Вапрос за лаптопите в Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
t-mac
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Юни 03, 2007 11:16 am

Вапрос за лаптопите в Канада

Мнение от t-mac »

Искам да попитам след копуването на компиутър (лаптоп) и след инсталирането на Уиндоус дали Микрософт имат някаква връзка с този компиутр зашто от България искам да си взема едни програми и незнам дали ако ги инсталирам няма да се разбере по някакъв начин че са нелегални и да стане лошо. :nut:
Аватар
rbc
Мнения: 51
Регистриран на: Вто Дек 05, 2006 2:37 pm

Мнение от rbc »

Имат директна връзка и ако те набарат лошо ти се пише. На мен така ми разбъзикаха компютъра, че после сума ти време не можах да го оправя. А едно приятелче каза, че са ходили у тях да го набият, но той се е скрил под кревата и не са могли да го огкрият :shock:
Take the time to live!!!
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

rbc написа:Имат директна връзка и ако те набарат лошо ти се пише. На мен така ми разбъзикаха компютъра, че после сума ти време не можах да го оправя. А едно приятелче каза, че са ходили у тях да го набият, но той се е скрил под кревата и не са могли да го огкрият :shock:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ми то много страшно в таз Канада беее ;)

Майтапа си е майтап , ама не плашете хората така ;)
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

filipne написа:
rbc написа:Имат директна връзка и ако те набарат лошо ти се пише. На мен така ми разбъзикаха компютъра, че после сума ти време не можах да го оправя. А едно приятелче каза, че са ходили у тях да го набият, но той се е скрил под кревата и не са могли да го огкрият :shock:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ми то много страшно в таз Канада беее ;)

Майтапа си е майтап , ама не плашете хората така ;)
Ами те Микрософт ако не шпионират, други програмки си вършат работата. Не случайно има Анти-Спайваре и Анти-Вирус и Анти - Малваре, и какво ли не друго Анти.
За да има Анти - значи има на какво да е анти :roll:

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Вапрос за лаптопите в Канада

Мнение от optics »

t-mac написа:Искам да попитам след копуването на компиутър (лаптоп) и след инсталирането на Уиндоус дали Микрософт имат някаква връзка с този компиутр зашто от България искам да си взема едни програми и незнам дали ако ги инсталирам няма да се разбере по някакъв начин че са нелегални и да стане лошо. :nut:
Позволи ми да забележа че тия "едни програми" ако са на Майкрософт, по-добре да не ги вземаш, защото има по-добри.
Аз не съм уиндоусомразец, но истината е че уиндоуса е една подложка направена за да се продава МС Офис. Втората истина е, че както офиса, така и ВСЯКА друга програма (пакет или както щеш го наречи) на Майкрософт има много по-добър заместител/аналог от други фирми.

На темата: вземи си уиндоус, вземи си програми (ама не майкрософтски). Вземи си един безплатен файъруол - например Сайгейт (а не хакнат зоун аларм). Конфигурирай сайгейта да не пуска въпросните ти програми да пращат информация навън. И си спокоен.
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Re: Вапрос за лаптопите в Канада

Мнение от Doktora »

t-mac написа:Искам да попитам след копуването на компиутър (лаптоп) и след инсталирането на Уиндоус дали Микрософт имат някаква връзка с този компиутр зашто от България искам да си взема едни програми и незнам дали ако ги инсталирам няма да се разбере по някакъв начин че са нелегални и да стане лошо. :nut:
Направо да се чуди човек как са те одобрили за тая Канада с правописа,който имаш.
Едното говори за "другото".
Док................
TROUBLEMAKER
Аватар
t-mac
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Юни 03, 2007 11:16 am

Мнение от t-mac »

ОК а за6то в България нямат достап до комиутрите на хората а в Канада но не само там а и насякаде в Америка имат?
Аватар
t-mac
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Юни 03, 2007 11:16 am

Мнение от t-mac »

Доктора аз не съм свикнал да пи6а на БГ затова са тия гре6ки. :wink:
Аватар
t-mac
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Юни 03, 2007 11:16 am

Мнение от t-mac »

А и о6те не6то

как се пи6е на англииски тва Сайгейт 4е немога да го намера никаде?
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11755
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Мнение от optics »

t-mac написа:А и о6те не6то

как се пи6е на англииски тва Сайгейт 4е немога да го намера никаде?
Sygate
Аватар
Valerydi
Мнения: 73
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 6:01 am
Местоположение: Торонто

Мнение от Valerydi »

abe nosi s laptop4eto i ne go vkl. nikyde samo za faca
pipon
Мнения: 126
Регистриран на: Чет Дек 15, 2005 8:17 am

Re: Вапрос за лаптопите в Канада

Мнение от pipon »

..
Последно промяна от pipon на Сря Юни 13, 2007 1:56 pm, променено общо 1 път.
usrename : pipon
pass 123456
enjoy!
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Вапрос за лаптопите в Канада

Мнение от analgin »

t-mac написа:Искам да попитам след копуването на компиутър (лаптоп) и след инсталирането на Уиндоус дали Микрософт имат някаква връзка с този компиутр зашто от България искам да си взема едни програми и незнам дали ако ги инсталирам няма да се разбере по някакъв начин че са нелегални и да стане лошо. :nut:
Излиза една синя звездичка с посвещение Маикрософт, но има лекарство за нея.
Аватар
t-mac
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Юни 03, 2007 11:16 am

Мнение от t-mac »

и какво е то
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

t-mac написа:ОК а за6то в България нямат достап до комиутрите на хората а в Канада но не само там а и насякаде в Америка имат?
навсякаде имат ама и да разберат 4е ползва6 нелегално едикакво си в Бг какво сте направят - сте пратат кварталния полицаи да ти пребере комутара ли и или пак сте те съдят!!!!

оба4е в страните в които съдебната система ба4ка сто годе производителите си заститават интересите и и кат им падне да уловят някои го клатат яко.
Публикувай отговор