Проблеми със Zamunda.net

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от prace »

[quote="ablood"]Няма страшно. Пиратския залив, руснаците и много други са на разположение.[/quote]
дай някой качествен руски сайт за торенти.
благодарско..
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от kikolilokiko »

kurta007 написа:
vankata_vd написа: В момента замунда-та си се отваря безпроблемно от България!
Не бъди толкова сигурен !
От твое име ли говориш или от името на всички потребители и всики ИСП-та в бг
защото ако ти влизаш не значи и че цяла бг влиза !
kikolilokiko ,ти изпускаш проблема тотално,тук не става въпрос за сиид изобщо !

Иначе на мен ми се струва че ще ни клъцнат от самата Замунда точно както направиха и Арена преди време дано да греша де
спрени акаунти заради нисък рейтинг какво означава?! това че при вас е друг проблема не означава, че навсякъде е така ;) както и да
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от iliana »

Добре де, какво толкова има в замундата?
За руски торенти - на първо четене намерих това:
torrents.ru
a иначе аз използвам това:
http://www.torrentz.com/
пиратския залив също върши работа
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Аватар
vankata_vd
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юли 30, 2008 5:57 pm
Местоположение: MTL

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от vankata_vd »

Prace,Iliana....опитайте този :
http://nanoset.net

Не е лош....аз напоследък него ползвам..........отваря се от Канада мисля... :rock: !!!

Поздрави,ВАНКАТА
"В мечтите си хората се надяват, в живота си - очакват... Късметлиите, казват, не влизат в сметката!"
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от kill_u »

Petran
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Ное 10, 2009 1:34 pm

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от Petran »

kurta007 написа:
Иначе на мен ми се струва че ще ни клъцнат от самата Замунда точно както направиха и Арена преди време дано да греша де
СТранното е че и аз имам такова усещане. Четох в статия, че някаква фирма( lease web)е отказала support на замунда през септември, защото това което прави замунда е незаконно . Така замундата губи пари от реклама и то доста. => замунда няма да могат да си плащат разноските и ще ядем пръта.

За сийда, мисля че трябва да си променят политиката към юзърите които са извън БГ. Все пак в Канада нета тепърва се развива. Дърпам с 300к и едвам сийдвам. Шансовете ми да стана Супер Потребител са снижени до 0.1 .

За дърпането от други места си е чиста болка. От 3 дена съм пуснал неща от Арената и си висят на 0% въпреки че има толкова мн сийдъри.

И като за капак се говори че някой си служител от ЕКК (предполагам че е Евроком) е хакнал замунда и сега почти всичко се филтрира. Остава само да чакаме...
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от kill_u »

Добре де идеята на тракерите не е ли да се тегли от други пиъри(сиидъри), които са разположени близо до вас(за да може скоростта да е по-добра), хубаво теглите от замунда, ама тя е реално отдалечена в пространството. Верно ако намерите сиидър от вашата мрежа скоростта ще скочи но реално погледнато това е малко вероятно на територията на Канада. В такъв смисъл, не е ли по добре да се тегли от пиратската база и други свободни тракери отколкото от замунда?
Petran
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Ное 10, 2009 1:34 pm

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от Petran »

kill_u написа:Добре де идеята на тракерите не е ли да се тегли от други пиъри(сиидъри), които са разположени близо до вас(за да може скоростта да е по-добра), хубаво теглите от замунда, ама тя е реално отдалечена в пространството. Верно ако намерите сиидър от вашата мрежа скоростта ще скочи но реално погледнато това е малко вероятно на територията на Канада. В такъв смисъл, не е ли по добре да се тегли от пиратската база и други свободни тракери отколкото от замунда?
Разбирам на къде биеш, но тракерите са забранени в Канада. За тези от САЩ, не съм сигурен кога и те ще се надигнат на лов за IP-та (юзъри). Така че е по-добре замундата - хем е на разбираем български, хем си има субове, хем няма вируси...
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от ablood »

Внимавайте с torrents.ru, защото повечето филми са преведени! Пише го в инфото им.

