Калгари / Ванкувър?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

Pepon написа: Хайде почна се пак с мокрите сънища - семейства нови имигранти със 100к годишно :D

Median Total Family income /2005/

Ontario - 64500CAD
BC - 58500CAD

Northwest Territories - 83,900

http://www40.statcan.ca/l01/cst01/famil108a.htm
Ами като няма 100 бона, няма и къща за 400К, всяка жаба да си знае гьола :)
Последно промяна от c200 на Вто Мар 18, 2008 6:37 pm, променено общо 1 път.
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

Тия където си мислят че семейство нови имигранти на 2-3 години не могат да правят по 100К на година, са направо за съжаляване.
Пустия му социал промива мозъците на някой. :lol: :lol: :lol:

А най ме кефят тия където завиждат и всячески се стараят да докажат, че нема такова животно у канадско. :D

Пък и Батето на всяка манджа меродия, и той да се обади. :-)
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

Smart Dust написа:Тия където си мислят че семейство нови имигранти на 2-3 години не могат да правят по 100К на година, са направо за съжаляване.
Пустия му социал промива мозъците на някой. :lol: :lol: :lol:

А най ме кефят тия където завиждат и всячески се стараят да докажат, че нема такова животно у канадско. :D

Пък и Батето на всяка манджа меродия, и той да се обади. :-)

Всъщност Батето бърка манджата тука.Ти по приличаш да си мерудия :D
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

;бърка; да се разбира разбърква ,обърква,разфасова. а не бърка-греши,обърква се ,заблуждава :D
това само за сведение на Великия Дезинформатор Смарт Дъст ,който пише във форума само и единственно през работно време ,по разбираеми причини. :wave2:
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

bateto написа:;бърка; да се разбира разбърква ,обърква,разфасова. а не бърка-греши,обърква се ,заблуждава :D
това само за сведение на Великия Дезинформатор Смарт Дъст ,който пише във форума само и единственно през работно време ,по разбираеми причини. :wave2:

Да Бате,да :D Това казвам,че мерудията ти я слагаш, след като забъркаш манджата. :D :beer:
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

За вас двамата само дренки, за да се подрискате. :lol: :lol: :lol:
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ма те дренките не са ли за затягане.на теб разхлабващо ли ти действат :D
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

bateto написа:ма те дренките не са ли за затягане.на теб разхлабващо ли ти действат :D
dreнките действат против пропикаване, ако пикаеш често кат старец, удари няколко чаши и ти спира.
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

Лелееее ,ама той форума станал много смешен :lol: :lol: :lol: .
Pepon
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 10:06 am
Местоположение: Somewhere Out There

Мнение от Pepon »

Smart Dust написа:Тия където си мислят че семейство нови имигранти на 2-3 години не могат да правят по 100К на година, са направо за съжаляване.
А тези, които си мислят, че семейство нови имигранти прави 100к за 2-3 години са си направо за психиатрията...nothing personal :D
"You can always count on Americans to do the right thing. After they've tried everything else."

Winston Churchill
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

В Канада човек много лесно може да има заплата от 50к 60к 80к и т.н. годишно стига да не го мързи и да не е кух като лейка :) Това са обикновенни заплати и от тука вече става интересно и започва борбата един ден да взимаш примерно 250к и нагоре...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

Lub0 написа:В Канада човек много лесно може да има заплата от 50к 60к 80к и т.н. годишно стига да не го мързи и да не е кух като лейка :) Това са обикновенни заплати и от тука вече става интересно и започва борбата един ден да взимаш примерно 250к и нагоре...
that's right! Любо днеска ме изкефи :beer:

:lol: абсалютно същото важи и за БГ :lol: в БГ много лесно може да взимаш 2-3000 бона стига да не си кух ни па куха лейка :beer:
а борбата започва от 5000 нагоре :lol:
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

ninka83 аз за БГ-то знам, тези пари съм ги изкарвал лично преди 10 години... Проблема на БГ-от, е че и там едно БМВ струва $35 000 и с 2000лв заплата трудно би могъл да си го купиш...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

Lub0 написа:ninka83 аз за БГ-то знам, тези пари съм ги изкарвал лично преди 10 години... Проблема на БГ-от, е че и там едно БМВ струва $35 000 и с 2000лв заплата трудно би могъл да си го купиш...
Любо,това ше са някакви стари ламарини бре, спри се малко :lol:
нема проблем, който си го може, го може :lol:
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

Pepon написа:
Smart Dust написа:Тия където си мислят че семейство нови имигранти на 2-3 години не могат да правят по 100К на година, са направо за съжаляване.
А тези, които си мислят, че семейство нови имигранти прави 100к за 2-3 години са си направо за психиатрията...nothing personal :D
Ти какво!! От 5 години в Канада и още на социал ли си! :lol: :lol: :lol:
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Заключено