Podaruci + Boxing Day :)

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
fantalicious
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 1:45 am
Местоположение: At the top of your tree

Podaruci + Boxing Day :)

Мнение от fantalicious »

Vie koga davate podarucite na blizkite si ? Az 4esto predpo4itam da gi davam na nova godina daje i da znam 4e tuk se davat na 25-ti!

Kakvo polu4ihte ot blizkite i semeistvoto vi ?
Kakvi bqha tehnite reeakcii ?

Hm.. Az polu4ih edna prahosmuka4ka ot muja mi :lol: :x i edna kartinka ot du6terq mi :D


Zaslugava li si da kupi6 podaruk ot Boxing day ?
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Болезнен въпрос... :roll: :( Подарих на дъщеря си бижу-комплект гривна и колие, италиански и много красив и нежен, но...не го хареса и се разплака. :(
Тя сама не знае какво иска- всичко си има, ами аз от къде да знам...Голям зор с тийнейджърки да знаете. :( Зарекох се повече подаръци да не правя. :evil:
Аватар
fantalicious
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 1:45 am
Местоположение: At the top of your tree

Мнение от fantalicious »

eee.. brat mi ima du6terq .. absolutno su6tata istoriq !

Znam 4e toi i ''podarqva'' puri (100-200$) tamm pa sami da si kupuvat glupostite.. az na neq i podarqvam malki podaru4enza tam .. 4ervilca i nekvi takiva .. neznam tq vse u6 vika 4e mnogo i haresvat i vse kato q vigdam gi izpolzva :)

Pone ot tova sum dovolna ..

Az nqmam vse o6te takiva zatrudnenia .. moita e mnogo malka za da razbira :)
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

И моят син беше разочарован от подаръците си отначало (преди да си види ПСП-то) и си го показа. Сестра му, чийто подарък беше видял в началото, видимо се натъжи от реакцията му. Този случай обаче беше повод да му се обясни че никога, ама никога не трябва да показва че е разочарован от подарък. Надявам се урокът да е бил достатъчно красноречив, защото имам абсолютна нетъпримост към такова поведение. Не ме интересува че е дете, такова поведение просто е недопустимо.
Иначе ние си видяхме подаръците след вчерята на Бъдни вечер :D
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

С бележката може да се върне/замени подаръка. Даже правят специални бележки, когато е за подарък, с кодирана цена.

А за тинейджърите един изпитан метод: накарайте ги да напишат писмо до Дядо Коледа :lol: :lol: Ако не вярват в Дядо Коледа трябва да поработите над възпитанието :wink:

Джой, не знам дали си виждала едно енциклопедично издание за тинейджърки http://www.ledicodesfilles.com/
Оказа се супер добра идея, изданията му са всяка година.

Надявам се, че всички сте получили мечтаните си подаръци от Дядо Коледа, ако ли не - ей го на, скоро идва Дядо Мраз, не изпускайте възможността :beer: :beer:
Последно промяна от krimon на Вто Дек 26, 2006 11:01 am, променено общо 1 път.
beckythomas9
Мнения: 527
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 10:06 pm
Местоположение: ottawa

Мнение от beckythomas9 »

Подаръците се слагат под елхата и се отварят на Коледа (25 януари сутринта). Това е англо-саксонската традиция. И да искаме, не можем да ги отворим на 24 вечерта, защото още не са пристигнали. :lol: Санта влиза през комина на 24 вечерта и оставя подаръците под елхата. Ние проследихме пътешествието му по света (има уебсайт, където можете да видите къде точно се намира във всеки определен момент; има и филмчета, където ясно се вижда как шейната му, теглена от еленчетата лети във въздуха; червения нос на Рудолф е като светофар! Ние го видяхме как прелита над кулата в Пиза и амфитеатъра в Рим :D ).


http://www.noradsanta.org/index.php
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

И ние бяхме така - подаръците на 25 сутринта, ама тази година за пръв път не вярваме в Дядо Коледа и решихме да си раазнообразим Бъдни вечер с подаръци :D
Marginal39

Re: Podaruci + Boxing Day :)

Мнение от Marginal39 »

fantalicious написа:Vie koga davate podarucite na blizkite si ? Az 4esto predpo4itam da gi davam na nova godina daje i da znam 4e tuk se davat na 25-ti!

Kakvo polu4ihte ot blizkite i semeistvoto vi ?
Kakvi bqha tehnite reeakcii ?