Навремето единствено там успях да намеря Doctor Who - Season 1. Понеже руският ми куца се наложи да го гледам с английски субтитрии (нямаше български). Комбинацията беше нелепа. :envy:
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от prace »

vankata_vd написа:Prace,Iliana....опитайте този :
http://nanoset.net

Не е лош....аз напоследък него ползвам..........отваря се от Канада мисля... :rock: !!!

Поздрави,ВАНКАТА
Мерси Ванка,

Този го знам, но Замундата беше по-добро. Ама като няма друго и това ще ползваме.
Ако има целият сезон 7 на Two and a half mеn, ще е добро. ;)
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от becks »

Petran написа:
Разбирам на къде биеш, но тракерите са забранени в Канада.
Да бе :D забранени са :D
Едни от най-големите тракери са канадски.

Проблема е че доставчиците на интернет цензурират чрез т.нар трафик шейпинг. Не може от пайрътбей при 1500 сийдъри да тегля със 25К, а от замунда при 200 сийдъри, главно в България да тегля с 300К.
:rofl:
„Летните сензациЙ – нови промоциЙ на хавлиЙ с всички зодиЙ и други джунджуриЙ!”
Petran
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Ное 10, 2009 1:34 pm

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от Petran »

becks написа:
Petran написа:
Разбирам на къде биеш, но тракерите са забранени в Канада.
Да бе :D забранени са :D
Едни от най-големите тракери са канадски.

Проблема е че доставчиците на интернет цензурират чрез т.нар трафик шейпинг. Не може от пайрътбей при 1500 сийдъри да тегля със 25К, а от замунда при 200 сийдъри, главно в България да тегля с 300К.
:rofl:

Не казвам че не съществуват, а че са забранени.

Bill C-61

14. Section 27 of the Act is amended by adding the following after subsection (2):

Article 14 : Nouveau.
Secondary infringement related to lesson


(2.1) It is an infringement of copyright for any person to do any of the following acts with respect to anything that the person knows or should have known is a lesson, as defined in subsection 30.01(1), or a fixation of one:


(a) to sell it or to rent it out;


(b) to distribute it to an extent that the owner of the copyright in the work or other subject-matter that is included in the lesson is prejudicially affected;


(c) by way of trade, to distribute it, expose or offer it for sale or rental or exhibit it in public;


(d) to possess it for the purpose of doing anything referred to in any of paragraphs (a) to (c);


(e) to communicate it by telecommunication to any person other than a person referred to in paragraph 30.01(3)(a); or


(f) to circumvent or contravene any measure taken in conformity with paragraph 30.01(5)(b), (c) or (d).
Аватар
vankata_vd
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юли 30, 2008 5:57 pm
Местоположение: MTL

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от vankata_vd »

prace написа: Мерси Ванка,
Този го знам, но Замундата беше по-добро. Ама като няма друго и това ще ползваме.
Ако има целият сезон 7 на Two and a half mеn, ще е добро. ;)
Здрасти, prace :hai: !
Има го сериала............ето тук :
http://nanoset.net/series/119/S07

............и мене ме кефи много, вкъщи всички сме големи фенове на Чарли и семейство :rofl: !!!

Поздрави,ВАНКАТА
"В мечтите си хората се надяват, в живота си - очакват... Късметлиите, казват, не влизат в сметката!"
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от kill_u »

Понеже си администрирам домашния комп в Бургас с Team Viewer4 та видях че на Скат мрежата без проблеми влиза в замундата. И даже акаунта ми който е с рейтинг 0.228 още не е изтрит.
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Re: Проблеми със Zamunda.net

Мнение от becks »

Petran написа:

Bill C-61
.
Bill значи проектозакон. Докато стане закон има още време ;)
„Летните сензациЙ – нови промоциЙ на хавлиЙ с всички зодиЙ и други джунджуриЙ!”
Публикувай отговор