Pomo6t!!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
canat
Мнения: 1346
Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 8:12 pm
Местоположение: B-more

Мнение от canat »

Radvam se za vas i vzimaite merki navreme!
Zhelaia vi zdrave i povodi za usmivki! :wave:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Evala Gerito -:)
Mnogo se radvam za vas, ma se pak ako iska6 zvynni da te svetna edna mnogo qka dalavera protib bolki v gyrba.
:beer: :beer: :beer:
ramone
Мнения: 285
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 12:11 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от ramone »

Gerito,правилно сте постъпили че сте се свързали с български кинезитерапевт! Дисковата херния е много по-сложно състояние от дископатията и,ако бяхте отишли при някой масажист да "поразмачка" съпруга ти все едно да играете на руска рулетка! Дисковата херния се повлиява много добре от акупресура по меридияните на ПМ (пикучен мехур) и ЧД (черен дроб),както и тракция в лумбалния дял! Когато острия стадий отшуми е добре да се прави аналитична гимнастика за паравертебралната мускулатура! В никакъв случаъ не ходете при някой чекръкчия да "изпука" съпруга ти! По-нататък колегата ще прецени дали е показано да се направи мануална терапия и на кое ниво!
Какво ще бъде утре,най-лесно се познава в другиден...
Аватар
ovni
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 6:49 pm

Мнение от ovni »

Az polzvam uslugite na medicinski centar "Ortho Med Physio" 2615 Van Horne, Local 200, Montreal, Qc, h3s 1p7 tel. 514 788 1228 (namira se do BG getoto na Kent) i po-tochno Dr. Jast. Kinezoterapevtite sa osnovno ot ruskata shkola i na men dosta mi pomognaha. Preporachvam Vi go goreshto.
I'm stupid, don't listen to me
ramone
Мнения: 285
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 12:11 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от ramone »

Ovni,отваряш гореща тема за най-добрата школа по кинезитерапия! Това е доста спорен въпрос! :) Не знам за руската,но чешката и полската школа са едни от водещите в света! Само за сведение: бащата на мануалната терапия Карел Левит е поляк! В България учим по френската програма за обучение по кинезитерапия :wink:
Какво ще бъде утре,най-лесно се познава в другиден...
Заключено