Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
Преуспял
Мнения: 572
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:34 pm

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от Преуспял »

Lub0, Kiwi :y: :y: :y:

М/у другото, изглежда че повечето западни "интелигенти" подкрепяли морално (и не само) Съветския Съюз през 80-те са намерили новата си кауза. Нови лозунги, същата стара цел.

А пък Ал Горлеоне ще изкара някой-друг милиард от цялата работа.
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от valioiko »

IRA написа:Лично аз смятам , че човечеството трябва да си понамали консумацията, че няма да остане нищо за следващите поколения. Не ми трябват научни доклади , очевидно е че климата се променя и околната среда е тотално замърсена. От това да си гасите лампите , няма да ви изсъхнат ръцете. Вярно е, че е едно голямо нищо , но все от някъде трябва да се почне.
Все ми едно Ал Гор колко ток ползва.
Промяната в климата на планетата няма нищо общо с човешката дейност, или ако има нещо общо, то е минимално. Това, което оказва влияние на климата са циклите на слънцето. В същност глобално затопляне няма, има глогално застудяване (мини ледников период). Последният такъв период е бил преди около 150-200 години (забравих точно).
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от Lub0 »

Цялата работа няма нищо общо с природата...
Цялата идея в Копенхаген за това как трябва аз да си намаля жизненият стандарт, за да може някой мангал от 3тият свят да си го вдигне не ми харесва... Да не говорим, че никога няма да стане заради корупцията, която цари там, нали виждаме какаво става с помощите, които им пращаме там още от едно време на разни диктаторчета и прочие...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от Lub0 »

За глобалното затопляне, лично не знам дали го има или не, но все пак тъй като живеем на север, всички тук трябва яко да му се радваме, аз с удоволствие бих сменил боровете в двора с палми...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от IRA »

valioiko написа:
IRA написа:Лично аз смятам , че човечеството трябва да си понамали консумацията, че няма да остане нищо за следващите поколения. Не ми трябват научни доклади , очевидно е че климата се променя и околната среда е тотално замърсена. От това да си гасите лампите , няма да ви изсъхнат ръцете. Вярно е, че е едно голямо нищо , но все от някъде трябва да се почне.
Все ми едно Ал Гор колко ток ползва.
Промяната в климата на планетата няма нищо общо с човешката дейност, или ако има нещо общо, то е минимално. Това, което оказва влияние на климата са циклите на слънцето. В същност глобално затопляне няма, има глогално застудяване (мини ледников период). Последният такъв период е бил преди около 150-200 години (забравих точно).
Сигурно и за мръсния въздух са виновни извънземните.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от valioiko »

Кой говори за извънземни? И да съм казал, че за мръсния въздух не сме виновни ние?
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Kiwi
Мнения: 1083
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:24 pm

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от Kiwi »

IRA написа:Лично аз смятам , че човечеството трябва да си понамали консумацията, че няма да остане нищо за следващите поколения. Не ми трябват научни доклади , очевидно е че климата се променя и околната среда е тотално замърсена. От това да си гасите лампите , няма да ви изсъхнат ръцете. Вярно е, че е едно голямо нищо , но все от някъде трябва да се почне.
Все ми едно Ал Гор колко ток ползва.
Напълно съм съгласен с теб. Приканвам всички да си изключват лампите, да карат малки коли и да спрат да пазаруват. Аз не мога да си го позволя, нито го одборявам, но поощрявам идеята всички да пестите, за да могат такива като мен да живеят по охолно.
jet
Мнения: 1148
Регистриран на: Съб Окт 22, 2005 12:56 pm
Местоположение: Toronto

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от jet »

най-добре е и секс да не правим- много топлина се отделя, а се раждат и идиоти
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от kill_u »

//off topic

jet подписа ти ми харесва. Но предпочитам netinstal. :rofl: :rofl:
Аватар
emodonkov
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 8:29 pm

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от emodonkov »

Сега остава медиите да гръмнат с тезата че пушенето е полезно а пиенето всъщност удължава живота, а политиците твърдели обратното за да намалят броя на хората в пенсионна възраст.
Manage the expectation
Аватар
radkoT
Мнения: 248
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:44 am
Местоположение: Монреал

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от radkoT »

По скоро някои ще пусне тема в форума
Някой е хакнал компютрите в Университета на Източна Калифорния – и по-точно Факултета за научно изследване – и разпространил 61 мегабайта със секретни файлове, включващи 1079 електронни писма и 72 доклада. Те издават организирането на огромно манипулиране на данни .Ето някой по-пикантни извадки от лични имейли:
-Радиоактивноста всъщност е доста полезна
-Петрол има за още поне 1000г
-Земята е квадратна и е центъра на Вселената
и т.н

Цялото това "хакване" на някъв никому неизвестен уневерситет някъде в Източна Англия криещ наи-големите таини на човечеството изглеждат меко казано като че ли гениалния мозък на филипЕ го е измислил :rofl: :rotfl:
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от ablood »

radkoT написа:Цялото това "хакване" на някъв никому неизвестен уневерситет някъде в Източна Англия...
Google ми върна 1,550,000 отговора за никому неизвестния "university of east anglia". :D
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от kill_u »

61 Мегабайта информация били изтеглени. Хихихиххии тия на правец ли работя още? Поне един диск да бяха писали по щях да им повярвам. Те текстови файлове да бяха пак щяха да са по големи от 61 мегабайта. Абе ....
Аватар
radkoT
Мнения: 248
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 10:44 am
Местоположение: Монреал

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от radkoT »

ablood написа:
radkoT написа:Цялото това "хакване" на някъв никому неизвестен уневерситет някъде в Източна Англия...
Google ми върна 1,550,000 отговора за никому неизвестния "university of east anglia". :D
И това е неоспоримото доказателството че: :rofl: :lol:

-този университет е хакнат
-в този университет са съхранявани наи големите таини изследвания за климатичните промени
-в деиствие е пъклен план за манипулиране на човечеството относно климата
-в тоя университет са работили наи-добрите учени и специалисти по климатичните процеси които са комуникирали помежду си с имеили

и т.н. да не продължаваме
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12478
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Побликувани данни за фалшифициране на глобалното затопляне.

Мнение от Ivan1007 »

Аве и аз се майтапя, че канадците немаме нищо против глобалното затопляне, ама ...
аз сам съм се набутал в световния фризер. Децата ми утре кой знае накъде ще забръмчът.
Ако некой може да ми каже след като е съгласен, че въздуха се замърсява (да погледне смога некой хубав летен ден) какво става с CO2 дето се отделя от горенето на толкова нефт, газ и въглища след като горите намаляват и обратното му абсорбиране съответно намалява?
Това че в Копенхаген се дърлят за пари е отделен въпрос и мисля, че китайците могат да плащат повече и от САЩ, а не да се чудят какво да правят напечатание от ФЕД хартийки.
Ама, че ние се държиме като прасета също е верно. Не е само замърсяването и затоплянето. Кофата дето гребем от нея суровини не е бездънна. Само като си помисля за темповете на продажба на коли в Китай, ако се запазят след 10-на години нема да се учудя, ако и ние и те си караме колите по график - едно за замърсяването, друго заради цени на бензина. :(
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Публикувай отговор