Голяма офанзива на агентурата

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Потребител
Мнения: 119
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:43 pm
Местоположение: Канада, а след следващия референдум - в Свободен Квебек

Голяма офанзива на агентурата

Мнение от Потребител »

Аз съм направо впечатлен. А вие?
Явно напъните на дежурните като панчев не дават добри резултати - даже шофьора и червената шапчица не щат да се прибират в родната райска действителност (само засега, но малко остана, нали :wink: ) Имам чувството че тепърва ще се включва старата дс гвардия - явно положението става неудържимо, вече съвсем няма от кого до крадат, емигрантите-възвращенци са им последната надежда.
Не може да се отрече обаче че добре са усвоили Гьобелсовата стратегия - 10% истина прави достоверна и най-голямата лъжа - особено в очите ( и ушите) на неосведомените. А, и това с "вярата" дето крепяла общностите - кога влезнаха в църва ( - знае се - на 11.11.1989) кога станаха по-християни от папата.
Ей, голям зор ще е да знаете.

P.S. Панчев, да не са те уволнили по некадърност, бе човек? Внимавай, че твойте хора имат навика да хвърлят матросовци като тебе върху амбразурите когато се наложи ... :lol:
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Re: Голяма офанзива на агентурата

Мнение от peter_pan »

Потребител написа:Аз съм направо впечатлен. А вие?
Явно напъните на дежурните като панчев не дават добри резултати - даже шофьора и червената шапчица не щат да се прибират в родната райска действителност (само засега, но малко остана, нали :wink: ) Имам чувството че тепърва ще се включва старата дс гвардия - явно положението става неудържимо, вече съвсем няма от кого до крадат, емигрантите-възвращенци са им последната надежда.
Не може да се отрече обаче че добре са усвоили Гьобелсовата стратегия - 10% истина прави достоверна и най-голямата лъжа - особено в очите ( и ушите) на неосведомените. А, и това с "вярата" дето крепяла общностите - кога влезнаха в църва ( - знае се - на 11.11.1989) кога станаха по-християни от папата.
Ей, голям зор ще е да знаете.

P.S. Панчев, да не са те уволнили по некадърност, бе човек? Внимавай, че твойте хора имат навика да хвърлят матросовци като тебе върху амбразурите когато се наложи ... :lol:
честно, имаш голем проблем - освен че явно си некакъв комунист или социалист или не знам какво щото иначе не виждам откъде ще можеш да говориш толкова несвързано - това се постига явно с много обучение, което аз не съм получил за щастие.
точно така мисля по въпроса:)
Аватар
Amental
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 11:04 am
Обратна връзка:

Мнение от Amental »

има нещо гнило в Дания :lol: :beer:
DCS-15.03.08
Accuse - 10.04.08
Interview-16.06.08 ОК
Букурещ - 10.07.08
Баркодове - 04.08.08
Медицински - 21.08.08
OK - 18.09.08
Покани за виза - 20.10.08
06.11.08г. - ВИЗИ !!!Изображение
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

Питърчо не е съгласен, защото и той е на хорото явно. То си и личи. :D
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Потребител
Мнения: 119
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:43 pm
Местоположение: Канада, а след следващия референдум - в Свободен Квебек

Re: Голяма офанзива на агентурата

Мнение от Потребител »

peter_pan написа: - това се постига явно с много обучение, което аз не съм получил за щастие.
Няма как да си получил, то в Симеоново не ви обучават да разбирате такива завързани сложнотии. Глей там да следваш правата линия на началството и щастието няма да ти се изплъзне. Както е казано в библията - щастливи простите духом...
chinois

Мнение от chinois »

" ... блажени са нишите духом ..." :lol:
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

chinois написа:" ... блажени са нишите духом ..." :lol:
Не бе шиноа , нишите са си ниши - нито са блажени (освен ако не са мазани със блажна боя ) нито имат душа :wink:
Аватар
Igor
Мнения: 423
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 2:19 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Igor »

filipne написа:
chinois написа:" ... блажени са нишите духом ..." :lol:
Не бе шиноа , нишите са си ниши - нито са блажени (освен ако не са мазани със блажна боя ) нито имат душа :wink:
Това не беше ли ниЗши...
Забравихте как изглежда България? Тя е красива - http://nigor.myphotoalbum.com/
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

Igor написа:
filipne написа:
chinois написа:" ... блажени са нишите духом ..." :lol:
Не бе шиноа , нишите са си ниши - нито са блажени (освен ако не са мазани със блажна боя ) нито имат душа :wink:
Това не беше ли ниЗши...
Ей как позна :?: :idea:
Публикувай отговор