Rorcho отвръща на удърът !!!

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
rorcho
Мнения: 308
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 6:30 pm
Местоположение: BC, Vancouver
Обратна връзка:

Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от rorcho »

Цитат : Fireman каза - "Чувал съм ,че се връщат хора за един ден престой в Канада,други след 2-3 месеца.
Рорчо,който беше голям ентусиаст за Канада (като мен) на сбирките във Варна,след установяването си във Ванкувър се върна за малко и се видя промяната,нещо не се усмихваше както преди,беше поотслабнал и нещо не беше същия ентусиаст за вижданията си.Но така и не призна,че това което е очаквал или си е мислил .....това е негов свободен избор."


Това което си написъл по мой адрес е голяма глупост. Но по-голяма глупост е да живееш в Канада и да посещаваш този сайт при условие ,че усещаш (дано да усещаш) че тази държава не е за теб! За да си щастлив е хубаво да си опростяваш животът, следователно се качи на един самолет, благодъри на Канада че те допусна да си там и обратно към България. Как тъка толкова много българи плюят тази държава но искат гражданство и искат там да си правят децата :?: :?: :?: Отдавна не посещавъм този сайт тъй като тука има доста отрицателна енергия ако мога така да се изкажа. Изводът ми за българинът е че и В РАЙЯТ ДА ЖИВЕЕ И ТАМ ЩЕ Е НЕЩАСТЕН. Тъй като съм бил в САЩ, преди да дойда в Канада бих казъл, че нищо не ме изненада с малки изключения, примерно малко са черните във Vancouver , очаквах да са повече (нямам нищо против тях) но пък жълти колкото щеш :P

"Рорчо,който беше голям ентусиаст" - той си е такъв и сега :D Като се върнах във Варна ми трябваше да свикна с часовата разлика и цял ден се чувствах изморен но най-лошото е че все ми казваха че убиецът на приятелят ми, който убиха преди години в София, ще мине метър това съвсем ме мачкаше в БГ. Усъдиха убиецът за 1000лв и е на свобода. Да бях отслабнал защото нещо нямах време да си готвя и доста ходих и станах 91кг ама сега пак съм 98кг и искам да смъкна около 4-5 :D Казано и по друг начин - няма кой да ми готви :wink: (иронично казано)

Бългъринът го е срам да си признава грешките, да каже НЕ ЗНАМ или НЕ РАЗБИРАМ , комплексарска нация. Ако на мен Канада не ми хареса, до сега щях да се върна и откровенно щах да кажа "Абе хора това не е за мен" !!! Ама там е работата, че за сега Канада е място за МЕН 8)(не се заяждайте със казаното "за сега") Тука трябва да се работи , да се учи , да се адаптираш и нещо доста важно ДА СЕ ПРОМЕНИШ, ДА ПРЕМАХНЕШ ДОСТА ЛОШИ БГ НРАВИ. Но голяма част от българите не искат да направят това и затова ще са си нещастни.

В Канада не се ходи заради високи заплати (както си го представят повечето) а се ходи там да се емигрира и там да се живее, да се установиш там !

Една от основните причини да се махна от БГ е че българите се оплакват а не търсят решение на нещата, по думи сме 6 по дела пълна 0.

Това което е написано по мой адрес може да активира много писане и много теми и така на татък но не виждам смисъл, само ще си изгубя времето по-добре ще изляза да се разходя, да се опитам да си нямерия компания (ехооо канаааадкиииии къде стеееее я сочна малайзиика виждам ... ) да отида да ям суши (обожавам го), да си уча английският за да бъде на такова ниво на което искам и да чакам учебният ден който наближава :D , да гледам природата която тука е красива и хората си я пазаят.

Хората, които се готвят за заминаване към Канада пожелавам късмет и успехи! Светът тук е друг нека да стене и ваш т.е. не търсете БГ 2 !!!

Рорчо - ентусиастът :D :lol: :D
Последно промяна от rorcho на Чет Сеп 17, 2009 5:25 am, променено общо 1 път.
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от kikolilokiko »

и ти ли не си песимист - ужас :lol: :lol: :lol:
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Аватар
thebull
Мнения: 263
Регистриран на: Пет Окт 12, 2007 8:08 am
Местоположение: Монреал

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от thebull »

Абе Рорчо защо не спиш бе мойто момче? :beer:
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от myhata II »

:lol: Лелее :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от Lub0 »

rorcho написа: Хората, които се готвят за заминаване към Канада пожелавам късмет и успехи! Светът тук е друг нека да стене и ваш т.е. не търсете БГ 2 !!!
Този съвет към бъдещите имигранти много хареса! Браво!
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
arogance
Мнения: 172
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 8:51 am
Местоположение: Варна - Монреал-Едмънтън

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от arogance »

rorcho написа: Тъй като съм бил в САЩ, преди да дойда в Канада бих казъл, че нищо не ме изненада с малки изключения, примерно малко са черните във Vancouver , очаквах да са повече (нямам нищо против тях) но пък жълти колкото щеш :P
И за нас е подобно. След 2 ходения на бригади до Сащ, тук ми е нормално и някак познато. Като вляза в магазина знам им половината продукти и обкражаващия свят е подобен. Верно черните са по малко и някак май не са толкова нагли както в Сащ, ама пък си има индийци и италианци в моя район.
Който не е ходил навън може би наистина му е шоково в началото.

Но който емигрира не очаква да е уникално и невероятно, нали? Или има и такива хора още?
Това си е просто нормална страна в друга част на света.
Монреал - 08.2009
Едмънтън -09.2011
Fireman

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от Fireman »

Ок rorcho,може и да греша ,дано не съм те обидил :)
Не дъжиш обяснение,но си решил ,че има какво да кажеш.Приемам казаното.
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от army »

Драго изскочи работа за теб-ама в Торонто!!!
Суперинтендант- $24000+ 3 бедрум апартемент/фри/
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от myhata II »

Аз така и не разбрах ,този Роро ,кога дойде у Канадско и кога се върна у Варната и защо ? :wink:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от myhata II »

army написа:Драго изскочи работа за теб-ама в Торонто!!!
Суперинтендант- $24000+ 3 бедрум апартемент/фри/
В коя ерия Арми и коя е компанията ?
И това не е ли за 2ма души ,семейство ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от army »

myhata II написа:
army написа:Драго изскочи работа за теб-ама в Торонто!!!
Суперинтендант- $24000+ 3 бедрум апартемент/фри/
В коя ерия Арми и коя е компанията ?
И това не е ли за 2ма души ,семейство ?
Що?
и ти ли си закъсал?
Не работата е за 1.
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от myhata II »

Не не съм ,ама за един и апартамент фри е добре ,да идва Пожарната ,ама нещо не го схващам ,той и подръжка ли ще бъде ,демек за всичко ,чистене и тем подобни
А и колко е голям блока ,демек на колко етажа и ерията е много важна ти го знаеш много добре
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от kikolilokiko »

на мухата му се гледа и затова пита дали не е за двама :lol: нали е свикнал да наглежда бензиностанциите :lol: :lol: :lol:
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от myhata II »

Прочети по горния постинг,недей бърза толкова ще ти се изтощат батерийте момко :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Rorcho отвръща на удърът !!!

Мнение от Странджата »

Armi , не ти ли се струва , че е меко казано...обидно , да предлагаш такава работа на хора с дипломи и умения :!:
Публикувай отговор