Има ли такъв филм тука?

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от mufc »

Ако е толкова зле, колкото го описваш... отдавна да си се махнала.
Manchester United Football Club
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от roumensp »

apple написа:А я да видим какво не им харесва на самите канадци: http://forum.skyscraperpage.com/showthread.php?t=187464 :?:
Това просто е някаква си тема в някакъв си форум. На един не му харесвала сградата на Royal Ontario Museum, на друг - Nickelback. Е, на мен и двете ми харесват, ето, казва ти го канадец (поне по документи). ;) Или тия от оня форум са "по-канадци" ? :D

Повечето, разбира се, не харесват разни кубични, сиви сгради в стил нео-соц, които и на мен не ми харесват.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от mufc »

Аз почвам да си мисля, че от самото начало Ябълката си прави някакъв майтап тук...
В действителност и харесва, но се прави , че е видиш ли гадно... и както се вижда, някои нови емигранти и се връзват.
Manchester United Football Club
tot2311
Мнения: 218
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 6:41 am

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от tot2311 »

Особено сградата на музея е уникална.
Аватар
7George
Мнения: 9664
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от 7George »

mufc написа:Аз почвам да си мисля, че от самото начало Ябълката си прави някакъв майтап тук...
В действителност и харесва, но се прави , че е видиш ли гадно... и както се вижда, някои нови емигранти и се връзват.
Не бе, вий сте лошите момчета - подмамихте издънката да емигрира, а сега не и казвате и какво и как. Ама тя ако е толкова упорита, както в показването на своя си филм тука, може и да обязди канадския змей. Само желание да има.. ;)
Embrace your climate change!
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от apple »

7George написа:
mufc написа:Аз почвам да си мисля, че от самото начало Ябълката си прави някакъв майтап тук...
В действителност и харесва, но се прави , че е видиш ли гадно... и както се вижда, някои нови емигранти и се връзват.
Не бе, вий сте лошите момчета - подмамихте издънката да емигрира, а сега не и казвате и какво и как. Ама тя ако е толкова упорита, както в показването на своя си филм тука, може и да обязди канадския змей. Само желание да има.. ;)
Ти на камиона змей ли му викаш :?:? Или те бъркам с някого?
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от yahoo »

7George написа:
mufc написа:Аз почвам да си мисля, че от самото начало Ябълката си прави някакъв майтап тук...
В действителност и харесва, но се прави , че е видиш ли гадно... и както се вижда, някои нови емигранти и се връзват.
Не бе, вий сте лошите момчета - подмамихте издънката да емигрира, а сега не и казвате и какво и как. Ама тя ако е толкова упорита, както в показването на своя си филм тука, може и да обязди канадския змей. Само желание да има.. ;)
Всичко е резултат единствено от направените лични избори. Когато изборите са реални, подплътени с нещо и е наличие мотивация всичко е ок. Иначе търсим оправдания защо сме станали пишман герои в някакъв измислен канадски филм.

Все още е вариант и да се поправи погрешно избраното летище за първоначално кацане в Канада на новопристигнал без големи пачки в джоба. Ние продължаваме да плащаме по-високи данъци за да има пари и за това.
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от apple »

Едно оцеляло клипче, забавно е:http://www.youtube.com/watch?v=OhobvsUu ... re=related
Аватар
UnHoly
Напуснал форума
Мнения: 410
Регистриран на: Сря Ное 30, 2011 2:37 pm
Местоположение: East of Eden

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от UnHoly »

7George написа:...тя ако е толкова упорита, както в показването на своя си филм тука, може и да обязди канадския змей. Само желание да има.. ;)
С това "желание" + "обяздване на змей" работата вече откровено си тръгна на изуй гащи :tmi:
Всеки може да умре, но не всеки може да роди. Най-добрите остават неродени.
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от apple »

7George написа:
mufc написа:Аз почвам да си мисля, че от самото начало Ябълката си прави някакъв майтап тук...
В действителност и харесва, но се прави , че е видиш ли гадно... и както се вижда, някои нови емигранти и се връзват.
Не бе, вий сте лошите момчета - подмамихте издънката да емигрира, а сега не и казвате и какво и как. Ама тя ако е толкова упорита, както в показването на своя си филм тука, може и да обязди канадския змей. Само желание да има.. ;)
Джорджи, отново си активист както и тукhttp://www.bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?t=28446 Интересно що имаш афинитет точно към тази тема :?: А твоята упоритост до къде точно те доведе, я погледни под тебе да не се окаже, че вместо змей си яхнал катър ама не си забелязал:lol:!
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от Gonzo#1 »

аpple, с толкоз горчивина и жлъч в устата, и милиони на месец да избичваш, пак ще си същата киселица. Не ти е крива Канада, мацко, ти сама си си крива.
Кофтито е, че никoй не може да ти помогне, дори и да ти набута пачки кинти в ръцете.
Вече близо 8 години съм тук, па ни веднъж не срещнах нечистоплътен местен или простак.
Ако ти си се навряла в някакво гето, отговорността си е само твоя.
И за да не ме захапеш с шантави въпроси, да изплащам си дървената къща, да, имам пари за карибите или квато там почивка ти е критерии, но не ми се ходи там точно. Ходим на диви места, където човешки крак не ходи. Естествено, няма да ги спомена тук, именно за да си останат диви.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от ablood »

аpple, когато бяхме на твоето дередже прекарвах 14 часа на ден на телефона, компютъра и факса, ама не за да мрънкам по форуми, а да си търся работа.

Ти хем непрекъснато се оплакваш от положението, хем не си даваш зор да го промениш.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от myhata II »

Ето пак се пишат чудеса
Момичето ви казва не за нейното състояние а за околните и мястото където живее
Всичко според мен е от начина по който виждаш нещата и как си живял в България :y:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от ablood »

Е анджък де!
Тя, докато не си ъпгрейдне нейното състояние как ще подобри средата?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Има ли такъв филм тука?

Мнение от ivanko13 »

Gonzo#1 написа: Вече близо 8 години съм тук, па ни веднъж не срещнах нечистоплътен местен или простак.
Това в кой град е? Аз всеки ден виждам по няколко :D
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Заключено