среща в Пловдив

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
MarinaNik
Мнения: 169
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 8:13 am
Местоположение: Третия свят!

Re: среща в Пловдив

Мнение от MarinaNik »

нищо лично към вас, makica, но ще ви поправя грешките, защото ме дразнят :!:
не съм заядлива - не се обиждайте
makica написа:Здравейте,и ние сме семеиЙство от пловдив,другата седмица ще пращаме документите,та и ние бихме желали да се срещнем с всички интосиасти ЕНТУСИАСТИ,които имат намерение да заминават-много бихме се радвали да разменим опит.от форума не разбрахме-състояла ли се е среща или не???и ще има ли нова-хайде да се организираме.нека да е уикенд-та да се съберем колкото може повече.хайдеее-би било супер
... САЩ или Канада? :(
Решено е - USA, идвамееее!

Летим на 17 март 2011
Las Vegas, пази се!!!
:)
НАПРАВИХМЕ ПРАВИЛНИЯ ИЗБОР! Тук все повече ни харесва!!!
http://www.youtube.com/watch?v=YqlQS5CC" onclick="window.open(this.href);return false; ... r_embedded
escape
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 3:33 am
Местоположение: bg

Re: среща в Пловдив

Мнение от escape »

Марина, /1. ЧНГ! :) / тръгнахте ли си вече? Жалко, че не можахме да се организираме за тази среща. Надявам се следващия път като идвате да се съберем :y:
16.03.11 - интервю
11.11.11 - покана за медицински
28.06.12 - покани за визи
03.08.12 - визи
27.08.12 - полет
Аватар
MarinaNik
Мнения: 169
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 8:13 am
Местоположение: Третия свят!

Re: среща в Пловдив

Мнение от MarinaNik »

Здравей, не ви се обадихме този път, защото още като пристигнахме на 25.12 закарахме баща ми в окръжна болница с тежка пневмония. през целия престой в Пловдив по 2 пъти на ден ходихме в болницата при него и въобще не ми беше до срещи с никого. Много тъжна Коледа имахме :(
... САЩ или Канада? :(
Решено е - USA, идвамееее!

Летим на 17 март 2011
Las Vegas, пази се!!!
:)
НАПРАВИХМЕ ПРАВИЛНИЯ ИЗБОР! Тук все повече ни харесва!!!
http://www.youtube.com/watch?v=YqlQS5CC" onclick="window.open(this.href);return false; ... r_embedded
Аватар
azu
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:10 am
Местоположение: Plovdiv

Re: среща в Пловдив

Мнение от azu »

ЧНГ на всички!

MarinaNik, пожелаваме на баща ти да се оправя скорострелно! Надяваме се, че вече е по-добре.
Като дойдете следващия път да няма подобни проблеми и да се обадите!
Поздрави от нас!
18.03.2009-DCS Vienne
11.04.2009-Accusé
01.12.2009-Entrevue
11.01.2010-Документи Букурещ
22.01.2010-Баркодове
22.02.2010-Мед. формуляри
01.03.2010-Медицински
23.03.2010-ОК
14.04.2010-покани
30.04.2010-ВИЗИ

ОПОЗНАЙ РОДИНАТА,ЗА ДА ЕМИГРИРАШ ПО-БЪРЗО!
escape
Мнения: 143
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 3:33 am
Местоположение: bg

Re: среща в Пловдив

Мнение от escape »

Марина, съжалявам за неприятната Коледа! Дано по-скоро се оправи!
Има време да се видим пак по-нататъка.
16.03.11 - интервю
11.11.11 - покана за медицински
28.06.12 - покани за визи
03.08.12 - визи
27.08.12 - полет
Phill
Мнения: 177
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 5:12 pm
Местоположение: Русе

Re: среща в Пловдив

Мнение от Phill »

Васко, честит имен ден на патерица. На първи бяхме по балканите и нямахме обхват, а като се върнахме в Русе така ме грабнаха ангажиментите, че забравих да звънна. Въпреки това да си жив и здрав и ти и Димето и много късмет през новата година на новото място :)
Първи урок по френски 18.06.2009
Подадени док. към Виена 29.09.2009
Акюзе 30.10.2009
Писмо TEFAQ 18.01.2010
Аватар
thunderbolt
Мнения: 106
Регистриран на: Чет Окт 02, 2008 5:44 am

Re: среща в Пловдив

Мнение от thunderbolt »

Честита ви нова гдина и от нас.Желаем на тези които са с единия крак там да стъпят живи и здрави и с другия и нататък безавариино,на тези които тепърва им предстои да стъпят живи и здрави дано стъпят,пък дано и втория крак ги последва.

