Може ли да се напусне страната с текущ кредит към ДСК?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Taka, taka Lussy, s pitane do Montreal se stiga, tova e stara kanadska pogovorka. :wink:
Bonne chance! :lol:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
Lussy
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:04 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от Lussy »

Мдааа...ама то е за Цариград и защо ли не съм я чувала в този й вид тази поговорка.Ще влезеш ли в чата? :lol:
You know you Are Bulgarian When...You say "tz" instead of "no".
You still carry lots of cash or spend 3 hrs drinking the same cup of coffee,
When you're hungry, and then you go and buy a pack of smokes..
AndMuchMoreeeeee;)
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

ha ha, useti se ti vednaga, che kopiram az carigradski pogovorki. :wink:
Dnes nyama da moga da vlyaza v chata, no kaji nyakakvo razmuno vreme za vtornik-5 avgust, kato imash predvid, che sam 7 chasa nazad i shte vlyaza, no problem. :lol:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
Lussy
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:04 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от Lussy »

Canuck, ако не замина за Варна остава за вторник по същото време. В ICQ-то става ли?
You know you Are Bulgarian When...You say "tz" instead of "no".
You still carry lots of cash or spend 3 hrs drinking the same cup of coffee,
When you're hungry, and then you go and buy a pack of smokes..
AndMuchMoreeeeee;)
Аватар
Татяна
Мнения: 114
Регистриран на: Съб Авг 02, 2003 1:59 am

отговор

Мнение от Татяна »

Говорила съм с директорка на банка и според нея няма предавана информация на гранична полиция за изрядните платци по заемите. ДСК е частна банка. Дори при държавните служители дават заем до 5000лв. без поръчител и е много подмамващо. Задълженията към държавата - данъци, осигуровки... нямат нищо общо с това частно задължение. Банката може да си търси парите по какъвто ред иска.
Аватар
Lussy
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:04 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от Lussy »

Каква ти система между гранична полиция, митница и банка? Тук при нас такова нещо няма, то между отделните институции в страната липсват такива , а какво да говорим за връзка между повече от една?!
А тази директорка би трябвало да каже , че НЯМА ВРЪЗКА, а не че според нея няма.
You know you Are Bulgarian When...You say "tz" instead of "no".
You still carry lots of cash or spend 3 hrs drinking the same cup of coffee,
When you're hungry, and then you go and buy a pack of smokes..
AndMuchMoreeeeee;)
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

:D :D :D
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Any
Мнения: 76
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от Any »

:D мен пък ме вълнува въпросът: Как да си взема от държавата това, което тя ни дължи-на мен, на съпруга ми, на децата ми :?: Години наред внасяни осигуровки за пенсия, която никога няма да получим, разсипано здраве-румънски хлор ( какво ли ще каже рентгенът за нашите русенски дробове-не казвам бели, защото не съм сигурна в цвета им ) , съветски чЕРНОБИЛ, пропилян живот в илюзии и мечти, мрачно и неясно бъдеще за децата ни ????????????? :idea:
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Any написа::D мен пък ме вълнува въпросът: Как да си взема от държавата това, което тя ни дължи-на мен, на съпруга ми, на децата ми :?: Години наред внасяни осигуровки за пенсия, която никога няма да получим, разсипано здраве-румънски хлор ( какво ли ще каже рентгенът за нашите русенски дробове-не казвам бели, защото не съм сигурна в цвета им ) , съветски чЕРНОБИЛ, пропилян живот в илюзии и мечти, мрачно и неясно бъдеще за децата ни ????????????? :idea:
Ани,
това, което ти е взето, никога няма да се върне...
Така че може би най-добре ще бъде да постъпим мъдро : да простим, да си стиснем ръцете и да забравим...
Предстои ни да се срещнем с 2-рата по големина държава в света...
Нека не отиваме при нея разочаровани от БГ, да помним, че ние сме такива, каквито сме с помощта на БГ и въпреки нея...
:D :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Заключено