Âïå÷àòëåíèÿ çà Cote-des-Neiges

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Публикувай отговор
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Re: Красива България?????

Мнение от survivor »

ablood написа: Има едно правило - където пуснат метро и удобен транспорт, се навъждат чернилки, жълти, новопристигнали, и изобщо всякакви мизерници, нямащи пари за кола.
Това правило за Манреал не важи. И Уестмаунт и Утрамон имат метро и удобен транспорт, ама са най-скъпите квартали :twisted:
KVS
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 8:16 pm

Мнение от KVS »

Hullman написа:Сашо ти не си разбрал.
Който иска хубави гледки, чистота, да си кара новата кола по хубави пътища да вижда от нея река и канал по който плуват корабчета на които се возят усмихнати туристи които ти махат с ръка да заповяда в Оттава и да става съсед на Хълман.

Аз това виждам от терасата, като отивам и се връщам от работа. :)
Ти явно не си ходил в Холандия :roll:
Избийте балъците и тарикатите сами ще измрат!
kurta007 написа: Жени ,ти щом мислиш/макар да стана ясно че не ти се отдава много/ ...
mwanza написа: ако си на социал и деливъри си там форевър.
Аватар
BaDkO
Мнения: 79
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 9:12 am

Мнение от BaDkO »

KVS написа:
Hullman написа:Сашо ти не си разбрал.
Който иска хубави гледки, чистота, да си кара новата кола по хубави пътища да вижда от нея река и канал по който плуват корабчета на които се возят усмихнати туристи които ти махат с ръка да заповяда в Оттава и да става съсед на Хълман.

Аз това виждам от терасата, като отивам и се връщам от работа. :)
Ти явно не си ходил в Холандия :roll:
Хъл е забравил да уточни, че през кратката тукашна зима не излиза на терасата, щото не знам как ги вижда корабчетата в леда. А за пътищата не е нужен коментар.
Публикувай отговор