Гледах предаване по National Geografic за Алберта Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
per4ema
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Окт 18, 2008 8:47 pm

Гледах предаване по National Geografic за Алберта Канада

Мнение от per4ema »

Гледах предаване по National Geografic за Алберта Канада в което се говореше за завода на Шел и още 2 копании от кадето се извлича петрол от пясаците и заплатите са от 50 000 $ - 220 000 $ на година
много ме амбицираха и реших да търса от нета намерих сайт http://www.oilcareer.com/ но в него ми искат да испратя 200 $ . и се чуда не е измама . мога ли да замина за Канада с условна присъда ?
Пътувал съм в цяла европа Испания , Италия и тн. и тази присъда ако не може , ще стане ли на екскурзия или да замина като част от отбор по борба ? даите ми савети по какъв начин мога да се добера до
желатата от мен работа , Имам категория C за камион важи ли ми книжката в Канада ? ако не важи от коя даржава от европеиския
саюз важат книжките ? защото ако например важат Испанските мога
да отида до Испания и да си извадя Испанска там реда е следния
отиваш с българската си книжка в Испания даваш я в полицията даваш плащаш такса до 50 евро и след месец имаш испанска книжка
но това е защото наще са признати там .
Аватар
lz2arn
Мнения: 703
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 11:54 am
Местоположение: mtl.qc.ca
Обратна връзка:

Мнение от lz2arn »

Е го (в) на, Перчема вече се е застягал с отбора по борба, остава Репата и Компира да се наканят като им осиротеят маратонките.... Перчем, ти покрай Ахмед/Ахмед или покрай патолога се стресна толкова?
ПП Няма да те огрее, те тез $50 - 200к ги вземат тия, дето ти прибират 200-те, ако им ги пратиш.
Благодаря на отговорилите. Дважди на премълчалите.
per4ema
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Окт 18, 2008 8:47 pm

i

Мнение от per4ema »

ако искаш да ми кажеш нещо реално ми пиши пак но глупости не ми се слушат
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Let it go...
danielle

Re: Гледах предаване по National Geografic за Алберта Канад

Мнение от danielle »

per4ema написа: много ме амбицираха и реших да търса от нета намерих сайт http://www.oilcareer.com/ но в него ми искат да испратя 200 $ . и се чуда не е измама .
И мене много ме амбицираха и аз реших да си търся така работа и опа.. глей на какъв "страхотен" сайт попаднах. Никакъв риск и $1,576+ Weekly http://www.homeworkmadeez.com , но и на мен ми искат да им иЗпратя 77$ - даже днес съм на промоция, на далавера, ако ме разбираш...цели 100 кинта си спествам.
"Normally $177.00
Today’s Special Price ONLY $77 USD
This low price will be ending soon, So hurry and take advantage of this special offer."
and finally, и аз се чудя това не е ли измама; ти кво мислиш по въпроса? я сравни двата сайт... като че ли една майка ги е правила.:wink:
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12476
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

Вече ти писах в друг форум, че е доста съмнително да получиш каквато и да е виза за Canada с criminal record. Акоп дойдеш на екскурзия в Canada все пак не те съветвам да се опиташ да останеш нелегално. Където и да е в нефтената и газова индустрия на Canada няма да можеш да си намериш работа на черно. За тази работа за която се интересуваш има доста желаещи от Canada
danielle

Мнение от danielle »

пич, ако продължаваш да пишеш на латиница...темата ти ще види кофата:wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Не знам, ма пари не давай на никой освен на държавни институции и адвокати (адвокатите можеш и да ги прескочиш) ...
Иначе книжка от другаде не важи, освен ако не е любителска и то до не знам си колко месеца само ...
С условна можеш да се пробваш ма струва пари и се приготви да ги загубиш.
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

Marginal39 написа:Не знам, ма пари не давай на никой освен на държавни институции и адвокати (адвокатите можеш и да ги прескочиш) ...
Иначе книжка от другаде не важи, освен ако не е любителска и то до не знам си колко месеца само ...
С условна можеш да се пробваш ма струва пари и се приготви да ги загубиш.
Янки книжка важи,също и Германска :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Слънчо, за Албърта ли говориш ???
И за да се работи с тая книжка ли говориш ???
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Ето алтернатива за тези които не могат да се добрат до Канада а най вече до прериййната пустош наречена Алберта.
За професионално образователния курс на Хълман не ви трябват нито визи, нито шофьорски книжки от УСА или Испания, не ви трябва свидетелство за съдимост, не трябва да предплащате такси които не знаете на кого и за какво ги пращате някъде по света и някрая адреса се оказва пощенска кутия.
След успешно завършване на курса Хълман ви гарантира доход далеч по висок от посочения от автора на тази тема "от 50 000 $ - 220 000 $ на година" и то не на Майна си Райна в прерията работейки в кал до шия и на денонощни смяни а в центъра на някой космополитен град с директорско работно време от 9.30 до 5.30 часа.
А вечер сте в ресторант на вечеря на свещи вие си знаете с кого.:)
50 % от сметката за вечеря пък се води за бизнес разход.
Какво искате повече от живота?:)

Курса на Хълман може да бъде проведен в Канада, в БГ или на някой Карибски остров по избор на клиента.:)
Аватар
7George
Мнения: 9664
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Hullman написа: След успешно завършване на курса Хълман ви гарантира доход далеч по висок от посочения от автора на тази тема "от 50 000 $ - 220 000 $ на година"
Перчем, пътя към Албърта минава през Отава. Ако те докарат в Канада - нищо не губиш. Ако нещо се обърка с дохода, поне ще знаеш, кой е за трапане. :lol: После - смело на Запад...
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

Marginal39 написа:Слънчо, за Албърта ли говориш ???
И за да се работи с тая книжка ли говориш ???
BC :wink: С книжката може да се кара автомобил до 5 тона,ако не е с въздушни спирачки :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Слънчо, човека питаше за Албърта, там може да е различно, както и в останалите провинции.
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

Marginal39 написа:Не знам, ма пари не давай на никой освен на държавни институции и адвокати (адвокатите можеш и да ги прескочиш) ...
Иначе книжка от другаде не важи, освен ако не е любителска и то до не знам си колко месеца само ...
С условна можеш да се пробваш ма струва пари и се приготви да ги загубиш.
Човекът пита "важи ли ми книжката в КАНАДА :wink: Не,че ме интересува ,ама понеже твоят отговор е както винаги категоричен/което не го прави верен/ :wink: ,та пояснението беше за тебе :lol:
Заключено