Пристигнахме.........

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Пристигнахме.........

Мнение от Дякон Игнатий »

Вече сме в Канада.Пътуването мина перфектно.Подробности сега няма да мога да споделя,за което съжалявам.Скоро ще дам повече впечетления.
Благидарим от сърце на nini и семейството и за гостоприемството и всичко останало.
За сега е това...........
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Аватар
atanas_f
Мнения: 95
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 4:31 am
Местоположение: Канада-Монтреал
Обратна връзка:

Мнение от atanas_f »

Здравейте от нас. :lol: Не можах да разбера кога стана това . :? Сега гледам и Галин се кани да заминава,а ние още чакаме паспортите :D .Пожелавам ви всичко най-хубаво ,много много бързо адаптиране . :( И да запазите места в някое хубаво заведение за нас (Около -края на Март) ако не ни забравите до тогава :D .Още веднъж Много успех :D
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Добре дошли :haplio:
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Успех Дяконе!
Жалко,че не остана време да ти ремонтирам коленцата.
Щом досега си се оправял надявам се да изкарат още.....
Док.........
TROUBLEMAKER
Yanus
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Авг 20, 2005 1:27 pm
Местоположение: Няма смисъл

Мнение от Yanus »

Докторе, наистина ли се върна в България.
Тогава и за нас няма никакъв смисъл да продължаваме. :cry:
Ако такъв корав човек като тебе се е върнал ( съдейки по постингите) какво остава за нас :confused2:, които сме още в самото начало. Ти наистина ме притесни бе човек. След тази тема на Em4o и всичките мнения на bateto наистина се замислям за какво става въпрос. :idea: :?: :idea: :?:
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

Yanus, вземи се стегни, бе човек!
Това, че някого му се е случило нещо гадно не значи задължително, че и на теб ще ти се случи! Изобщо, ама изобщо си нямаш на идея както те чака, и никога няма да разбереш, ако не дойдеш. Де да знаеш, може пък напук на всичко изписано и изчетено на теб да ти се усмихне късмета :idea:

Ние сме живото доказателство за това. Ако знаеш последните седмици на родна земя какви черни мисли ми минаваха, само за това си мислех - тоя казал, че бачка от тъмно до тъмно за жълти стотинки, оня се жалва, че го дискриминират, трети - че с всичките си висши и т.н. не може да намери свестна работа. Мислех си, че изобщо не си струва да си зарежа семейството, приятелите, котката и да хукна на край света. И една депресия - майко мила!

Я ме виж сега! В България няма да се върна, преди да мога с едната заплата да си имам апартамент (пък било то и под наем), да купувам свястна храна и да приказвам по 2 часа на ден по "маймунката", без да се притеснявам от цените на разговорите.

Виж, бих се върнала заради семейството, приятелите, котката. Ама за малко...

А към Док:
Човече, съзнавам, че доста лоши неща са ти се случили и в момента всичко ти е от черно по-черно (и от все сърце ти пожелавам нещата да се наредят - за всички ви), но замисли се - с черногледите си приказки помагаш ли по някакъв начин да тези, които идват след теб? Та нали ти самия беше от най-яростните противници на мрънкалата?!
Yanus
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Авг 20, 2005 1:27 pm
Местоположение: Няма смисъл

Мнение от Yanus »

independent, аз мисля че каквото и да се изписва по този форум всеки трябва да може да чете между редовете не че Док... е казал нещо отрицателно за Канада. Всеки знае че имиграцията е лотария но все пак не е лошо да се знае процентното съотношение на спечелилите... :lol: :roll: :cry:
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Ti pak kakav si be ?
che shte sadish za emigraciata che bila lotaria ???
tova sa palni glyposti !!!
Emigraciata e edno mnogo vajno reshenie za daden chovek
V nachaloto vseki e v trydni yslovia
a ti kade si v Karjali li beshe ili Tyrcia tam che ne se seshtam !!:))
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Yanus написа:independent, аз мисля че каквото и да се изписва по този форум всеки трябва да може да чете между редовете не че Док... е казал нещо отрицателно за Канада. Всеки знае че имиграцията е лотария но все пак не е лошо да се знае процентното съотношение на спечелилите... :lol: :roll: :cry:
Има и много други неща /недобри статистически/ които кой знае защо никой не иска да каже.
Аз обаче вече казах-Не плюя е няма да плюя Канада.
Но определено информациятя е недостатъчна.
Док.........
TROUBLEMAKER
Yanus
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Авг 20, 2005 1:27 pm
Местоположение: Няма смисъл

Мнение от Yanus »

Sinek Кърджали не е в Турция. И всички които живеят тук не са турци. Повтарям всичкииии. А ако на теб не ти се живее тук само по тази причина goodbay. И забелязвам че jamiykite те дразнят само тебе от целия форум защото май само ти не си излизал извън България.
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Yanus написа:Докторе, наистина ли се върна в България.
Тогава и за нас няма никакъв смисъл да продължаваме. :cry:
Ако такъв корав човек като тебе се е върнал ( съдейки по постингите) какво остава за нас :confused2:, които сме още в самото начало. Ти наистина ме притесни бе човек. След тази тема на Em4o и всичките мнения на bateto наистина се замислям за какво става въпрос. :idea: :?: :idea: :?:
Зависи.
Зависи от много неща.
Никак не е лесно веднага да се отсече!
Док.........
TROUBLEMAKER
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

vij kakvo be ?
poveche niama da ti se obiasniavam
a kade sam bil si e moia rabota i spri da se iadesh s mene ok?
niamam kakvo da ti kaja
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Що се карате бе момчета?
Много сте ми интересни!
Все едно гледам мен и мумията/Тутанкамончо/ или Боцко.
Няма смисъл!
Просто загубено време и нерви.
Док...........
TROUBLEMAKER
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Yanus написа:Всеки знае че имиграцията е лотария но все пак не е лошо да се знае процентното съотношение на спечелилите... :lol: :roll: :cry:
Това няма как да се разбере, най-малко пък от форума. Нито имам сили всеки път да повтарям че не съжалявам от решението си на имигрирам (за да се получи евентуално някаква по-голяма статистическа представителност в големите дискусии), нито виждам защо. Намирам че мнението на хората, които се оплакват, също е ценно, защото наистина една част от хората които идват тук се чувстват зле. Така че според мен няма смисъл да броиш процентите на доволните и недоволните. Просто се настройвай психически за това което може да те очаква в цялото му разнообразие, пък това дали ставаш за имигрант или не и дали ще ти потръгне или не наистина си е малко като лотария. Успех от мен :thumbsup:
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Не е само лотария!
Въпреки,че е и въпрос на късмет както казвош.
Док........
TROUBLEMAKER
Заключено