Пристигнахме.........

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

bateto написа:Ми 90% от жилищния фонд е собственност на гражданите,а не на банката и не повече от 5% живеят под наем зарди това не вадя ,а само констатирам.
Бате, 90 процента от жилищния фонд е бил собственост на бабите и дядовците ни и на родителите ни. Нашето поколение повечето имаме живи родители, да са ни живи и здрави. От бабите и дядовците - едните ми баба и дядо имаха трима внуци, а другите - 6. А държаха по едно апартаменче хората. За кой по-напред, а? Като си бях сега в България се наслушах на проблеми снаха-свекърва при принудително съвместно съжителство и на разправии между роднини за наследствен апартамент. Пък и в края на краищата, за мен това е и въпрос на достойнство - зрели работещи хора с деца, да не могат да си позволят да си осигурят сами жилището, ами да разчитат на имотчето на мама и тати или баба и дядо.
А освен това в България кредитите вече също са много разпространени, просто неочаквано за мене, предполагам точно поради изброените от мен причини. Така че този разход не е коректно да не го броиш според мен.
Аватар
trans
Мнения: 372
Регистриран на: Съб Яну 24, 2004 2:00 pm
Местоположение: Mtl

Мнение от trans »

Ние чакаме Дякона да разкаже подробно изживяването си и първите впечатления :D :D

Какво сте се задърлили къде хубаво и къде лошо то има хора дето са си все недоволни И само да вметна че 1000лв в Б-я и по-точно в С-я изобщо не стигат а са рядкост като заплата та правете си сметката
Заключено