не успяхме да се запознаем всички, защото на масата видях само усмихнати и симпатични хора. Но...отново успях да се понадъхам :D . И аз ще пиша едно писмо до Виена да видя какво става с нашата процедура.
Желая успех на всички - на етап заминаване ( Лиди,леко пътуване първо и леко адаптиране :y: ), етап визи, интервю или като мен чакащи :) . :y: :y: :y:
Заключено