Amazon.COM

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
ivan1901
Мнения: 137
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 10:28 am
Местоположение: Montreal

Amazon.COM

Мнение от ivan1901 »

Дълго се рових в американския амазон (amazon.com) и не мога да разбера със сигурност дали само книги, музика, DVD и видеокасети мога да си поръчам до монтреал или и други неша (видео игри примерно, аксесоари ...).
Ако има някой с опит ще се радвам да сподели
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Pa tva e nai-lesnoto, na seki item pi6e dali staa za pra6tane do Canada ili ne ma do kolkoto si spomnqm elektronika ne pra6tat vyob6te do tuka, zemi da plati6 itema i na kraq 6ti kajat dali moje ili ne.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Мнение от Marto »

Американския Amazon доставя само в САЩ. Можеш да си отвориш пощенска кутия в някое гранично американско градче, защото не само Амазон не доставя в Канада. Моята пощенска кутия и бензина ми се изплатиха вечв многократно.

Не знам само едно нещо, някои от кредитните ми карти са американски и използвам тях, та може да е проблем. Но и за него се сещам поне за едно решение.
Аватар
bat Nicky
Мнения: 116
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 1:08 pm
Местоположение: Canada

Мнение от bat Nicky »

Marto, ti kakvo tolkova pazaruvash ot Amazon 4e si izplatil sumati neshta :lol:
Животът е болест, предавана по полов път и със 100% смъртоносен изход. Лекарство все още няма открито !!!
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Marto написа:Американския Amazon доставя само в САЩ. Можеш да си отвориш пощенска кутия в някое гранично американско градче, защото не само Амазон не доставя в Канада. Моята пощенска кутия и бензина ми се изплатиха вечв многократно.

Не знам само едно нещо, някои от кредитните ми карти са американски и използвам тях, та може да е проблем. Но и за него се сещам поне за едно решение.
Ne e verno 4e amerikanskiq Amazon dostavq samo do USA, zavisi kvo kupuva6, to e ukazano qsno za sqka stoka, az 4esto polu4avam knigi i DVD-ta ot 6tatskiq Amazon tuka v Mtl.
A problema si s 6tatskite kreditni karti moje6 mnogo lesno da go re6i6 kato plati6 s kanadska, neq q priemat.
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ivane, 6to ne kupi6 kvoto ti trqbva ot eBay?
Ima golemi 6ansove da go ima tam, ako ne sega to v drug opredelen moment.
:beer: :beer: :beer:
ivan1901
Мнения: 137
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 10:28 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ivan1901 »

благодаря за отговорите. Проблема е че имам един gift card (подарък - награда) на повече от година и вече ще изтече та се чудя как да го използвам ... а не мога да го върна и да кажа искам пари ....
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

ivan1901 написа:благодаря за отговорите. Проблема е че имам един gift card (подарък - награда) на повече от година и вече ще изтече та се чудя как да го използвам ... а не мога да го върна и да кажа искам пари ....
Ne staa, osven da go pusne6 za prodajba po eBay ili po obqvite, ima hora deto kupuvat mnogo knigi ot tam.
:beer: :beer: :beer:
Alaska
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Фев 10, 2006 7:20 pm

Мнение от Alaska »

Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Alaska написа:probvaj www.amazon.ca
Verno, ne se setih za taq dalavera ma kanadskiq site e mnogo po-dyrven ot originalniq.
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Мнение от Marto »

Zdr. Marginal

;)

prav si. Vsashtnost, kogato Marto kaza che ne dostavyat v Canada, toy ima predvid independent seller-ite na amazon.com, kadeto naistina ima serioooozni dalaveri. Nay-veche na knigi, koeto Marto osnovno pazaruva na amazon.

-- кирилицата ми работи, но не знам защо, днес реших да не я използвам --
ivan1901
Мнения: 137
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 10:28 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ivan1901 »

gift certificatite са за определен сайт - опитах в канадския, че ми се щеше някаква игра да взема за децата ама не става и го опуках за книги и dvd в щатския

мерси за съветите

а между другото в ebay нещо с бая дискаунт се продават ваучерите ....
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Tam si4ko e s discount -:)
:beer: :beer: :beer:
Заключено