Има ли такъв филм тука?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от apple »

А, да другия кон! Бях го забравила щото този филм го гледахме отдавна... :)
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от Rall »

optics написа:Между другото, аз нямам нищо против човека и не знам защо и него го бяха нарочили за кон.
Въобще българската народна траиция е винаги някой за нещо да бъде нарочван и подиграван.
Aбсолютно вярно! Това с нарочването и подигравките, наред с постоянното мрънкане и оплакване ца две от нещата които не понасям в българите. Сещам се в Бг като бачках и сутрин некой от колегите ме пита -"как си?" моя отговор е неизменно - "отлично", "страхотно" или в тоя дух. Ако обаче имам неблагоразумието да му върна въпроса, седи гледай к'во става...
Мноо бил зле, дал пари на Гошо ама оня не му ги връща, банята протекла, колата се счупила, кокошките на майка му измрели, хемороидите на баща му възкръснали и те така поне до обед :x Или като в кафето слушам двама да обсъждат некакво момиче какви му били плоски циците и виснал задника, а то тия двамата им требва мотокар да си мъкнат бирените шкембета... :fubar:
Dead Eyes See No Future
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от Странджата »

Rall написа:
optics написа:Между другото, аз нямам нищо против човека и не знам защо и него го бяха нарочили за кон.
Въобще българската народна траиция е винаги някой за нещо да бъде нарочван и подиграван.
Aбсолютно вярно! Това с нарочването и подигравките, наред с постоянното мрънкане и оплакване ца две от нещата които не понасям в българите. Сещам се в Бг като бачках и сутрин некой от колегите ме пита -"как си?" моя отговор е неизменно - "отлично", "страхотно" или в тоя дух. Ако обаче имам неблагоразумието да му върна въпроса, седи гледай к'во става...
Мноо бил зле, дал пари на Гошо ама оня не му ги връща, банята протекла, колата се счупила, кокошките на майка му измрели, хемороидите на баща му възкръснали и те така поне до обед :x Или като в кафето слушам двама да обсъждат некакво момиче какви му били плоски циците и виснал задника, а то тия двамата им требва мотокар да си мъкнат бирените шкембета... :fubar:
Значи това за коня се връзва идеално с ябълката!Между другото,конете много обичат ябълки.
Аватар
UnHoly
Напуснал форума
Мнения: 410
Регистриран на: Сря Ное 30, 2011 2:37 pm
Местоположение: East of Eden

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от UnHoly »

Странджата написа: Значи това за коня се връзва идеално с ябълката!Между другото,конете много обичат ябълки.
Поговорката не беше ли как хубавите ябълки свинете ги ядат :D
Всеки може да умре, но не всеки може да роди. Най-добрите остават неродени.
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от ivanko13 »

Rall написа:Или като в кафето слушам двама да обсъждат некакво момиче какви му били плоски циците и виснал задника, а то тия двамата им требва мотокар да си мъкнат бирените шкембета... :fubar:
Това е едно и също навсякъде... Съберем ли се мъже и се почва... За две години прекарани с местните младежи научих много простотии... Въобще млада жена която не покрива критериите за хубост е подложена на жестоки критики...Например на по-дебеличките им викат FUF, съкратено на fat ugly friend. Абе хората са жестоки навсякъде :)
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от Kan_Tangra »

Как е там времето в нанаймо ли, наМайно ли беше?

Тук в Монреал цяла седмица ще е 20 градуса и слънчево.
;( Ще пророня по една сълза за вас, че ви мръзне задника.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
haimana
Мнения: 896
Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 6:45 am
Местоположение: BC

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от haimana »

Kan_Tangra написа:Как е там времето в нанаймо ли, наМайно ли беше?

Тук в Монреал цяла седмица ще е 20 градуса и слънчево.
;( Ще пророня по една сълза за вас, че ви мръзне задника.
:rofl: Тангра, не го мисли наМайното. Там зимата не пада под -5С и лятото не ходи над +27 +28С. Даже май и китките са им цъфнали вече.
Как е в Монреал? Има ли още къпчини със сняг и какво казва прогнозата-кога ще изчезнат? ;)
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от apple »

Kan_Tangra написа:Как е там времето в нанаймо ли, наМайно ли беше?

Тук в Монреал цяла седмица ще е 20 градуса и слънчево.
;( Ще пророня по една сълза за вас, че ви мръзне задника.
Не съм в Нанаймо, а във Виктория поне това за мене не научи ли. Въпреки, (е са наблизо двата града имат някаква разлика в климата макар и не съществена. Тази седмица ако вярваме на прогнозите води Монреал с температура от 4 до 19 по Целзий срещу 3 до 9 във Виктория. Водите и по брой слънчеви дни за седмицата. Ар ю хепи нау? ;) Не мръзнем, но и не съм си обула сандалите за разлика от някои местни, вчера в автобуса имаше една по потник и къси гащи без връхна дреха...луди всякакви тук. Любимата ми комбинация е палто или шуба с плетени сандалки тип римлянки или джапанки през зимата. Много им се кефя на такива...канейдиън стайл! А иначе като гледам и при вас какъв е ветрилник е понякога не ми се хвали... Тук разбрах израза "Тук се .... /съешават, онождат, извършват полов акт.../ ветровете!" Беше някакъв лаф от соца още. Той за някои части на Канада е измислен явно. Оня ден скоростта на вятъра беше 50 km/h сутринта направо те отнася ама предполагам може и още...ще поживеем ще видим. Един на спирката ми каза, че 3 коли били смачкани от паднали дървета на парк места. Такива мити канадски прелести още...беше екстремно и не за сефте ама предполагам трябва да се радвам на освежаващия "океански бриз" като част от местната екзотика :lol:!
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от myhata II »

Не случайно онези от щатите им се смеят като чуят за канадци,направо срам да те хване :)
Такива са си простовати,НО много готини/Народни хора/винаги ще се опита да ти помогне или да ти услужи с нещо !
При тях Злоба Нема,обаче са много любопитни :)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от mufc »

Защо тези на , които уж не им харесва в Канада, продължават да си живеят там? :D
Manchester United Football Club
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от Gonzo#1 »

mufc написа:Защо тези на , които уж не им харесва в Канада, продължават да си живеят там? :D
Защото ако отидат там, където евентуално може да им хареса, няма да има за какво да опищяват орталъка и животът им ще е скучен.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от mufc »

Даммм, наистина съм забелязал, че много хора просто имат нужда непрекъснато да се оплакват от каквото и да е ...
Добре, че не съм от тях.
Manchester United Football Club
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от yahoo »

mufc написа:Защо тези на , които уж не им харесва в Канада, продължават да си живеят там? :D
Където и да отидат все ще мрънкат за нещо. В момента са тук затова го правят оттук, но и там да бяха щеше да е същото. Това си е техен избор, но за човека до тях вероятно си е цяло изпитание.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от myhata II »

Ммм, от кога това да казваш истината е мрънкане :^)
Ей го на, онзи сложил розовите очила и гледа та гледа 8)
Ама вие си мълчите що ли,щото сигурно ще ви упрекнат в:
Мрънкачи,лузъри,камили,щрауси и бла бла ,суета майна, какво да се прави :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от mufc »

За некадърниците истината е сурова така е.
Manchester United Football Club
Заключено