Hm.. Az polu4ih edna prahosmuka4ka ot muja mi :lol: :x i edna kartinka ot du6terq mi :D


Zaslugava li si da kupi6 podaruk ot Boxing day ?
Душа, не се коси не си само ти в тва положение.
Комунистите са се постарали усърдно в продължение на 45 години да ни изкривят психиката и разбиранията, най-вече за сичко което е свързано с религията.
Между другото не се дават само тук на 25-ти а се дават на 25-ти по цял свят кадето не са имали привилегията да ги мачка комунистическия ботуш -:)
Подарък от "Boxing Day" дали си заслужава зависи от тва дали тва дето е написано във вестничето ше го има докато ти дойде реда до щанда и от тва дали тв адето го купуваш е по-евтино от колкото през останалото време ( извън периода на "Boxing Day".
Айде Весели Празници -:)

:beer: :beer: :beer:
beckythomas9
Мнения: 527
Регистриран на: Чет Фев 17, 2005 10:06 pm
Местоположение: ottawa

Re: Podaruci + Boxing Day :)

Мнение от beckythomas9 »

Marginal39 написа: Душа, не се коси не си само ти в тва положение.
Комунистите са се постарали усърдно в продължение на 45 години да ни изкривят психиката и разбиранията, най-вече за сичко което е свързано с религията.
Между другото не се дават само тук на 25-ти а се дават на 25-ти по цял свят кадето не са имали привилегията да ги мачка комунистическия ботуш -:)



:beer: :beer: :beer:
Не е точно така. Някъде се дават на Бъдни Вечер. :beer:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Ние си раздаваме подаръците на бъдни вечер, кой ти ще чака до сутринта? :lol: И недоволни нямаше, явно много сме слушкали всички през годината. :lol:
Let it go...
Аватар
fantalicious
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 1:45 am
Местоположение: At the top of your tree

Мнение от fantalicious »

:) razdavam se za vas i mersi za otgovorite :P

Az tazi sutrin testirah moqta prahosmuka4ka i sum neveroqtno dovolna ot neq .. hm dobre 4e se e setil :wink: mnogo udoben podaruk ..
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

survivor написа:И моят син беше разочарован от подаръците си отначало (преди да си види ПСП-то) и си го показа. Сестра му, чийто подарък беше видял в началото, видимо се натъжи от реакцията му. Този случай обаче беше повод да му се обясни че никога, ама никога не трябва да показва че е разочарован от подарък. Надявам се урокът да е бил достатъчно красноречив, защото имам абсолютна нетъпримост към такова поведение. Не ме интересува че е дете, такова поведение просто е недопустимо.
Иначе ние си видяхме подаръците след вчерята на Бъдни вечер :D
Именно докато се опитваше да се усмихва и да се прави на доволна, сълзите и се стекоха по бузите. Аз имам нетърпимост към двуличие. Ако не ти харесва, кажи си го директно! Защо и кому е нужно това събиране на емоциите за себе си с толкова мъка прикривани?

Подаръка не се каним да връщаме кримон. Нито да го заменяме. То не се знае и на какво...Ако трябваше да напише писмо на Дядо Коледа със сигурност не би се сетила какво да иска. Бижуто е разкошно. Такива неща и за такава цена не се купуват всеки ден. Но явно не и е до бижута сега...Само че до какво и е, неизвестно. Иска голям плосък телевизор, но се е пообъркала малко да правя такива подаръци. :evil: Догодина кола ще иска... :?

Тази енциклопедия в хартиен вариант ли излиза или е само он-лайн? :roll:
Аватар
AnnaR
Мнения: 467
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 9:36 pm
Местоположение: Laval, Qc

Мнение от AnnaR »

fantalicious написа: Az tazi sutrin testirah moqta prahosmuka4ka i sum neveroqtno dovolna ot neq .. hm dobre 4e se e setil :wink: mnogo udoben podaruk ..
Сега остава и да прекарат електричеството, като в "Тортила Флет" и всичко ще бъде наред :wink: :idea:

Със здраве да си я ползвате.
Последно промяна от AnnaR на Вто Дек 26, 2006 5:07 pm, променено общо 1 път.
Аватар
fantalicious
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 1:45 am
Местоположение: At the top of your tree

Мнение от fantalicious »

Joy написа:Тази енциклопедия в хартиен вариант ли излиза или е само он-лайн? :roll:
Da, moge6 da q nameri6 vav vsi4ki hubavi magazini za knigi :)
Ognen_led
Мнения: 637
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 8:18 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Ognen_led »

Joy написа:Болезнен въпрос... :roll: :( Подарих на дъщеря си бижу-комплект гривна и колие, италиански и много красив и нежен, но...не го хареса и се разплака. :(
Тя сама не знае какво иска- всичко си има, ами аз от къде да знам...Голям зор с тийнейджърки да знаете. :( Зарекох се повече подаръци да не правя. :evil:
Mnogo e tajno da ne mojesh da zaradvash edno dete!... Dori i celia chuval na Diado Koleda ne moje da zapalni emocionalnata praznina... Problema ne e samo v roditelite... toi e v cialoto savremenno obshtestvo... ta neka da podariavame na decata i blizkite si predimno obich... i to ne samo po praznitzi...
Заключено