Какво трябва да пише в пълномощното ?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Jean
Мнения: 144
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 2:10 am

Какво трябва да пише в пълномощното ?

Мнение от Jean »

Моля Ви, тези които имате възможност и сте го направили вече да ми дадете примерен текст - какво трябва да включва едно пълномощно, което оставяме на близките тук в България.
1. DCS Виена - 22.07.2006 г.
2. Покана за интервю - 07.09.2006 г.
3. Интервю - 24.11.2006 г. / УСПЕШНО
4. Документи Букурещ - 16.12.2006 г.
5. Медицински - 15.05.2007 г.
6. Покана за Визи - 23.07.2007 г.
7. Визи - 29.08.2007 г.
Аватар
mastika
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Май 29, 2006 8:10 am
Местоположение: Aurora - Toronto

Мнение от mastika »

Наи-добре искаи адвокат дого направи, не е скъпо , ина че изреждаш : дан.служба, МВР,заастрахователни дружества, даржавни служби и администрация , парно,ток,вода, GSM, и каквото се сетиш :D като завъшва с думите : да ме представлява пред горепосочените .... да подава/получава документи и пари ... за период - безсрочно . Та секи си тарси по-горе неговата си фирма и ги признават. Аз имах токова пълномощно с 15 позици и никога несам имал проблем , като една баба в нотариата ме разби с 29 служби/фирми изредени :shock:
Нема, нема току си $#% майката.
Описание на гейзер от прост човек
http://vbox7.com/play:c94fc5bb
nachinaesht
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 2:34 pm

Мнение от nachinaesht »

За продажба на недвижим имот така или иначе няма да важи, иначе опиши подробно пред кого и за какво може да се използва на отделни абзаци. Моят съвет е да си платиш на професионалист, иначе трябва да ходиш до българско консулство да ти заверяват подписа и става малко сложно...Мисля си, че е по-добре да хвърлиш повече пари сега , отколкото да се чудиш какво да правиш в Канада, но това си е мое лично мнение.
Успех в Канада!
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Ние оставихме такова пълномощно, направено от адвокат, но то почти за нищо не можа да ни послужи след това, тъй-като почти всички служби искат отделно пълномощно специално направено за тях. За МВР службите съм 100% сигурна, че искат специално пълномощно. За банките, за които ние бяхме направили, въпреки, че бяхме упоменали точно банката и клона пак ни искаха отделно пълномощно, но не към сигурна дали във всички градове е така.
Публикувай отговор