покана за среща

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
lonly wolf
Изгонен от форума
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юни 03, 2008 7:32 am

покана за среща

Мнение от lonly wolf »

Колеги искам да се организираме за една среща всички които са на изчакване със тия дето сега подават докс във Виена а и тези щастливци дето са минали сесията успешно да обменим опит и знания относно процедурата по емиграция за Канада.Какво мислите по въпроса и дайте идеи къде и кога да се състои аз имам някои предварителни уговорки с колеги от форума.Мисля че такава среща ще е плодотворна във всяко едно отношение сега а и за в бъдеще на Канадска земя.Съединението прави силата да знаете от личен опит в чужбина го знам.Айде давайте идеи и оферти затова е направен този форум в края на краищата.Директния контакт и запознанства са нещо съвсем друго отколкото кълването по клавиатурата....
Футбола остана единствения легален начин да си купиш негър...
Аватар
demococcus
Мнения: 1285
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 7:40 am
Местоположение: MTL

Мнение от demococcus »

Добра идея! Ще ми е приятно да видя хората от форума, дори и да няма практическа полза. Но по-далече от София няма да имам време да пътувам.
elenagh
Мнения: 44
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 4:31 pm

Мнение от elenagh »

Това е страхотна идея и ние сме ЗА. Само кажете къде и кога , за нас София като вариант също е най-добре. :wave: :wave2:
Публикувай отговор