Зимна сесия 2010

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от martatabs »

mufc написа: ...имало кандидатури със фалшиви документи в тях и затова процеса бил по-продължителен, заради проверките.
thriller написа:Типично по български се опитваме да вземем нещо което не ни се полага и да подливаме вода на останалите
azzura написа:Дано не са българи, щото там подават и други от Източна Европа.
Мufc,крайно ме разочарова това което са написали хората от Виена.Само да не е добре скалъпено извинение от тяхна страна за многото забавяния,kоето силно ме съмнява да е така. Но,може и да има хитреци,които искат да минат по-бързата процедура,които не е гаранция че са БЪЛГАРИ,Thriller. Виена не отговаря само за БЪЛГАРИЯ. По-зле за тях-ако има такива с фалшиви сертификати и документи,защото така или иначе,който играе честно е в играта,а останалите ги "обстрелват". Друг е факта,че ви бавят.... ;) Божей,аз един задграничен паспорт го чакам с нетърпение,какво остава за вас дето чакате покани я за интер,я за визи...идилия.
Колеги,по-спокойно...все пак трябва да отидете в добро здраве и кондиция в Канада,нали така. :y:?
RORO_74
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Яну 10, 2010 9:05 am
Местоположение: Varna

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от RORO_74 »

Абсолютно подкрепям служителя от Виена и съм склонен да му вярвам защото съм свидетел на хора които мислят само как да изментят вместо да натрупат нужните точки по легален път 8)
21.05.2010 - Изпратени документи Виена
23.11.2011 - Получени покани за визи
13.01.2012- Montreal
Nescafe
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Фев 26, 2010 4:14 am

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от Nescafe »

Въобще не ме учудва този факт.Дори има хора,които проучват дали не може да се купи изпит за TCFq.Ок ще го купиш тук,в страната на неограничените възможности и какво ще правиш там,когато няма да разбираш какво се иска от теб и какво ти говорят? :fubar:
Аватар
cantare
Мнения: 287
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 7:47 am

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от cantare »

Nescafe написа:Дори има хора,които проучват дали не може да се купи изпит за TCFq.
Оооо, и тук ли се задейства българския синдром - с пари всичко се купува :puke:
Vouloir, c'est pouvoir!
Joya
Мнения: 474
Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 3:49 am

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от Joya »

Странно, преди време други съфорумци бяха писали и им бяха отговорили , че има недостиг от кандидати.
Вече сериозно се замислям и аз да пиша, може ли на всеки различно да отговарят.
"Повечето истински провали се дължат на ограничения, които хората си поставят сами, в собствените си умове." Н.Х.
makica
Мнения: 80
Регистриран на: Пон Сеп 14, 2009 11:23 am

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от makica »

А НИЕ ЗНАЕМ ЗА ПОНЕ ТРИ СЕМЕЙСТВА,КОИТО СА ЗАМИНАЛИ С ФАЛШИВИ ИНЖЕНЕРСКИ ДИПЛОМИ,И ДОРИ РДОТО СИ РАБОТЕЛО ПО ФАЛШИВАТА СПЕЦИАЛНОСТ-ПРЕДСТАВЕТЕ СИ ИНЖЕНЕР САМОУК.
Но това не е само от българи-при всички се случва,особено при руснаците и молдовците-дори много повече от нас-затова това оправдание не ми се струва логично,защото те ще си имат сесия както обикновено-нали??
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от azzura »

Тука направо ме срази :rofl:
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
martatabs
Модератор
Мнения: 1385
Регистриран на: Вто Мар 02, 2010 5:51 pm
Местоположение: Бургас

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от martatabs »

makica написа:И ДОРИ РДОТО СИ РАБОТЕЛО ПО ФАЛШИВАТА СПЕЦИАЛНОСТ-
Изображение Това как да си го преведа ?
Последно промяна от martatabs на Пет Ное 19, 2010 3:20 pm, променено общо 2 пъти.
makica
Мнения: 80
Регистриран на: Пон Сеп 14, 2009 11:23 am

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от makica »

makica написа:
И ДОРИ РДОТО СИ РАБОТЕЛО ПО ФАЛШИВАТА СПЕЦИАЛНОСТ-

Това кака да си го преведа.


ЕДНОТО
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от emili_vn »

Nescafe написа:Въобще не ме учудва този факт.Дори има хора,които проучват дали не може да се купи изпит за TCFq.Ок ще го купиш тук,в страната на неограничените възможности и какво ще правиш там,когато няма да разбираш какво се иска от теб и какво ти говорят? :fubar:
Точно този сертификат няма как да си го купиш където и да е.
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от loginn »

emili_vn написа:
Nescafe написа:Въобще не ме учудва този факт.Дори има хора,които проучват дали не може да се купи изпит за TCFq.Ок ще го купиш тук,в страната на неограничените възможности и какво ще правиш там,когато няма да разбираш какво се иска от теб и какво ти говорят? :fubar:
Точно този сертификат няма как да си го купиш където и да е.
Бай Ганьо е длъжен да пробва ;)
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от emili_vn »

Бай Ганьо не чете, loginn. И там е целия проблем. Ако хората се интересуваха от това, за което изказват мнения, нямаше да има постове с такива предположения и изказвания. Нали знаеш - или учиш и се информираш, или трупаш опит и знания на база: проба-грешка. Но в нашата мила страна народа е най-добър в това да върши/работи нещо, което не разбира или да се изказва неподготвен. А като трябва да се свърши нещо - всеки се крие зад гърба на другия. Всички са недоволни, но никой нищо не предприема за общото благо и т.н. На маса сме най-добри във всичко...То затова и държавата ни е такава. Като бях малка бях чула един лаф от един много възрастен дядо: Прост народ - слаба държава! Тогава /бях дете/ се чудех какво иска да ми каже, но сега вече знам.
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от Linko »

emili_vn написа:Бай Ганьо не чете, loginn. И там е целия проблем. Ако хората се интересуваха от това, за което изказват мнения, нямаше да има постове с такива предположения и изказвания. Нали знаеш - или учиш и се информираш, или трупаш опит и знания на база: проба-грешка. Но в нашата мила страна народа е най-добър в това да върши/работи нещо, което не разбира или да се изказва неподготвен. А като трябва да се свърши нещо - всеки се крие зад гърба на другия. Всички са недоволни, но никой нищо не предприема за общото благо и т.н. На маса сме най-добри във всичко...То затова и държавата ни е такава. Като бях малка бях чула един лаф от един много възрастен дядо: Прост народ - слаба държава! Тогава /бях дете/ се чудех какво иска да ми каже, но сега вече знам.
:y: Взе ми думите от устата. :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от Ninushevi »

:y: Присъединявам се и аз! Много вярно е.....и е много жалко!И май няма никакви изгледи да се промени това положение. То затова и го има това тук...Поздрави на всички здравомислещи!!! 8)
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
Аватар
emili_vn
Мнения: 1241
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 4:21 am
Местоположение: Montréal

Re: Зимна сесия 2010

Мнение от emili_vn »

Жалко е, но в крайна сметка това е положението...всеки се спасява поединично. Има хора - няма общество. И след като няма общество - естествено и държавата я няма - в истинския смисъл на думата.
DSC - 01.03.2010
Визи - 03.12.2011
Полет - 25.03.2012
Публикувай отговор