Няма по-прост народ от българския.

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от Kpetrov »

joro написа:Да пишеш за цяла една нация че са прости е един вид расизъм. Независимо дали става въпрос за българи, негри, сирийци, руснаци......
Е ти пък сега... как можа така да развалиш хабера и чувството за представителна извадка от заглавието! ;)
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от Bistra »

Смирение му е майката, Петров! Аз не се имам за нещо повече от другите хора. Може би и затова ме приемат толкова радушно. ;) Помага за интеграцията, шъ знайш! Там, откъдето не ми харесва да се интегрирам, бягам като дявол от тамян. :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
scoubidou
Мнения: 230
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 9:25 am
Местоположение: Montreal

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от scoubidou »

Bistra написа: Може би и затова ме приемат толкова радушно.
Къде, в сюнгер клуба ли? :rofl:
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от Bistra »

Не го знам този клуб. Виж, отскоро членувам в няколко други клуба. Подготвям и няколко проекта извън работата ми, но надали те интересува точно теб. :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от ivalin »

joro написа:Да пишеш за цяла една нация че са прости е един вид расизъм. Независимо дали става въпрос за българи, негри, сирийци, руснаци......
Че то всичко е расизъм... Защо, да се пище, че руснаците били прости какво е...?!
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от IRA »

Когато човек вижда недостатъците си и ги признава пише от първо лице единствено число, а не под измислена самоличност, все едно няма нищо общо с написаното.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от roumensp »

Bistra написа:Написаното не е от простотия за съжаление, не е. Грешка е, че е сложено във Бъзиклийкс, но аз си мисля, че може да е било преднамерено.
Според теб къде трябваше да го публикуват, в Държавен вестник ли ?
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от ivalin »

IRA написа:Когато човек вижда недостатъците си и ги признава пише от първо лице единствено число, а не под измислена самоличност, все едно няма нищо общо с написаното.
Той и бай Алеко е писал под "измислена самоличност", но това не му пречи да притежава неподдаващо се на догми съзнание, вродена способност да приема нещата в тяхната нееднозначност, изменчивост и подвижност, свободно да ги размества, взаимно да ги замества и свързва според художествената логика и да изгради образа на знаменития национален герой "Бай Ганьо", в който е заложен реален исторически трагикомизъм.
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от IRA »

Той е писал като българин за българите, аз не като англичанин за българите. Има огромна разлика. С по просто думи
"Ние сме такива..онакива" е добре, но "Те са такива .....онакива" не е добре.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от Kpetrov »

На Сара Пейлин интервюто за атомната бомба над София и то ли от там беше? ;)
Russophrenia - a condition where the sufferer believes Russia is both about to collapse, and take over the world.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от Bistra »

IRA написа:Той е писал като българин за българите, аз не като англичанин за българите. Има огромна разлика. С по просто думи
"Ние сме такива..онакива" е добре, но "Те са такива .....онакива" не е добре.
Да и когато се пише от българин, уж от името на англичанин, намирисва на добре режисирана пропаганда.
Кому е нужна не знам. :^) Българската държава сама с действията си или бездействията си прогони английските инвеститори, така че в случая не са ни виновни те, а сме си виновни самите ние.
Няма да се учудя, Румене, ако пропагадните пасквили почнат да ги публикуват и в Държавен вестник. В България отдавна нищо не ме учудва. |(
Никой не коментира статията, която аз пуснах. А тя е от българи за българи. Да ни видиш, колко се обичаме. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от roumensp »

Kpetrov написа:На Сара Пейлин интервюто за атомната бомба над София и то ли от там беше? ;)
Къде другаде може да е ? :D Доколкото си спомням, май и него някой го беше приел за чиста монета ...
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от MrGeek »

roumensp написа:Доколкото си спомням, май и него някой го беше приел за чиста монета ...
Защо "беше"? Другарят, изпляскал въпросния цитат ни в клин ни в ръкав, все още си го приема за чиста монета и едва ли нещо може да пречупи вярата му в това. :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от ivalin »

Ето и още една чиста монета от един истиски българин в подкрепа на тезата, че народа ни е и прост и алчен: http://bgnews.me/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1% ... %BF%D1%80/" А, че е грабеж, грабеж е и още как и целенасочено и систематично унищожаване на българската нация,тежко физическо и психическо увреждане на целия български народ, създаване на непоносимо тежки условия за живот, с цел унищожаването му, насилствено възпрепятстване на неговото възпроизвеждане. Ето, това се нарича геноцид към собствения народ!!!
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Няма по-прост народ от българския.

Мнение от ivalin »

Ето и друга част от българската простотия: https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 4c96fd6d89"
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Публикувай отговор