Koj prashta medicinskite vyv Vienna: MOM ili Vita?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Mr. Nobody
Мнения: 174
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 4:35 pm

Koj prashta medicinskite vyv Vienna: MOM ili Vita?

Мнение от Mr. Nobody »

Zdravejte,

Niakoj znae li kakvo stava sled kato se napraviat medicinski? Savcheva gi prashta na MOM i MOM ot svoia strana gi prashta vyv Vienna? Moga li na sledvashtia den sled medicinskite (ili na po-sledvashtia) da se obadia v MOM za da razbera dali sa gi pratili?

Kolko pytivat medicinskite ot BG do Viena? Dali gi prashtat s kurier??

Mersi na vsichki,
N.
Аватар
p4eli4ka
Мнения: 680
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 7:34 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от p4eli4ka »

Защо се задълбаваш с дреболии? Това е глупав въпрос, но все пак ще ти отговоря:
1-во: От МОМ отиват до Вита и взимат пликовете с медицинските.
2-ро: Изпращат ги до Букурещ с куриер
3-то: В Букурещ минават през комисия от лекари и ако няма проблеми се изпращат до Виена
4-то: Във Виена минават пред комисия от лекари
5-то: От МОМ изпращат медицински всеки петък (или четвъртък, не знам точно), не всеки ден, както си мислиш ти
6-то: След около месец звъниш до МОМ, за да ти кажат дали имаш ОК от Виена и ако имаш ти казват, че вече спокойно можеш да чакаш писмото за виза.

Само не ми стана ясно защо се интересуваш кой праща медицинските, до къде ги праща и други такива неща. Те си знаят работата. От теб се иска да отидеш и да си направиш прегледа.
Късмет на медицинските и не се шашкай, няма страшно :wink:

П.П. Надявам се да не съм те засегнала с нещо в този мой отговор :?
Pour être heureux un an, gagnez au loto. Pour être heureux toute votre vie, aimez ce que vous faites Изображение
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

Пчеличка,
може да иска да обира дилижанса с документите-знаеш ли? :lol: :lol: :lol:
Mr. Nobody
Мнения: 174
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 4:35 pm

Мнение от Mr. Nobody »

P4eli4ka,

Mersi za otgovorite.
Ne mislia che vyprosyt mi e glupav, ima kyde-kyde po-glupavi vyprosi vyv foruma :-)

Kogato niama informacia za procedurata, chovek e lubopiten kak stavat neshtata. V lubopitstvoto niama nishto losho.

Mersi otnovo za informaciata,
N.
qqqq
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 6:41 am

mai ne e to4no taka

Мнение от qqqq »

ne sum mnogo siguren, no mislia 4e gi izprashtat direktno vuv viena. mislia 4e e taka, zashtoto sina mi e student v germany i ot bucharest ni kazaha 4e moje da si napravi medizinskite tam, kato mnogo vajno bilo dokumentite da se izpratiat ot doktora vuv viena, a ne v bucharest
Заключено