Искам да споделя с вас късмета които се падна от баничката наистина незная как да кажа късметлийски,понеже никои не си тегли просто срещо който е парчето негов е късмета та....късмет:
:party:
Интервюто мина превъзходно,в самолета май ти е удобно,за Канада тръгнал си нали,смело следвай своите мечти....
:party:
Уникално .....дай боже така и да стане.
Ко ша каите да чукнеме срещичка скоро ?
Айде със здраве че трябва да тръгвам на работа.
Аватар
MarinaNik
Мнения: 169
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 8:13 am
Местоположение: Третия свят!

Re: среща в Пловдив

Мнение от MarinaNik »

Благодаря за пожеланията. Баща ми наистина е по-добре и е изписан. Даже за Нова година си отдъхнахме на Балкана. Просто кризата беше преди и около Коледа, но в болницата го свестиха.

Н всички желая успешен старт на Новата година и много скорошно преместване на Канадска земя! :party:
... САЩ или Канада? :(
Решено е - USA, идвамееее!

Летим на 17 март 2011
Las Vegas, пази се!!!
:)
НАПРАВИХМЕ ПРАВИЛНИЯ ИЗБОР! Тук все повече ни харесва!!!
http://www.youtube.com/watch?v=YqlQS5CC" onclick="window.open(this.href);return false; ... r_embedded
mag_66
Мнения: 25
Регистриран на: Пет Авг 28, 2009 9:33 am

Re: среща в Пловдив

Мнение от mag_66 »

За много години и от нас! В края на годината не можахме да дойдем на срещата в ресторанта но дайте да се съберем да се почерпим да бъде успешно начинанието които ще направим през новата година. А то ще буде много сериозно/ говоря за всички които ще подаваме документи през 2010 г./
Karadjova
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 1:55 pm

Re: среща в Пловдив

Мнение от Karadjova »

ЧНГ 2010! :party:
На всички много успехи през Новата година!
Марина , на Вас по малко грижи и само положителни емоции :)
мag_66 дала съм ви отговор, в темата която сте отворили, надявам се да сум била изчерпателна.
да се организираме за среща? ;)
makica
Мнения: 80
Регистриран на: Пон Сеп 14, 2009 11:23 am

Re: среща в Пловдив

Мнение от makica »

,здравейте,
(към марияна-благодаря ти,че ми поправяш грешките,но за информация-аз не съм българка-живея в бг от 1.5 години-женена сум за българин.Сръбкиня съм-надявам се ,че този факт ме оправдава)
Та пожелаваме късмет на всички-и дано някои ден наистина да се осъществи тази среща.Много би ни било приятно и полезно. :geek:
Аватар
MarinaNik
Мнения: 169
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 8:13 am
Местоположение: Третия свят!

Re: среща в Пловдив

Мнение от MarinaNik »

makica написа:,здравейте,
(към марияна-благодаря ти,че ми поправяш грешките,но за информация-аз не съм българка-живея в бг от 1.5 години-женена сум за българин.Сръбкиня съм-надявам се ,че този факт ме оправдава)
Та пожелаваме късмет на всички-и дано някои ден наистина да се осъществи тази среща.Много би ни било приятно и полезно. :geek:
Тогава е похвално, че за чужденка владееш правописа и езика въобще на такова добро ниво (а БГ език е наистина труден за чужденците - казвам го от гледната точка на филолог).
Само една последна забележка - Марина съм, а не Марияна ;)
... САЩ или Канада? :(
Решено е - USA, идвамееее!

Летим на 17 март 2011
Las Vegas, пази се!!!
:)
НАПРАВИХМЕ ПРАВИЛНИЯ ИЗБОР! Тук все повече ни харесва!!!
http://www.youtube.com/watch?v=YqlQS5CC" onclick="window.open(this.href);return false; ... r_embedded
Аватар
thunderbolt
Мнения: 106
Регистриран на: Чет Окт 02, 2008 5:44 am

Re: среща в Пловдив

Мнение от thunderbolt »

Здравейте.Мисля че е време да откриеме сезона през новата година с една симпатична дневна срещичка на открито кафенце в това хубаво време няма как.
Кажете как сте с времето и да решиме нещичко.Считайте се всички желаещи за поканени и моля споделете кога сте свободни и дали например неделя през деня става ако е хубаво времето да излезем някаде на свежичко а ??????
Karadjova
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Ное 20, 2009 1:55 pm

Re: среща в Пловдив

Мнение от Karadjova »

Добра идея!
Аз съм за, в неделя (тази) не знам какво ще е времето, но става и на закрито. Стига да има желаещи и сериозни ;)
MVM
Мнения: 63
Регистриран на: Пон Ное 30, 2009 3:19 am

Re: среща в Пловдив

Мнение от MVM »

Здравейте! Ние от петък до неделя малко ще отсъстваме. Ако измислим нещо за четвъртък - супер, ще се радваме да се видим, иначе... следващия път! :P
Публикувай отговор