Среща в София

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
emilcho
Мнения: 613
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 2:56 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от emilcho »

ще се опитаме и ние да дойдем :)
"I am a very stable genius " - Powered by Donald Trump
"Donald Trump is a fucking moron " - Powered by Rex Tillerson
Nina&Vava
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 5:29 am
Местоположение: Монреал

Мнение от Nina&Vava »

Ще се радваме!Indochine е добра банда! :thumbsup:
frankofon
Мнения: 135
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 2:06 pm
Местоположение: България

Мнение от frankofon »

Само да питам всички ли сме ОК с мястото и часа, защото от опит знам, че като се променя нещо и хората може да имат ангажимент, който вече са поели.
didi1979
Мнения: 196
Регистриран на: Чет Апр 17, 2008 8:21 am

Мнение от didi1979 »

Да добре съгласна съм
Bojkova
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 4:45 am
Местоположение: София

Мнение от Bojkova »

Здравейте на всички! :) Ние със съпруга ми Ивайло съвсем от скоро взехме решение също да емигрираме в Канада. Все още не сме подали никакви документи, тъй като все още проучваме процедурата и имаме доста колебания и въпроси както се подразбира :lol: . Бихме искали да се присъединим към вашата среща за утре. Смятаме да не ви досаждаме с много въпроси, но кой знае :wink ...: Надявам се да нямате нищо против :wink:
frankofon
Мнения: 135
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 2:06 pm
Местоположение: България

Мнение от frankofon »

Bojkova написа:Здравейте на всички! :) Ние със съпруга ми Ивайло съвсем от скоро взехме решение също да емигрираме в Канада. Все още не сме подали никакви документи, тъй като все още проучваме процедурата и имаме доста колебания и въпроси както се подразбира :lol: . Бихме искали да се присъединим към вашата среща за утре. Смятаме да не ви досаждаме с много въпроси, но кой знае :wink ...: Надявам се да нямате нищо против :wink:
Досаждайте колкото си искате! Да Ви кажа под секрет, че май всички са минали по тоя път и в началото няма как без питане. Пък и отделно затова е форума. Винаги има добри хора, които да ти помогнат със съвет.
desiR
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 8:13 am
Местоположение: Montréal, QC
Обратна връзка:

за срещите в София

Мнение от desiR »

Здравейте! С радост видях, че темите в този форум "оживяват" и в срещи. Това наистина е страхотно! Особено за "зайците" в школата на кандидат-емигрантите, като нас :D
Бих искала да знам дали скоро се планира друга подобна среща?
Благодаря ви предварително, а и следварително - особено на тези, които споделят опита си тук!
Nina&Vava
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 5:29 am
Местоположение: Монреал

Мнение от Nina&Vava »

Съжалявам,че ще охладя ентусиазма ви,но на тези срещи никой не идва или почти!На последната бяхме 3 души,от които единият не беше заявил,че ще дойде.А на първата не дойдоха нито инициаторът,нито организаторката! :lol: Иначе и двете срещи бяха приятни и полезни! :beer2: Разбира се,ние не сме загубили желание,така че ще се отзовем,стига да можем :baby: ,и на следващата! :)
desiR
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 8:13 am
Местоположение: Montréal, QC
Обратна връзка:

Мнение от desiR »

Може би претовареното ни ежедневие (работа, деца + уроци по френски и подготовка на документи) идва в повече на много от нас и не остава време за срещи. И все пак, бих се радвала ако се запознаем със семейство (двойка) с деца, които са стигнали поне до средата на процедурата - до интервю или след него, за да обменим опит и ентусиазъм :D
Дано някой не се обиди от предложението ми, но съм готова дори да платя за кратка консултация по няколко основни въпроса, свързани с документите за Виена. Готова съм и аз да помогна с каквото мога.
Ние живеем в София, но ако има желаещи да се запознаем, бихме могли да се разходим и до Пловдив, например. Може да се свържете с нас тук или на личния mи мейл: desi_r_k@abv.bg
Nina&Vava
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 5:29 am
Местоположение: Монреал

Мнение от Nina&Vava »

Деси,изпратили сме ви лично съобщение. :wave:
desiR
Мнения: 142
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 8:13 am
Местоположение: Montréal, QC
Обратна връзка:

Мнение от desiR »

Хей, страхотни сте! Видяхме го. Пуснала съм съобщение в посочения скайп... Сега ще ви пуснем и ние едно лично съобщение :beer:
Nina&Vava
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 5:29 am
Местоположение: Монреал

Мнение от Nina&Vava »

Напишете вашия скайп,да ви намерим!
elenagh
Мнения: 44
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 4:31 pm

Съединението прави силата

Мнение от elenagh »

Nina&Vava написа:Напишете вашия скайп,да ви намерим!
Здравейте жалко ,че толкова късно научих за срещите които се организират щяхме да дойдем със сигурност със съпруа ми.Ние също търсим хора с които да споделяме трудния и дълъг път по процедурата за емиграцията о Канада.Нашия e-mail е elenagh@abv.bg.Ще се радваме ако някой е навит да го споделяме.
Успех и късмет на всички настощи и бъдещи емигранти .
Публикувай отговор