Toronto,Montreal- ne se lajete !!! Go to WEST!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
bravo

Мнение от bravo »

Za men moje li starata palatka na Ivet? Onaz , ot kraia na sveta. Moite me4ti sa s malka kvadratura............
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Joy ti lolko apartamenta si kupi v Suhata reka za 100 000 sas zaplata kato meditsinska sestra?
Poneze sme goljami kupuvachi na ap. za 100 000 vsichki sme tuk v Canada.
Joy obadi mi se kato si kupis kasta za 2.7 mil. v Canada sas zaplata kato meditsinska sestra.
Az ste ti donesa vino za 1000 dolara butilkata za da imam chesta da go izpiem zaedno v kastata za 2.7 mil.
Брей, хълбой, когато тръгвах цените бяха няколко пъти по-ниски- от къде накъде ще купувам панелки за такива суми? :D Инфото ми е съвсем прясно от онзиденшни клюки по бившата махала. :D Толкова вече-щеш или не щеш.
А милионната къща не ща. Повече от 400 от сърце не ми се късат.Не съм си надвила на масрафа. :lol: Затова и аз като батето ще ти кажа, че по-убаво от Монреал НЕМА! Искам за тези пари и изглед, и двор с басейн с фонтан отпред и яхтичка. :lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Da otgovorq konkretno na vaprosa na VorGrigorov.
Az sam nov imigrant tuk ,nqmam o6te 5 palni godini i sam v sastoqnie da izvadq 20K daun i da si kupq ka6ta za 400K.Zaplatata mi ot 18d. brut ,17d. net na 4as mi pozvolqva da izpla6tam mortidj i vsi4ki razhodi za ka6tata ,kakto i da pokrivam ostanalite si razhodi /izpla6tane na kola ,zastrahovki,qdene ,piene etc./
Malko aritmetika -rabotq po 220 4asa na mesec ,koeto e ravno na 3740d 4ist dohod sled danaci.Mortija i razhodite po tozi imot sled 20K daun e grubo smetnato okolo 2500d.
V momenta sam na minimalna zaplata za bran6a ,pri moe jelanie i poemane na izvestna doza risk moga da zapo4na na 35-40D. na 4as ,kato tavanat za moqta profesiq e 50,no az sam realist i znam ,4e za da go postigna 6te mi otneme nqkolko godini ,a se iziskva i izvestna doza kasmet,zaradi tova priemam minimuma.Pri 35d na 4as 4ista stavka godi6niqt mi dohod 6te e ot porqdaka na 90K.Pri tazi situaciq kato prispadna razhodite si za izdrajka ,za 5-7 god. moga da si zakupq tozi imot za 400K.
Da oba4e ne iskam ,predpo4itam da si postroq/ne da si kupq/ istinska ka6ta na istinskoto mesto za skromnite 100-150K ot koqto kato se sabudq sutrin parvoto ne6to koeto 6te vidq e nos Kaliakra ,a ne nqkoj omirisan giol na Sen Loran i izma4enite fizionomii na kom6iite kaka ti Joy i bate ti Lubo ogazili se da izpla6tat neposilni mortiji samo i samo v giola pred tqh da se razhojdat vodni patki. :D
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Batka, ajde posmali malko, tija 90k gi "izkarwash" otkakto te pomnja, da ne izwadime pak brojacha da widim kolko dena ostawat do zakopuwaneto na hotelcheto...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

bateto написа:Da otgovorq konkretno na vaprosa na VorGrigorov.
Az sam nov imigrant tuk ,nqmam o6te 5 palni godini i sam v sastoqnie da izvadq 20K daun i da si kupq ka6ta za 400K.Zaplatata mi ot 18d. brut ,17d. net na 4as mi pozvolqva da izpla6tam mortidj i vsi4ki razhodi za ka6tata ,kakto i da pokrivam ostanalite si razhodi /izpla6tane na kola ,zastrahovki,qdene ,piene etc./
Malko aritmetika -rabotq po 220 4asa na mesec ,koeto e ravno na 3740d 4ist dohod sled danaci.Mortija i razhodite po tozi imot sled 20K daun e grubo smetnato okolo 2500d.
mi az sam tuk ot 2 meseca, rabotq za 25$ na chas, durzaven sluzitel. chisto na mesec vzimam okolo 2600$. sapruga mi e tuk ot 7 godini, raboti v sushtoto ministerstvo, no 1 nivo po-nagore. vzima chisto okolo 3300$. prepodava v universiteta, v zavisimost ot tova kolko kursa vodi na semestar dohoda ni na godina e nad mezdu 80 000$ i 100 000$. i vapreki tova ne bihme mogli da si pozvolim da izplashtame mortgage na 400 000$ :roll: moze nie neshto da sme sburkani :?
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

Мнение от tochica »

пак сте забравили да извикате бате Енчо , без него не е интересно предаването .
иначе предлагам да се измисли някаква иконка , знак , за подобни теми още от началната страница , че тази порция смях съм я пропуснала , мислех си , че не е интересна , то гледай какво се оказало....
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Da oba4e ne iskam ,predpo4itam da si postroq/ne da si kupq/ istinska ka6ta na istinskoto mesto za skromnite 100-150K
:lol: Батка, сега за тези парички- двустайна панелка в цигански квартал. Докато се решиш да тръгнеш и за гарсониерка няма да стигат- ти за хотелче си се размечтал.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

A koi e Bate Encho. :?:
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

bateto написа:A koi e Bate Encho. :?:
"Кой е по-по-най?" Личи си кой деца не е гледал.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

tochica написа:пак сте забравили да извикате бате Енчо , без него не е интересно предаването .
иначе предлагам да се измисли някаква иконка , знак , за подобни теми още от началната страница , че тази порция смях съм я пропуснала , мислех си , че не е интересна , то гледай какво се оказало....
Участието на звезди като Хълбой и Батката в която и да е тема е гаранция за високото ниво на всеобщо забавление. ;) :lol: :rotfl:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Bon Kebekua nevar sei Gud bay,Le Bon Kebekua sei Tabrrnak. :D
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

този сериал със същите герои сме го чели много пъти :wink: :roll:
Откъде се намира толкова сапунен разтвор в Канада, за да се направят толкоз нови серии /а.к.а. теми във форума/ :nenam:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

E 6tom i tejkata artileriq se namesi v liceto na Komsomolskata aktiviska ,stara proverena drugarka ot revoliuciqta 1917g, obe6tava da stane interesno. :D
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

а, не, аз си лягам - този сериал не го гледам отдавна
сори, бате, че ще те разочаровам :(

Все пак, честит 7 ноември на всички бивши революционери :P
:beer2:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ei prava si,utre ima6 praznik .koga 6te po4erpi6. :beer:
Заключено