Въпрос за пренасяне на алкохол и цигари за дете ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

Linko написа:Хубаво, filipne, добре звучи това за "конкретни, аргументирани мнения", само дето твоите не са такива за другите а техните не са пък за теб. Ей от тука иде и трагизмът в дискутирането ти с останалите. Ама на теб не ти и пука де, та затова няма смисъл да ти се говори на тази тема. Прав си за всичко което си казал, и за което тепърва ще каже, и за неказаното дори. :)
Не мисля, че има някакъв "трагизъм". Безспорен е факта обаче, че в един момент, след изчерпване на аргументите, се стига до деградиране с личностни обиди.

Колкото са по-ниски културата, възпитанието и логическите способности на даден участник, толкова по-бързо и до толова по-ниско ниво на деградация се стига.

Примери много от този а и от другия форум.
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Истина е това което казваш, filipne. Но има и нещо друго. Някои хора от дума не разбират, камо ли от аргументи и логика. Едно си знаят и все него си баят, не слушат изобщо какво им се говори а слушат само себе си. Та такива хора обикновено изкарват от нерви в даден момент някой холерик да речем и се започва с епитетите и обидите. :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
rolyd
Мнения: 299
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 2:20 am
Местоположение: Montréal

Мнение от rolyd »

Не спорете повече ........ пренесох 3,5л. алкохол и сега мисля с детето да пийнеме :-)
В заключение всеки рискува вземе ли повече от 2,5л. алкохол, независимо за колко деца плащаш билети.
Early awoken chicken early sings (Рано пиле рано пее)
Изображение
AlexAA
Мнения: 431
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 2:41 pm

Мнение от AlexAA »

Аз като се прибирам от България си нося повече от разрешените 1.14л. Просто си ги декларирам и им плащам митото. Миналата година платих около 28 долара мито за 3л домашна кайсиева, над лимита. За мен това си гуд дийл. За вас не знам.
Наздраве
Аватар
ZanzibarHero
Мнения: 819
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 8:55 pm

Мнение от ZanzibarHero »

filipne написа: ... За това се води спор/дискусия в които да се роди истината. ...
Няма начин в спор/дискусия да се "роди" истинаТА. Не и в Интернет форум ... :idea: :? :? :D

Иначе, в тази тема filipne е казал повече смислени неща, отколкото някои от останалите участници (без мен, естествено) ...

Много абстрактно, обаче (трябваше да чета повече Кант и Хегел в оригинал) ... :D
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

ZanzibarHero написа:
filipne написа: ... За това се води спор/дискусия в които да се роди истината. ...
Няма начин в спор/дискусия да се "роди" истинаТА. Не и в Интернет форум ... :idea: :? :? :D

Иначе, в тази тема filipne е казал повече смислени неща, отколкото някои от останалите участници (без мен, естествено) ...

Много абстрактно, обаче (трябваше да чета повече Кант и Хегел в оригинал) ... :D
:D :beer2:
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

:lol: всичките сте сладури :beer: :beer: :beer: :beer:
пак сме тук :-)
Публикувай отговор