Може ли такава простащина (Сране)

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от roumensp »

На мен пък ми е интересно тия дето се гнусят от чуждо изпрано пране, как спят в хотел ... С "кофража" ? Носят си собствен спален чувал ? :rofl:
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Kan_Tangra »

Joya написа::)))) забавна темичка.
Между другото доста мъже ходят по малка нужда седнали ( в някои държави, за българи не съм чувала) и това не е драма нито пък липса на мъжественост..
Аз съответно визирах моя си пол. Извинявам се ако някой се е засегнал ама определено се посмях....
ablood :y:
Ами то и доста гейове има в някои държави. Що да не пикаят седнали.
Скоро гледах един филм (американски), бащата вика на майката: Сега ако го хвана че пикае седнал, взимам пушката и го гърмя на място. Сигурно е обърнал резбата. :rofl:

Майтапа на страна, аз ако седна на гърнето, оная ми работа опира от вътрешната страна на гърнето. Не са за мене тия работи. Тия с по-малките да си пикаят седнали. Не ми пречи.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от grozdan »

:clap:
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от optics »

Joya написа: 1. ... си е проблем, защото едно дете на 6 години не може да пишка без да седне.....
...
2. Аз съответно визирах моя си пол.

Тъй, значи като съберем (1) и (2) илиза че дете на 6 години от твоя пол (т.е. женски) не може да пишка без да седне.
А, след 6 години се научава тъй ли ? Нещо ме изгуби.


Кане,
Твоя метод го знам под название - полет над кукувиче гнездо. И аз го практикувам понякога, но все по-рядко, че с тия стари кокали...
8)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от optics »

roumensp написа:На мен пък ми е интересно тия дето се гнусят от чуждо изпрано пране, как спят в хотел ... С "кофража" ? Носят си собствен спален чувал ? :rofl:
Спомних си "мила" случка - как съм спал в хотел с кофража (хижи и казарма не се броят) щото тоя хотел чупеше всички санитарни представи. Отидохме там с група 50-тина човека, в Измир беше. Кенефа и мивките бяха мръсни та гнусни. В кенефа дори плуваше, айде да не казвам какво от предишния обитател. (ако някой не вярва, имам снимки :headbang: ) Чаршафите бяха очевидно мръсни и с косми в тях. Извикахме да ги сменят. Дойде едно момче с "нови" чаршафи (но не сгънати и изгладени, както бихте предположили, а в една бала, както се събират мръсни чаршафи. Той не знаеше други езици освен турски, но беше очевидно че това се предполага че са чистите чаршафи и също беше очевидно, че му стана леко неудобно след като проверихме няколко и се оказаха все мръсни. Проверихме всичките и все бяха мръсни. Той сви рамене и рече нещо което трябваше да означава - еми тва е всичко и си тръгна.
Прозореца на стаята гледаше към балкона на друга сграда - на 2 метра разстояние.
На сутринта разбрахме, че всички от групата са имали аналогични чаршафи.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Daisy2
Мнения: 504
Регистриран на: Съб Юли 28, 2012 3:54 am

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Daisy2 »

optics написа:

Тъй, значи като съберем (1) и (2) илиза че дете на 6 години от твоя пол (т.е. женски) не може да пишка без да седне.
А, след 6 години се научава тъй ли ? Нещо ме изгуби.

Ти нали имаш жена и дъщеря? Питай ги :)

Аз лично никога не сядам в обществена тоалетна, и мен ме е гнус като Джоя. Особено по летищата, където минават какви ли не. За никакви нужди не сядам. Малко гимнастика и не допираш нищо. Проблемът е да са ти достатъчно дълги краката, което за момиченце под 6 години очевидно е невъзможно. И тя това коментира.

Колкото до хотелите, за колкото платиш, толкова получаваш :)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от IRA »

Kan_Tangra написа:Аз от почти 20 години насам, си вдигам капака и дъската, стъпвам си отгоре като пич и си клякам.
Отначало в офиса като гледат одолу "няма крака" и блъскат вратата с всичка сила да влязат. Малко по малко се научиха и вече не блъскат по вратата. ;)
Да, гимнастика е малко. Но никога не съм бил от "инвалидите" (да чукна на дърво).
Тоя навик ми е останал от "1то студентство" и казармата ... :$

И аз им се чудя на хората, дето сядат където сварят.
За тази методика имаше един случай с колежка на баща ми. Тя жената така правела ,ама да седне да се хлъзне, та паднала, ама успяла и да натроши пластмасовата седалка и да и се набият парчетата в задните части -> в Пирогов да ги вадят :rofl:

Тая тема ме потресе.Интересно,че мъжката част е най активна в следенето какво става при съседчето по тоалетна. :rofl:
optics има снимки за всичко :rofl:
В САЩ , в Канада не съм попадала, имат едни специални хартийки с формата на тоалетната чиния , слагаш ги и сядаш. В Германия съм попадала на препарат закачен отстрани на тоалетната , с кърпичка забързваш и сядаш. Иначе не виждам какъв е толкова проблема да забършеш с кърпичка,наредиш малко хартийки и да седнеш, с това чекнене може и да се пребиете.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
eva-vet-eva
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Ное 01, 2004 4:19 pm
Местоположение: Пловдив,от 29.03.05-Монреал

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от eva-vet-eva »

Майтапа на страна, аз ако седна на гърнето, оная ми работа опира от вътрешната страна на гърнето. Не са за мене тия работи.
:D Kan_Tangra, просто от любопитство: А голямата работа как я вършиш? Прав според мен не става.(Женско съм, не ги разбирам тия работи.)
Иначе на дребния(7год) отдавна съм му купила 1 сгъваема пластмасова седалка,че няма случай да идем на ресторант и да не се запише в тоалетната накрая. Лошото е, че вече му е малка. Идеи къде да намеря по-голяма?
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от ablood »

Busted!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Joya
Мнения: 474
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 3:49 am

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Joya »

optics написа:
Joya написа: 1. ... си е проблем, защото едно дете на 6 години не може да пишка без да седне.....
...
2. Аз съответно визирах моя си пол.

Тъй, значи като съберем (1) и (2) илиза че дете на 6 години от твоя пол (т.е. женски) не може да пишка без да седне.
А, след 6 години се научава тъй ли ? Нещо ме изгуби.
.......
Дейзи го е обяснила, ама все пак, тоалетната в училище е нормална, висока. Дете (момиче) около 6 годинки е по-нисичко, не само че не може да пишка "на мускули" , без да сяда, ами се налага даже да се хване за тоалетната и да подскочи за да седне. Аз съм заредила детето с мокри кърпички и съм я научила да си постила салфетки преди да се настани. До колко го прави е друга работа. Мислех че някой може да има по-интелигентно решение :).
И след 6 години, не веднага, но постепенно, детето (момиче) расте и започва да успява да ходи по малка нужда без да сяда.
"Повечето истински провали се дължат на ограничения, които хората си поставят сами, в собствените си умове." Н.Х.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Kpetrov »

Joya написа::)))) забавна темичка.
Между другото доста мъже ходят по малка нужда седнали ( в някои държави, за българи не съм чувала) и това не е драма нито пък липса на мъжественост..
Е вече може да кажеш, че си чувала и за българин. ;)
Всъщност от доста малък ми е такава практиката. Не съм гнуслив и си сядам навсякъде, клякането въобще не ми е физиологично гот, а да се опикаваш... не виждам какъв е смисъла.
Daisy2
Мнения: 504
Регистриран на: Съб Юли 28, 2012 3:54 am

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Daisy2 »

Joya, всъщност до сега не бх се замисляла за тоалетните в училище. В моето училище някога бяха клекала. За мен клекалата са по-хигиенични от чиниите за сядане в обществените тоалетни, но не знам защо при реновацията на училищата престанаха да ги ползват. Говоря за БГ, за Канада не знам как е.
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Marto »

Драги съфорумници, научавам за вас много повече, отколкото бих искал да знам. Това за катеренето по тоалетната чиния го чувам за сефте. :D :D :D

Проблемът по молове и летища са тъпанарите дето не могат да изчакат 20 секунди да се освободи писоар или по инерция направо си влизат в кабинката и опикават седалката.

Ира, тези хартийки с формата на седалката съм ги виждал и тук, но в САЩ май се намират по-често.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от optics »

Marto написа:Драги съфорумници, научавам за вас много повече, отколкото бих искал да знам.
Да го погледнем от положителната страна - кенефът сближава !
(за разлика от политиката)
:handshake:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Joya
Мнения: 474
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 3:49 am

Re: Може ли такава простащина (пране)

Мнение от Joya »

Дейзи и по мое време бяха клекала, и наистина е по-хигиенично, пък и било по-добре от здравословна гледна точка. Обаче тук са тоалетни.
Хубавото до сега в матернел беше, че към класната стая на децата, имаше тоалетна и баня, само за класа. Поне си спокоен, че само 20 деца сядат или я припикават :))
Ако имах момчета нямаше да ги мисля, ама момичетата са по-специални.

А между другото, не помня в коя държава, някоя от скандинавските май беше, четох за едно заведение. Тоалетната е хит, лъщи. Сядаш вършиш каквото имаш за вършене, ставаш и изскача една механична ръка с гъба (не помня дали беше за еднократно ползване ... ) и избърсва дъската.Само дето не те бърше :devil:
"Повечето истински провали се дължат на ограничения, които хората си поставят сами, в собствените си умове." Н.Х.
Публикувай отговор