Toronto,Montreal- ne se lajete !!! Go to WEST!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
Igor
Мнения: 423
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 2:19 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Igor »

Stoni написа:Iskam da pi6a na Krakilica, 6tot i na men taq lalalica mi zamrejva pogleda no kritora ne6to se skri a me mqrzi da go prhvqrlqm ot toq v onq, ot tuk tam.
Ako nqkoj, znae ne6to lesno da me svetne i pak 6e si 4atkam na Krakilica :D
Отиди на Control Panel, Regional Settings и добави кирилицата. След това на Keyboard добави Bulgarian.
Ако искаш да пишеш на Bulgarian (Phonetic) тогава от този линк изтегли два файла и си готов.
http://injinera.bgplus.com/na4alo.htm

Не си инсталирай никакав Flex Word и тем подобни !!!
Забравихте как изглежда България? Тя е красива - http://nigor.myphotoalbum.com/
Stoni

Мнение от Stoni »

Еее, то било по лесно от колкото да си заредя ПСМ-а
Мерси Горянин, сега имаш 1 месец промоция да четеш Кракобисерияда само срещу 1.99 донги на минута :thumbsup:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

alen vid написа:
pipon написа:razpravqt che iz calgari i edmonan imalo mnogo bachkane shtoto gi sabirali dvete sela
Не ги слушай кви ги дрънкат - работа нема никва , наемите са скъпи,улиците са си още от пръст , а в това дето местните му викат : Даун таун , - сграда по-висока от 4 етажа нема .
Ti pa ot Sofeto kak razbra kvo e polojenieto v " EDMONAN " & " CALGARI " ???
:beer: :beer: :beer:
Stoni

Мнение от Stoni »

Марги, Марги там знаят всичко бе пич, даже един ми каза, че няма смисъл да му обеснявам (без да съм си мислел, да си губя времето), той си знаел и Канада, за него си е в КРАКОЗИЯ :D
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от jet »

Stoni написа:Еее, то било по лесно от колкото да си заредя ПСМ-а
Мерси Горянин
сега е ред да се дресира hullboy, че иначе нямам нерви да го чета.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Stoni написа:Марги, Марги там знаят всичко бе пич, даже един ми каза, че няма смисъл да му обеснявам (без да съм си мислел, да си губя времето), той си знаел и Канада, за него си е в КРАКОЗИЯ :D
Prav si, 4esto mi se e slu4valo ot Krakoziq da me svetkat kvo e v Canada.
:beer: :beer: :beer:
Stoni

Мнение от Stoni »

Щот тук гледам, че е пълно с ИТ специалисти искам да попитам нещо.

Преди няколко години, след като ми омръзна да сея тютюн взех та си купих един компютър и няколко книги.1-2 години наместо махане гащите по главната в нашето село, си четях тея компикниги и чатках по компа.Междувременно учех второто си висше - "право" но задочно и работих нещо там в милицелия-та и си имах работа и със съдебната система.Прехвърляхме си едни папки, не че правехме нещо ама другите кат не знаят си мислят каквот им подаде великото въображение.
По едно време започнах да си достигам нивото на некомпетентност в трите насоки а да откривам скритите релации между тях.И пак щото ми оставаше време взех и си направих една програмка с на Марко-софтовия офис приложенията.
Познавйки наказателния процес, оперативната работа и компа, навързах ежедневните си задължения, работата по делата и с напълването на базата данни и връзките чрез ексел, орда и паур пеинта по едно време си свършвах седмичната работа, за 3-4 часа и принтвах и подвързвах делото с минимален труд, почти не се налагаше да си повтарям общите глупости от всеки документ та дори и квлификацята на деянията при залагане на членовете от НК и НПК ми излизаха почти готови.Да не говорим, че и правописни грешки нямаше как да правя там с авто - коректора, за които генерал все ме мъмреше ама и до ден днешен не се научих да пиша.
Та ако някой от ИТ спецовете ме е разбрал какво пиша въпроса ми е
Как се нарича изработването на едно такова нещо на вашия език?

П.П. Генерала ми каза, че това компутара е хубаво ама трябвало и да се работи :D
Тоя от кирка в челото само разбира :rotfl:
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Темплейтс ?
Експертна система ?
Paralegal, assistant, secretary duties :lol: ?
Ордата и Паур пеинта бая ориенталски звучат :lol: а и за какво ти е този паур ?
По добре и един аксъс си вържи :D , да си ползваш базата данни в листчетата ...
Циганите - на Сатурн !
Stoni

Мнение от Stoni »

Уорда де, а база от данни с релациите ми бяха в асеса а поинта го бях закачил за слайдове при планиране на заградително мероприятие или атакуване на обект, май съм забравил а ме мързи да мисля- днес е неделя :D
Имах и закачен в ексела броя на заведените и движението на работата и данните и снимката на работещия та на анализите само ми трябваше няколко минути, за принт и лепене на таблото на първенството с питите кашкавал и процентите:D


Та значи съм си направил експертна система, така ли Анхели?
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Are be vie ot tema kade da jiveeme go obyrnahte na urok po Microsoft Office ...
:beer: :beer: :beer:
Stoni

Мнение от Stoni »

Стига с тоя ред бе Марги, дай малко анархия :D
А и кво е къде живееш, аз съм на земята не съм мръдвал от нея по далече от 11 км.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Stoni написа:Стига с тоя ред бе Марги, дай малко анархия :D
А и кво е къде живееш, аз съм на земята не съм мръдвал от нея по далече от 11 км.
Pak ne sym syglasen, odi da 4ete6 za anarhiqta i 6e vidi6 kolko e podredena, mislq 4e hubavite hora - komunistite ni nau4iha 4e anarhiq = bezredie ( koeto e napylno gre6no ) ako ne nameri6 info za anarhiqta mi svetni i 6ti pratq delaverski site ...
A tva 4e ti ne si myrdal na pove4e ot 11 km. ne zna4i 4e si4ki ne sme go pravili -:)
:beer: :beer: :beer:
Stoni

Мнение от Stoni »

Е не съм, нямам междупланетен паспорт а и още не съм намерил време, за него.
По план след около 3-4 години ще разбивам макро - рамката та ще помисля, когато му дойде времето да мисля по мащабно.
А сега от анархията знам само 3-те точки :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Eti otnosno anarhiqta : http://flag.blackened.net/liberty/
:beer: :beer: :beer:
Stoni

Мнение от Stoni »

В Чомски има неща дето не ми харесват но това е частен случай :D :beer:
Заключено